Adam Wiecheć WADAM Sp. z o.o.Adres firmy:
32-060 Liszki,
Kryspinów 1 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. kom. 602125111
Email: [email protected]
WWW: www.wadamsklep.pl

Adam Wiecheć WADAM Sp. z o.o.

O firmie


O firmie
Batavia to międzynarodowa marka narzędzi, która została założona w 2009 roku. Specjalizuje się w innowacyjnych produktach do użytku domowego i warsztatowego. W wielu przypadkach produkty te zostały zaprojektowane i opracowane w siedzibie firmy. Wprowadzane są z powodzeniem głównie na rynek europejski, amerykański i australijski.

Nasze zasady w codziennej działalności to jakość, innowacyjność i czas realizacji. W miarę możliwości będziemy zawsze używać najnowszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska technologii do produkcji naszych produktów. Jako aktywny członek BSCI / FTA śledzimy i ściśle monitorujemy egzekwowanie międzynarodowych standardów socjalnych w ramach obiektów produkcyjnych naszych partnerów handlowych.
W niezależnych konkurencjach i testach porównawczych nasze narzędzia zawsze przekonują silnymi cechami produktów.

Produkty i Usługi


O asortymencie
W asortymencie posiadamy dużą grupę elektronarzędzi, które sprawdzają się w różnych warunkach. Nie są to narzędzia ukierunkowane na wykonywanie tylko jednej czynności. Oprócz narzędzi do cięcia wszelakich powierzchni występują również inne, które sprawdzają się użytku codziennym takie jak: szlifierka elektryczna do ostrzenia noży i nożyc, myjka parowa do okien i inne.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również ławy zaciskowe. Są to produkty, które łączą w sobie dwie funkcje – ława podporowa i imadło obsługiwane nogą. Dzięki takiej konstrukcji możemy swobodnie operować rękoma jednocześnie zaciskając obrabiany obiekt. Bardzo pomocne i bezpieczne narzędzie.
Wszystkie narzędzia mają spełniać jeden podstawowy cel. Mają sprawiać przyjemność podczas pracy i odpoczynku.

Galeria


Artykuły o tej firmie


Ogrodzenie nieruchomości pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą...

Słowa kluczowe: