Na polskim rynku nie brakuje firm, które swoje usługi remontowe i wykończeniowe reklamują jako „profesjonalne”. Wiadomo jednak, że słowo „profesjonalizm” może być różnie rozumiane, a składa się na nie wiele elementów: kompleksowość, jakość, cena, czas, dokładność. Zanim zdecydujemy, komu zaufać i powierzyć zadanie, aby ze starego i nadgryzionego zębem czasu wnętrza wyczarować wnętrze stylowe lub komu powierzymy mieszkanie w stanie deweloperskim, warto zrobić małe badanie rynku i przejrzeć opinie w internecie. Trzeba też pamiętać o jednym. Dziś, w XXI wieku, nie opłaca się robić remontu samemu ani zlecać tego zadania zapracowanemu sąsiadowi. I to nie tylko dlatego, że nie dysponuje on specjalistycznymi maszynami czy doświadczeniem. Również dlatego, że wbrew pozorom – taki remont może nas sporo kosztować.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Wykończenia wnętrz mieszkań – nowoczesne rozwiązania bez gaf
Ważnym aspektem związanym z kompleksowym wykończeniem wnętrz przez specjalistów jest też profesjonalizm, gwarantowany nie tylko przez doświadczenie fachowców, którym powierzamy to zadanie, ale również dzięki sprzętowi, w jaki są wyposażeni. 
– Choć czasem usługi „złotej rączki” mogą wydawać się tanie, to warto pamiętać, że oszczędności mogą się okazać pozorne. Nowoczesne wnętrza mieszkań i domów muszą być dopracowane w każdym calu, a osoba, która oferuje usługi remontowe i wykończeniowe „po godzinach” często nie ma czasu, aby zadbać o wszystkie szczegóły – mówi Marian Szymański, właściciel firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański.
Na efekty nie trzeba długo czekać. Nieszczelne krany, spadające płytki, krzywo położone tapety. Każda poprawka to dodatkowy koszt, nie mówiąc o niepotrzebnych nerwach, gdy wynajęty przez nas niby-fachowiec znika po wykonaniu pracy wraz z gotówką, a reklamacja jest niemożliwa.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistami Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiarch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Nowoczesne wnętrza domów w zasięgu ręki
Zmieniające się trendy sprawiają, że dość często próbujemy w naszych domach coś zmieniać lub przestawiać. Jest to jednak nie tylko próba nadążenia za modą, ale także chęć dopasowania domówi i mieszkań do realiów życia. Często po prostu wnętrza – nawet te, w których niedawno odbył się remont lub dopiero co zostały wykończone – okazują się mało funkcjonalne czy niepraktyczne. Pewne rzeczy trudno przewidzieć wcześniej i jest to jeden z argumentów, dla których warto w tej kwestii zaufać specjalistom. Profesjonalna firma, która oferuje kompleksowe wykończenia wnętrz nie tylko nada kształt naszym wyobrażeniom, ale i podpowie, jak będzie lepiej, praktyczniej, wygodniej. 
– Nasza firma współpracuje z doświadczonymi architektami wnętrz, którzy – nie narzucając swojej wizji klientom – pomagają zaaranżować wnętrze mieszkania nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego, minimalistycznego czy skandynawskiego – mówi Marian Szymański.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Udział architekta w wykończeniu wnętrza jest też trudny do przecenienia również dlatego, że dzięki dokładnym rysunkom wykonawczym, firma świadcząca usługi remontowe i wykończeniowe ma ułatwioną pracę, kierując się precyzyjnymi wytycznymi. To pozwala wyeliminować ewentualne straty materiału i jeszcze lepiej domknąć budżet, co w przypadku samodzielnego planowania remontu mieszkania jest niemożliwe.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiarch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Planuj remont mieszkania z głową!
Słysząc o profesjonalnej firmie świadczącej kompleksowe wykończenia wnętrz i usługi remontowe, często wyobrażamy sobie ogromne koszta, jakie trzeba będzie ponieść, aby przemienić stare wnętrze w mieszkanie nowoczesne. A przecież dzięki profesjonalistom zaoszczędzimy nie tylko czas, ale i pieniądze, bo nie będziemy musieli płacić nowej ekipie za naprawianie błędów poprzedników. Ponadto firma remontowa dobrze znana i od wielu lat działająca na rynku, jak Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, dzięki kontaktom z lokalnymi hurtowniami i sklepami budowlanymi może dostarczyć wysokiej jakości materiały po znacznie niższych cenach, a do każdego zakupu otrzymamy fakturę.

 

Planowanie remontu mieszkania z profesjonalistamiFot. Szymański

 

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański jest znana na rynku od ponad 20 lat, pomagając osobom z Trójmiasta w planowaniu remontów mieszkań i domówi oraz oferując kompleksowe wykończenia wnętrz. Profesjonalna ekipa wykona wszystkie niezbędne prace wykończeniowe: postawi ściany działowe, ułoży instalację wodną, kanalizacyjną oraz elektryczną, wykona tynkowanie ścian wewnętrznych i sufitów, położy parkiety, pomaluje ściany. Zakres oferowanych usług obejmuje ponadto równanie ścian, układanie paneli ściennych, wykonywanie sufitów podwieszanych, tapetowanie.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,