Zamki, zawiasy, zaczepy – akcesoria do bram i furtek

Furtka i brama na solidnych podstawach

Ogrodzenie nieruchomości pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą przed niechcianymi odwiedzinami. Równie ważna jest estetyczna rola płotu, bramy czy furtki, które są przecież wizytówką domu. Aby dobrze pełniły swoją funkcję, muszą być wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z najwyższej jakości komponentów.

Zamki, rygle, zawiasy to małe elementy o wielkim znaczeniu, dzięki którym stylowe ogrodzenie będzie w równej mierze ciekawe wizualnie, co i praktyczne oraz solidne. W branży ogrodzeniowej liczy się też szybkość i prostota montażu okuć. Oferowane przez firmę WADAM akcesoria do montażu bram i furtek firmy Locinox wychodzą naprzeciw temu zapotrzebowaniu i wyróżniają się opatentowanym systemem montażowym Quick-Fix, w który wyposażona jest większość wyrobów tego producenta.
– Zasada działania systemu jest bardzo prosta: wystarczy umieścić śruby w wywierconych wcześniej otworach i dokręcić – szybko, prosto, bez specjalistycznych narzędzi – mówi Dominik Wiecheć z firmy WADAM.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Zamek do furtki lub bramy – solidne zamknięcie
Furtka skrzydłowa, basenowa, brama przesuwna – wszystkie muszą być zabezpieczone zamkiem, który zagwarantuje domownikom poczucie bezpieczeństwa i zadziała w każdych warunkach. Oferowane przez Locinox zamki poddawane są serii testów w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, co daje pewność ich niezawodności nawet w sytuacjach ekstremalnych. Dzięki stosowaniu w produkcji stali nierdzewnej oraz stali o bardzo niskiej zawartości żelaza, które są chromowane i cynkowane ogniowo, okucia sprawdzą się w każdej pogodzie i temperaturze.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

– Jednak przecież nie tylko trwałość się liczy, choć z pewnością ten aspekt ma bardzo duże znaczenie. Dziś klienci poszukują również takich wyrobów, które mają ciekawy design i zaspokoją przeróżne gusta i potrzeby. Oferowane przez nas zamki można łączyć ze sobą w różne kombinacje i nawet po montażu istnieje możliwość dopasowania lub podmiany na inny produkt. Zamki są kompletowane według życzenia zamawiającego, bez trudu można regulować rygle, a szeroki wybór wkładek, obudów, klamek i bogata paleta kolorystyczna dają szerokie możliwości dopasowania wyrobu do każdego indywidualnego przypadku – podkreśla Dominik Wiecheć.
Locinox jest producentem zamków do bram i furtek skrzydłowych, do bram przesuwnych, do furtek basenowych, zamków wpuszczanych i zwór magnetycznych, a klienci mogą wybierać pomiędzy zamkami przemysłowymi, kodowanymi mechanicznie, elektrycznymi i ozdobnymi.
Do bram przesuwnych, skrzydłowych, grodowych i basenowych dostępne są również zaczepy, które wytrzymają każde uderzenie bramą. Są one regulowane pod profil furtki i często wyposażone w gumę odbojową.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Zawiasy regulowane do bramek – bez skrzypienia, bez zacinania
Skrzypiąca, zacinająca się lub – co gorsze – opadająca furtka może stać się utrapieniem, zwłaszcza, jeśli niechciane efekty akustyczne psują wrażenie stylowości wykonania. Za płynność i łatwość otwierania odpowiadają zawiasy, na których osadzone są bramki. Aby ułatwić klientom wybór, asortyment zawiasów Locinox podzielony jest na dwie grupy: dla zastosowań przemysłowych oraz do bram i furtek ogrodowych. Wszystkie posiadają możliwość łatwej regulacji, a ukłonem w stronę osób montujących bramy jest możliwość wyboru kierunku ich otwierania, gdyż zawiasy, zamki i zaczepy są odwracalne.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

– Obok szerokiego asortymentu wyrobów dedykowanych dla różnych zastosowań, posiadamy też uniwersalne zawiasy, które eliminują konieczność podejmowania na etapie produkcji decyzji o tym, czy brama ma być lewo- czy prawostronna. Opatentowany zawias 4D to model regulowany w czterech kierunkach: góra, dół, lewo/prawo i kierunek otwierania – mówi Dominik Wiecheć.
Ciekawą propozycją są również łapacze Locinox, które łapią skrzydło bramy i trzymają bez uszkodzenia skrzydła. Posiadają regulację wysokości i głębokości pod profil, a ich długą żywotność zapewnia wykonanie z aluminium lub ocynkowanie ogniowe.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Samozamykacze – wygodne zamykanie furtki
Uzupełnieniem oferty akcesoriów do bram i furtek są samozamykacze, które działają na podstawie mechanicznej sprężyny. Wyposażone są w niezwykle skuteczny system tłumienia, który pozwala na stałą pracę niezależnie od temperatury.
Świetnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji siły i prędkości zamykania nawet już po zamontowaniu samozamykacza. Locinox oferuje uniwersalne samozamykacze, które dzięki dodatkowym uchwytom można zamontować w niemal każdej sytuacji, różne rozwiązania dla furtek z zawiasami 180° oraz modele typu dwa w jednym, w których połączono hydrauliczny samozamykacz i zawias. W rozwiązaniach przemysłowych świetnie sprawdza się z kolei Verticlose – samozamykacz do furtek z zawiasami 90°, w którym siła, prędkość i funkcja domyku jest regulowana po zainstalowaniu.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Okucia, automatyka, oświetlenie ogrodzeń
Locinox jest też producentem rygli dolnych i gniazd dolnych do różnych zastosowań. Sprawdzą się one zarówno w rozwiązaniach przemysłowych, jak i prywatnych. Wszystkie zaprojektowano tak, aby można je było w łatwy sposób oczyścić z zanieczyszczeń.

 

akcesoria do bram i furtek akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

Ciekawą propozycją są moduły elektromechaniczne, dzięki którym zamiast kupować gotową bramkę obrotową, klient może ją zbudować samodzielnie, zachowując przy tym łatwość użytkowania i konserwacji gotowego wyrobu.
– Dla klientów, którzy stawiają na nowoczesność i innowacje, przygotowany jest cały pakiet asortymentu do oświetlania ogrodzenia, kabli, zasilaczy, obudów do transformatorów, różnych systemów nadzoru do bram i furtek oraz innych akcesoriów – podsumowuje Dominik Wiecheć.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.wadamsklep.pl

 

32-060 Liszki, Kryspinów 1 , woj. małopolskie
tel. 12 280 68 91, 696 056 111,


Liczba odwiedzin: 4297 | Data publikacji: 2016-04-13

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


16.02.2021 | Stolarka otworowa
Łokciem, biodrem, w rękawiczce – ostatnie miesiące...
05.02.2021 | Stolarka otworowa
Inteligentny zamek tedee powered by GERDA umożliwia...
Siedziba firmy Paneltech
23.11.2020 | Systemy budowlane
Płyty warstwowe Paneltech to odpowiedź na potrzeby...
Pytanie o to, jaki alarm bezprzewodowy do...
Co można rozumieć pod pojęciem nowoczesne wnętrza...
14.05.2020 | Domy drewniane
Drewno jest najlepszym materiałem budowlanym, jakim natura...
04.05.2020 | Tworzywa sztuczne
Firma Metria to wiodący producent zbiorników na...
Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia...
07.02.2020 | Meble
Wysoki poziom wytrzymałości w połączeniu z surowym...
04.02.2020 | Place zabaw
Najbardziej sprzyjająca zdrowiu jest aktywność fizyczna na...
Kasetony elewacyjne stalowe sprawdzą się, gdy nie...
22.03.2019 | Stolarka otworowa
„Mój dom moją twierdzą” mówi popularne powiedzenie....
12.03.2019 | Domy drewniane
Może się wydawać, że całoroczne domy drewniane...
drzwi przeciwpożarowe dwuskrzydłowe
W ciągu kilkunastu lat działalności firma Aliplast...
Dachówka ceramiczna płaska to jedno z najchętniej...
14.08.2018 | Termoizolacja
Ceny energii sukcesywnie rosną, co zmusza właścicieli...
16.08.2017 | Kontenery
Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję,...
01.08.2017 | Oświetlenie
Parki, skwery, ulice, hotele i rezydencje, zabytkowe...
Prawo polskie jednoznacznie reguluje kwestie warunków montażu...
25.07.2017 | Stolarka otworowa
W dobie automatyzacji procesów przemysłowych coraz trudniej...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
03.06.2016 | Termoizolacja
W obliczu rosnących wydatków na ogrzewanie termomodernizacja...
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: zamki, zawiasy, bramy akcesoria, furtki akcesoria
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy