Ekipa remontowa: solidnie, na czas, bez reklamacji
Dla wielu z nas słowa „ekipa remontowa” kojarzą się jak najbardziej negatywnie: nierzetelność, nieterminowość, brak staranności. A każdemu przecież zależy na tym, aby jego dom czy mieszkanie były miejscem, w którym dobrze się wypoczywa, gdzie wszystko jest dobrze dobrane i nie stwarza problemów w eksploatacji.

 

kompleksowe wykańczanie wnętrzfot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Trudności pojawiają się często w sytuacji, w której zlecamy różne prace kilku ekipom. Jedyne, czego możemy być w takiej sytuacji pewnym, to opóźnienia, bo niewykonanie pracy na czas przez jednego fachowca może opóźnić rozpoczęcie działań kolejnej ekipy.
Na szczęście polski rynek remontowo-budowlany w Polsce coraz bardziej się profesjonalizuje, co przekłada się też na większą kompleksowość ofert, jakie do swoich klientów kierują firmy z tej branży. Jedną z nich jest gdańskie przedsiębiorstwo Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, które ma już ponad 20 lat doświadczeń na rynku trójmiejskim i w jego okolicach oraz mnóstwo zadowolonych klientów.

 

solidna ekipa remontowa solidna ekipa remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Kompleksowe wykańczanie wnętrz
Coraz więcej osób, które planują remont lub wykończenie nieruchomości poszukuje firmy, która zajmie się wszystkim od „a” do „z”: położy instalację elektryczną czy hydrauliczną i tynki (dekoracyjne, gipsowe, strukturalne), zamontuje panele ścienne, podłogowe, wytapetuje lub pomaluje pokoje.
– Oprócz wyżej wymienionych prac wykonujemy też na przykład sufity podwieszane, ścianki działowe, kładziemy też glazurę i terakotę – mówi Marian Szymański, właściciel firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański.
Obok prac wykończeniowych firma wykonuje też różnego rodzaju prace remontowe, w tym również np. równanie ścian, gładzie gipsowe czy stawianie ścianek działowych.

 

kompleksowe wykańczane wnętrz kompleksowe wykańczanie wnętrz
kompleksowe wykańczanie wnętrz kompleksowe wykańczanie wnętrzfot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Dlaczego warto poszukiwać ekip, które kompleksowo świadczą tak wiele różnych usług z zakresu remontowo-budowlanego? Przede wszystkim dlatego, że pozwoli to nam zaoszczędzić mnóstwo czasu – nie musimy poszukiwać kolejnych firm, które wykonają dla nas daną usługę, ponadto znacznie przyspieszy to prace na danym obiekcie, które można lepiej rozplanować i usprawnić.

Planujesz remont? Dobrze wybierz ekipę!
Jeszcze do niedawna wiele osób decydowało się zlecać wykończenie nieruchomości lub jej remont pseudo-fachowcom, którzy za niskie stawki i po godzinach dorabiają na „wykończeniówce”. Dziś wiadomo już, że takie rozwiązanie się nie sprawdza.
– Przede wszystkim wydłuża się niesamowicie okres realizacji danego zlecenia. Poza tym często po remoncie okazuje się, że prace nie zostały wykonane starannie, a zaoszczędzone na „taniej sile roboczej” pieniądze trzeba i tak wydać na ponowny remont i poprawki – zauważa Marian Szymański.

 

remont mieszkania remont mieszkaniafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Dziś, gdy tak bardzo liczy się dla nas jakość, coraz częściej decydujemy się na wybór profesjonalnej firmy, która zagwarantuje nam kompleksową usługę – począwszy od wyceny i podpisania umowy, poprzez zakup materiałów budowlanych po preferencyjnych cenach, skończywszy na szybkiej realizacji remontu i pełnym zadowoleniu klienta.
– Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług współpracujemy też z architektami, m.in. z Aleksandrą Nowakowską (Proste Studio), Joanną Morkowską-Saj, Joanną Gostkowską-Białek czy Anną Marią Sokołowską – dodaje Marian Szymański.

Sprawdzona firma remontowo-budowlana
Profesjonalna firma ma jeszcze jedną znaczącą przewagę nad przysłowiową „złotą rączką”.

 

sprawdzona firma remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

– Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość usług, którą osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii. Obok fachowości i doświadczenia to właśnie technologia gwarantuje, że prace będą wykonane solidnie i na czas, pozwalając przez długi czas cieszyć się starannie wykończonym czy wyremontowanym wnętrzem – podkreśla Marian Szymański.
Podczas wielu lat działalności firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański zrealizowała szereg usług, zlecanych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez małe, średnie oraz duże firmy.

Ze szczegółową ofertą firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

 

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,