Zamki, rygle, zawiasy to małe elementy o wielkim znaczeniu, dzięki którym stylowe ogrodzenie będzie w równej mierze ciekawe wizualnie, co i praktyczne oraz solidne. W branży ogrodzeniowej liczy się też szybkość i prostota montażu okuć. Oferowane przez firmę WADAM akcesoria do montażu bram i furtek firmy Locinox wychodzą naprzeciw temu zapotrzebowaniu i wyróżniają się opatentowanym systemem montażowym Quick-Fix, w który wyposażona jest większość wyrobów tego producenta.
– Zasada działania systemu jest bardzo prosta: wystarczy umieścić śruby w wywierconych wcześniej otworach i dokręcić – szybko, prosto, bez specjalistycznych narzędzi – mówi Dominik Wiecheć z firmy WADAM.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Zamek do furtki lub bramy – solidne zamknięcie
Furtka skrzydłowa, basenowa, brama przesuwna – wszystkie muszą być zabezpieczone zamkiem, który zagwarantuje domownikom poczucie bezpieczeństwa i zadziała w każdych warunkach. Oferowane przez Locinox zamki poddawane są serii testów w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, co daje pewność ich niezawodności nawet w sytuacjach ekstremalnych. Dzięki stosowaniu w produkcji stali nierdzewnej oraz stali o bardzo niskiej zawartości żelaza, które są chromowane i cynkowane ogniowo, okucia sprawdzą się w każdej pogodzie i temperaturze.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

– Jednak przecież nie tylko trwałość się liczy, choć z pewnością ten aspekt ma bardzo duże znaczenie. Dziś klienci poszukują również takich wyrobów, które mają ciekawy design i zaspokoją przeróżne gusta i potrzeby. Oferowane przez nas zamki można łączyć ze sobą w różne kombinacje i nawet po montażu istnieje możliwość dopasowania lub podmiany na inny produkt. Zamki są kompletowane według życzenia zamawiającego, bez trudu można regulować rygle, a szeroki wybór wkładek, obudów, klamek i bogata paleta kolorystyczna dają szerokie możliwości dopasowania wyrobu do każdego indywidualnego przypadku – podkreśla Dominik Wiecheć.
Locinox jest producentem zamków do bram i furtek skrzydłowych, do bram przesuwnych, do furtek basenowych, zamków wpuszczanych i zwór magnetycznych, a klienci mogą wybierać pomiędzy zamkami przemysłowymi, kodowanymi mechanicznie, elektrycznymi i ozdobnymi.
Do bram przesuwnych, skrzydłowych, grodowych i basenowych dostępne są również zaczepy, które wytrzymają każde uderzenie bramą. Są one regulowane pod profil furtki i często wyposażone w gumę odbojową.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Zawiasy regulowane do bramek – bez skrzypienia, bez zacinania
Skrzypiąca, zacinająca się lub – co gorsze – opadająca furtka może stać się utrapieniem, zwłaszcza, jeśli niechciane efekty akustyczne psują wrażenie stylowości wykonania. Za płynność i łatwość otwierania odpowiadają zawiasy, na których osadzone są bramki. Aby ułatwić klientom wybór, asortyment zawiasów Locinox podzielony jest na dwie grupy: dla zastosowań przemysłowych oraz do bram i furtek ogrodowych. Wszystkie posiadają możliwość łatwej regulacji, a ukłonem w stronę osób montujących bramy jest możliwość wyboru kierunku ich otwierania, gdyż zawiasy, zamki i zaczepy są odwracalne.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

– Obok szerokiego asortymentu wyrobów dedykowanych dla różnych zastosowań, posiadamy też uniwersalne zawiasy, które eliminują konieczność podejmowania na etapie produkcji decyzji o tym, czy brama ma być lewo- czy prawostronna. Opatentowany zawias 4D to model regulowany w czterech kierunkach: góra, dół, lewo/prawo i kierunek otwierania – mówi Dominik Wiecheć.
Ciekawą propozycją są również łapacze Locinox, które łapią skrzydło bramy i trzymają bez uszkodzenia skrzydła. Posiadają regulację wysokości i głębokości pod profil, a ich długą żywotność zapewnia wykonanie z aluminium lub ocynkowanie ogniowe.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Samozamykacze – wygodne zamykanie furtki
Uzupełnieniem oferty akcesoriów do bram i furtek są samozamykacze, które działają na podstawie mechanicznej sprężyny. Wyposażone są w niezwykle skuteczny system tłumienia, który pozwala na stałą pracę niezależnie od temperatury.
Świetnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji siły i prędkości zamykania nawet już po zamontowaniu samozamykacza. Locinox oferuje uniwersalne samozamykacze, które dzięki dodatkowym uchwytom można zamontować w niemal każdej sytuacji, różne rozwiązania dla furtek z zawiasami 180° oraz modele typu dwa w jednym, w których połączono hydrauliczny samozamykacz i zawias. W rozwiązaniach przemysłowych świetnie sprawdza się z kolei Verticlose – samozamykacz do furtek z zawiasami 90°, w którym siła, prędkość i funkcja domyku jest regulowana po zainstalowaniu.

 

akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

 

Okucia, automatyka, oświetlenie ogrodzeń
Locinox jest też producentem rygli dolnych i gniazd dolnych do różnych zastosowań. Sprawdzą się one zarówno w rozwiązaniach przemysłowych, jak i prywatnych. Wszystkie zaprojektowano tak, aby można je było w łatwy sposób oczyścić z zanieczyszczeń.

 

akcesoria do bram i furtek akcesoria do bram i furtekfot. WADAM

Ciekawą propozycją są moduły elektromechaniczne, dzięki którym zamiast kupować gotową bramkę obrotową, klient może ją zbudować samodzielnie, zachowując przy tym łatwość użytkowania i konserwacji gotowego wyrobu.
– Dla klientów, którzy stawiają na nowoczesność i innowacje, przygotowany jest cały pakiet asortymentu do oświetlania ogrodzenia, kabli, zasilaczy, obudów do transformatorów, różnych systemów nadzoru do bram i furtek oraz innych akcesoriów – podsumowuje Dominik Wiecheć.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.wadamsklep.pl

 

32-060 Liszki, Kryspinów 1 , woj. małopolskie
tel. 12 280 68 91, 696 056 111,