Brzmi niewiarygodnie? Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z oferty Batavia, marki, która oferuje nie tylko narzędzia elektryczne do ogrodu oraz równie doskonałe w swoich funkcjach grille, ale także liczne akcesoria dla warsztatu i domu. Innowacja i jakość przejawia się w każdym produkcie z asortymentu, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane wyroby są równie doskonałe i niezależnie od rodzaju nabywanego sprzętu, możemy być pewni ich niezawodności.

Elektronarzędzia do drewna dla profesjonalistów i hobbystów
Marka Batavia dostarcza na rynek szeroki wybór produktów, idealnych do wykorzystania zarówno w domowym warsztacie, jak również w profesjonalnym zakładzie usługowym. Poza przewodowymi i bezprzewodowymi elektronarzędziami do drewna, wśród których nie brakuje szlifierek, wkrętarek i wiertarek, w bogatym asortymencie znajdziemy m.in. ławy, podpory i wiele innych użytecznych sprzętów, takich jak: myjki parowe, opalarki, pistolety malarskie, prowadnice, szczęki, szyny i zaciski. Sporym zainteresowaniem cieszą się różne rodzaje pił, które mogą zostać odpowiednio dopasowane do preferencji użytkownika. Część z szerokiego wachlarza modeli stanowią mniejsze i poręczne wersje ciężkich i dużych pił dostępnych na rynku, dzięki czemu każdy majsterkowicz może do swojego warsztatu przenieść wydajną i precyzyjną technologię w przyjaznym, kompaktowym wydaniu, zarówno w przypadku pił tarczowych, jak też szablastych. Odpowiedni osprzęt pił pozwala za pomocą elektronarzędzi Batavia może obrabiać różnorodne materiały, takie jak flizy, laminat, drewno czy płytki.

 

elektronarzędzia do drewna elektronarzędzia do drewna

 

Precyzyjne i bezpieczne ławy
Szczególnym uznaniem użytkowników cieszą się oferowane ławy zaciskowe CROC-LOCK marki Batavia. Ich wyjątkowość przejawia się w możliwości operowania obiema rękami podczas obróbki przedmiotu, zupełnie odmiennie niż w przypadku klasycznego imadła, które ze względu na swoją budowę angażuje i blokuje jedną dłoń majsterkowicza. To rozwiązanie, dające możliwość użycia w trakcie pracy obu rąk, przekłada się to bezpośrednio na precyzyjne ustawienie obrabianego materiału. Ławy CROC-LOCK są także pomocne w ogrodzie, np. przy cięciu drewna na opał, kiedy to wymienne szczęki zaciskowe pozwalają na pewne zamocowanie materiału, a siła ucisku regulowana jest za pomocą nogi. Jest to rozwiązanie, które zdecydowanie gwarantuje nie tylko pewne i dokładne cięcie, ale powala także na uniknięcie wielu wypadków w trakcie przecinania drewna, jakie zdarzają się kiedy bez pomocy odpowiedniego sprzętu, próbujemy pomóc sobie stopą lub drugą dłonią, jednocześnie operując piłą.

 

elektronarzędzia do drewna elektronarzędzia do drewna
elektronarzędzia do drewna elektronarzędzia do drewna

 

Ewolucja drabin
Doskonała marka to gwarancja doskonałości w każdym calu. Dotyczy to nawet pozornie prostych przedmiotów. Batavia proponuje swoim klientom udoskonaloną drabinę, która w niczym nie przypomina już swojego nieporęcznego kuzyna sprzed lat. Duże rozmiary uległy minimalizacji, a Batavia oferuje dziś teleskopowe drabiny aluminiowe, które sprawdzą się w absolutnie każdym miejscu. Kompaktowy sprzęt można ponadto wygodnie przewozić w bagażniku samochodowym, co jest jednym z jego wielu atutów.

 

elektronarzędzia do drewna elektronarzędzia do drewna

 

Innowacja w grillowaniu
Wiele różnorodnych, unowocześnionych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań oferowanych przez markę Batavia dopełnia rewolucyjny grill. Innowacyjny i interesujący w wyglądzie jest doskonałym towarzyszem pozostałych sprzętów i elektronarzędzi do drewna Batavia, w jakie wyposażamy nasz warsztat, dom i ogród. Ten zaskakujący grill pozwala na całoroczne przygotowywanie posiłków na wolnym powietrzu. Wielofunkcyjny grill łączy w sobie możliwość grillowania, wędzenia, gotowania i dodatkowo zawiera miejsce na palenisko. Wyposażony jest również w miernik temperatury, który zapewnia jej stały poziom wewnątrz tego ogrodowego grilla. Jego wielką zaletą jest przemyślana konstrukcja, która pozwala korzystać z jego mobilności i przewozić go w różnorodne miejsca, zarówno odpoczynku, jak też pracy. Ten nowoczesny nierdzewny grill sprawia, że możemy cieszyć się prostotą i wygodą jego obsługi nie tylko w trakcie przygotowywania potraw. Sprawdzi się on idealnie jako kominek w chłodne wieczory.

 

elektronarzędzia do drewna

 

BLUCAVE oznacza porządek
Batavia wyodrębniła grupę produktów, dzięki którym można łatwiej zachować porządek w miejscu pracy. Elementy BLUCAVE, o których mowa, zapewniają doskonały wygląd, dużą funkcjonalność oraz niezliczoną ilość kombinacji miejsca roboczego. W jego skład wchodzą m.in. regał, przegrody, opcjonalna lampa, unikatowy moduł prądowy, przedłużka, szuflady i radio. Ogromną zaletą jest łatwość montażu tych elementów za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu możemy wielokrotnie i bardzo efektywnie rozbudować swoją strefę pracy i dopasować ja do aktualnie panujących potrzeb w naszym warsztacie. W skład zestawu audio wchodzi również walizka transportowa z chowanym 6-cio metrowym przewodem zasilającym i z funkcją dotykową oraz wbudowanym wysokiej jakości głośnikiem bluetooth, gwarantującym jednocześnie doskonałą jakość dźwięku. Co więcej, radio można łatwo wyjmować z walizki i zabierać je wszędzie tam, gdzie jest nam potrzebne. Elementy zestawu BLUCAVE pozwolą samodzielnie zorganizować zindywidualizowane idealne miejsce pracy.

 

elektronarzędzia do drewna

 

Precyzyjna praca z wkrętarką WOW STICK
Nowością w ofercie marki Batavia jest wkrętarka palcowa WOW STICK. Urządzenie wyglądem przypomina długopis i tak też można nim operować, jest to jednak wkrętak akumulatorowy przeznaczony do bardzo precyzyjnych prac, jak wkręcanie i odkręcanie małych śrub w urządzeniach elektrycznych. Waży tylko 53,5 grama, a nowoczesna ergonomia pozwala na komfortową pracę, nawet w przypadku bardzo małych elementów i trudnodostępnych miejsc. Wkrętarka WOW STICK została dodatkowo wyposażona w niezwykle praktyczne oświetlenie LED, dzięki któremu dostrzerzemy każdą, nawet najmniejszą śrubę. Ponadto, w zestawie znajduje się 10 różnych bitów, które użytkownik może ukryć w stacji do ładowania i wymieniać w razie potrzeby. Nowoczesny, minimalistyczny desing tego urządzenia spodoba się każdemu – zarówno profesjonaliście, jak i amatorowi majsterkowania.

 

wowstick wowstick

 

Jakość i innowacyjność od 8 lat
Od 2009 roku międzynarodowa marka Batavia wprowadza na rynek innowacyjne narzędzia przeznaczone do użytku domowego oraz warsztatowego. Wyroby projektowane w siedzibie firmy z powodzeniem spełniają oczekiwania klientów z rynku europejskiego, amerykańskiego oraz australijskiego. Batavia stawia na jakość i innowacyjność swoich wyrobów oraz czas ich realizacji, jak również koncentruje się na najnowszych i możliwie najbardziej przyjaznych dla środowiska technologiach produkcji swoich produktów. Batavia jest aktywnym członkiem BSCI / FTA i ściśle monitoruje egzekwowanie międzynarodowych standardów socjalnych w ramach obiektów produkcyjnych swoich partnerów handlowych.

Silna marka i doskonałe produkty zostały zaprezentowane m.in. w trakcie targów BUDMA, gdzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy szczególnie zachwyceni byli oferowanymi ławami zaciskowymi i wielofunkcyjnymi podporami.

Produkty marki Batavia dostępne są u polskiego przedstawiciela – firmy Wadam. www.wadamsklep.pl

 

32-060 Liszki, Kryspinów 1 , woj. małopolskie
tel. 12 280 68 91, 696 056 111,