Adam Wiecheć WADAM Sp. z o.o.Adres firmy:
32-060 Liszki,
Kryspinów 1 ,
woj. małopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. 602125111
Email: wadamdaniel@gmail.com
WWW: www.wadamsklep.pl

Adam Wiecheć WADAM Sp. z o.o.

O firmie


O firmie
Batavia to międzynarodowa marka narzędzi, która została założona w 2009 roku. Specjalizuje się w innowacyjnych produktach do użytku domowego i warsztatowego. W wielu przypadkach produkty te zostały zaprojektowane i opracowane w siedzibie firmy. Wprowadzane są z powodzeniem głównie na rynek europejski, amerykański i australijski.
Nasze zasady w codziennej działalności to jakość, innowacyjność i czas realizacji. W miarę możliwości będziemy zawsze używać najnowszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska technologii do produkcji naszych produktów. Jako aktywny członek BSCI / FTA śledzimy i ściśle monitorujemy egzekwowanie międzynarodowych standardów socjalnych w ramach obiektów produkcyjnych naszych partnerów handlowych.
W niezależnych konkurencjach i testach porównawczych nasze narzędzia zawsze przekonują silnymi cechami produktów.

Produkty i Usługi


O asortymencie
W asortymencie posiadamy dużą grupę elektronarzędzi, które sprawdzają się w różnych warunkach. Nie są to narzędzia ukierunkowane na wykonywanie tylko jednej czynności. Oprócz narzędzi do cięcia wszelakich powierzchni występują również inne, które sprawdzają się użytku codziennym takie jak: szlifierka elektryczna do ostrzenia noży i nożyc, myjka parowa do okien i inne.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również ławy zaciskowe. Są to produkty, które łączą w sobie dwie funkcje - ława podporowa i imadło obsługiwane nogą. Dzięki takiej konstrukcji możemy swobodnie operować rękoma jednocześnie zaciskając obrabiany obiekt. Bardzo pomocne i bezpieczne narzędzie.
Wszystkie narzędzia mają spełniać jeden podstawowy cel. Mają sprawiać przyjemność podczas pracy i odpoczynku. 

Galeria


Artykuły o tej firmie


Ogrodzenie nieruchomości pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą przed niechcianymi odwiedzinami. Równie ważna jest estetyczna rola płotu, bramy czy furtki, które są przecież wizytówką domu. Aby dobrze pełniły swoją funkcję, muszą być wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z najwyższej jakości komponentów.
Zdecydowanie po każdej ciężkiej pracy w domu lub na terenie ogrodu na myśl przychodzi odpoczynek, najlepiej w miłym towarzystwie i przy aromatycznym zapachu potraw z grilla. Czy można sprawić, by grillowanie majsterkowicza po godzinach było jeszcze przyjemniejsze? Owszem! Sprzyja temu możliwość korzystania z wielofunkcyjnego grilla, urządzenia tak doskonałego niczym wyspecjalizowane narzędzia elektryczne do drewna, których używamy.

Słowa kluczowe: