Zawiasy z możliwością regulacji – potrzeba matką wynalazku
Ogrodzenie oraz brama wjazdowa i furtka to wizytówka każdej posesji, która zachęca gości do wejścia, a jednocześnie zabezpiecza właścicieli przed niechcianymi odwiedzinami. Na rynku jest wielu dostawców ogrodzeń, bram, furtek i chyba każdemu z nich zdarzyły się trudności z montażem, wynikające z braku możliwości wyregulowania zawiasów.
– Oferując już od 29 lat elementy budowlane ze stali – w tym również bramy stalowe (tradycyjne i samojezdne) oraz furtki – wielokrotnie narzekałem na brak możliwości regulacji zawiasów, doświadczyłem więc tego problemu na własnej skórze. W końcu zacząłem samodzielnie produkować zawiasy na swoje potrzeby – opowiada Sławomir Magdziak z firmy MAG-MET.
Decyzja o samodzielnym wytwarzaniu zawiasów stała się z kolei inspiracją do rozbudowania parku maszynowego firmy oraz poszerzenia spektrum oferowanych produktów również o zawiasy, dedykowane dla producentów bram, furtek, ogrodzeń.

 

regulowane zawiasy magmet regulowane zawiasy magmetfot. MAG-MET

 

Regulowane zawiasy dla profesjonalistów i laików
Oferowane przez firmę MAG-MET zawiasy są wykonane z kształtowników stalowych o niespotykanej konstrukcji, gdyż zapewniają bezstopniową regulację skrzydła bramy-furty w czterech pozycjach: poziom, wysokość, odległość skrzydła od słupa nośnego bramy, położenie pionowe płaszczyzny skrzydła bramy w stosunku do tej samej powierzchni słupa. Co daje możliwość regulacji? Przede wszystkim sam montaż bramy przebiega szybciej i sprawniej, a bramy i furtki są idealnie osadzone.
– Zawiasy 4D do bram i furtek oferujemy w dwóch wariantach, z których jeden kierowany jest do odbiorców profesjonalnych (są to zawiasy „ZBS-1” przystosowane do spawania) oraz dla odbiorców prywatnych, którzy samodzielnie montują bramy, ale nie posiadają profesjonalnego sprzętu. W tych przypadkach sprawdzają się zawiasy „ZBS-2” przeznaczone do przykręcania do słupów drewnianych, stalowych czy murowanych – wyjaśnia Sławomir Magdziak.

 

regulowane zawiasy magmet regulowane zawiasy magmetfot. MAG-MET

 

Zawiasy odporne na czynniki atmosferyczne
Dzięki starannej obróbce oferowanych przez firmę MAG-MET zawiasów są one odporne na korozję oraz na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.
I tak np. spawy konstrukcyjne mogą być nieszlifowane lub szlifowane (w miejscach gdzie nie występuje osłabienie konstrukcji).
– Dostępne są też zawiasy z „surowej” stali, przeznaczone do cynkowania całej bramy i lakierowania proszkowego, zawiasy ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie, za stali cynkowanej natryskowo lub ogniowo albo ze stali lakierowanej. Wykonujemy również zawiasy na indywidualne zamówienie – podsumowuje Sławomir Magdziak.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.mag-met.pl

 

04-424 Warszawa , ul. Licealna 72 , woj. mazowieckie
tel. 722 022 222,