Regulowane zawiasy do bram i furtek

Regulacja skrzydła bramy i furtki w czterech pozycjach

Każdy producent ogrodzeń, furtek i bram stalowych doskonale zna tę sytuację: idealnie dopasowana i zaprojektowana brama lub furtka, której każdy konstrukcyjny szczegół został uzgodniony z klientem i… problem z jej osadzeniem, wynikający z braku możliwości regulacji zawiasów. Na pomysł, jak rozwiązać ten problem wpadł Sławomir Magdziak z firmy MAG-MET, oferującej produkcję oraz montaż elementów budowlanych ze stali.

Zawiasy z możliwością regulacji – potrzeba matką wynalazku
Ogrodzenie oraz brama wjazdowa i furtka to wizytówka każdej posesji, która zachęca gości do wejścia, a jednocześnie zabezpiecza właścicieli przed niechcianymi odwiedzinami. Na rynku jest wielu dostawców ogrodzeń, bram, furtek i chyba każdemu z nich zdarzyły się trudności z montażem, wynikające z braku możliwości wyregulowania zawiasów.
– Oferując już od 29 lat elementy budowlane ze stali – w tym również bramy stalowe (tradycyjne i samojezdne) oraz furtki – wielokrotnie narzekałem na brak możliwości regulacji zawiasów, doświadczyłem więc tego problemu na własnej skórze. W końcu zacząłem samodzielnie produkować zawiasy na swoje potrzeby – opowiada Sławomir Magdziak z firmy MAG-MET.
Decyzja o samodzielnym wytwarzaniu zawiasów stała się z kolei inspiracją do rozbudowania parku maszynowego firmy oraz poszerzenia spektrum oferowanych produktów również o zawiasy, dedykowane dla producentów bram, furtek, ogrodzeń.

 

regulowane zawiasy magmet regulowane zawiasy magmetfot. MAG-MET

 

Regulowane zawiasy dla profesjonalistów i laików
Oferowane przez firmę MAG-MET zawiasy są wykonane z kształtowników stalowych o niespotykanej konstrukcji, gdyż zapewniają bezstopniową regulację skrzydła bramy-furty w czterech pozycjach: poziom, wysokość, odległość skrzydła od słupa nośnego bramy, położenie pionowe płaszczyzny skrzydła bramy w stosunku do tej samej powierzchni słupa. Co daje możliwość regulacji? Przede wszystkim sam montaż bramy przebiega szybciej i sprawniej, a bramy i furtki są idealnie osadzone.
– Zawiasy 4D do bram i furtek oferujemy w dwóch wariantach, z których jeden kierowany jest do odbiorców profesjonalnych (są to zawiasy „ZBS-1” przystosowane do spawania) oraz dla odbiorców prywatnych, którzy samodzielnie montują bramy, ale nie posiadają profesjonalnego sprzętu. W tych przypadkach sprawdzają się zawiasy „ZBS-2” przeznaczone do przykręcania do słupów drewnianych, stalowych czy murowanych – wyjaśnia Sławomir Magdziak.

 

regulowane zawiasy magmet regulowane zawiasy magmetfot. MAG-MET

 

Zawiasy odporne na czynniki atmosferyczne
Dzięki starannej obróbce oferowanych przez firmę MAG-MET zawiasów są one odporne na korozję oraz na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.
I tak np. spawy konstrukcyjne mogą być nieszlifowane lub szlifowane (w miejscach gdzie nie występuje osłabienie konstrukcji).
– Dostępne są też zawiasy z „surowej” stali, przeznaczone do cynkowania całej bramy i lakierowania proszkowego, zawiasy ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie, za stali cynkowanej natryskowo lub ogniowo albo ze stali lakierowanej. Wykonujemy również zawiasy na indywidualne zamówienie – podsumowuje Sławomir Magdziak.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.mag-met.pl

 

04-424 Warszawa , ul. Licealna 72 , woj. mazowieckie
tel. 722 022 222,


Liczba odwiedzin: 4948 | Data publikacji: 2017-07-11

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Ogrodzenie nieruchomości pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą...
13.01.2016 | Podnośniki
Budownictwo to jedna z tych branż, w...
24.03.2015 | Stolarka otworowa
Potencjalny inwestor może czuć się zagubiony w...
10.01.2014 | Stolarka otworowa
Przez nieodpowiednio dobraną stolarkę otworową budynek może...
Jednym z kluczowych trendów w budownictwie XXI...
Jeszcze do niedawna stwierdzenie, że „jakość ma...
Ogrodzenie nieruchomości i brama, która jest jego...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
Nowoczesna logistyka zakłada szerokie wykorzystanie różnego typu...
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To...
Budownictwo, branża spożywcza, motoryzacyjna, kolejowa, lotnicza, szeroko...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: zawias regulowany, zawiasy do futki, zawias do bramy
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy