Diamond-Service Sp. z.o.o.Adres firmy:
37-700 Przemyśl,
ul. Łukasińskiego 13A,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. +48 574 549 472
Email: [email protected]
WWW: diamond-service.eu

Diamond-Service Sp. z.o.o.

O firmie


Diamond-Service – dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi diamentowych oraz glazurniczych do betonu, kamienia, ceramiki, płytek

Firma Diamond-Service powstała w 2016 roku w Przemyślu jako mały rodzinny biznes specjalizujący się w dystrybucji segmentów diamentowych. Intensywny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował w krótkim czasie stworzeniem własnej marki narzędzi diamentowych – SENDI. Obecnie głównym kierunkiem działalności firmy jest poszukiwanie i wprowadzenie na rynek nowych produktów glazurniczych najwyższej jakości.

Importer nowoczesnych marek
Diamond Service jako pierwszy importer w Polsce z dumą wprowadził na rodzimy rynek topowe marki w branży takie jak:

DiSTAR,
MECHANIC,
ADTnS,
Baumesser,
WANDELI,
T-NoVa,
Euroformat,
CUTTRONIX,
PENTRILO,
oraz markę własną SENDI.

Obecnie firma sprowadza asortyment od renomowanych marek z całego świata – od Hiszpanii przez Estonię, Ukrainę po Chiny.

Autorski dobór technologii dla najbardziej wymagających profesjonalistów
Produkty dostarczane przez Diamond Service przechodzą restrykcyjną selekcję. Za dobór i własnoręczną weryfikację jakości narzędzi dbają eksperci firmy. Klientom zapewnia to optymalne wykonanie zadań wymagających doboru narzędzi o odpowiedniej mocy i precyzji. Każda nowa seria sprzętu jest sprawdzana przez importera. Mamy więc pewność, że ominą nas przykre niespodzianki po otrzymaniu produktów. Odpowiedzialność i rzetelność wobec klientów, a także stałe poszukiwanie najnowocześniejszych urządzeń to priorytety firmy.

Kompleksowa partnerska obsługa i zaangażowanie
Diamond Service ma ugruntowaną pozycję wiarygodnego partnera, co potwierdza długa lista klientów reprezentujących zarówno sklepy z narzędziami glazurniczymi i diamentowymi, jak i doświadczone ekipy budowlane. Współpracując z firmą, możemy liczyć nie tylko na sprawną sprzedaż, ale także fachowe doradztwo, dzięki któremu zoptymalizujemy budżet na narzędzia. Eksperci zapewniają także wsparcie przy obsłudze bieżących zamówień i w ramach gwarancji. Możemy liczyć też na pomoc i serwis nawet po jej zakończeniu.

Produkty i Usługi


Aktualna oferta Diamond-Service obejmuje 13 stałych marek i setki produktów, wśród których znajdują się:

  • przecinarki elektryczne do glazury WANDELI;
  • diamentowe tarcze do asfaltu, betonu i kamienia, segmenty, otwornice do ceramiki i betonu marek DiSTAR, SENDI, ADTnS, Baumesser;
  • pady, kostki polerskie, otwornice i tarcze do ceramiki oraz elektronarzędzia SENDI;
  • pomocniczy osprzęt MECHANIC;
  • systemy poziomowania – płaszczyznowania płytek T-noVa;
  • zestawy akcesoriów glazurniczych TEBO oraz BIHUI
  • pędzle, wałki oraz inne narzędzia i akcesoria malarskie marki PENTRILO;
  • CUTTRONIX – najmocniejsze elektryczne wiertnice do betonu;
  • przecinarki do płytek SIGMA.

Korzystając z szerokiego rozeznania światowych rynków narzędzi glazurniczych oraz doświadczenia w charakterze importera, dystrybutor oferuje także szeroką gamę specjalistycznych produktów dostępnych na indywidualne zamówienie.

Artykuły o tej firmie


Rozbudowany asortyment glazury, jaki możemy dziś znaleźć...

Słowa kluczowe: Diamond-Service, Diamond Service, Diamond, Service, tarcze do ceramiki, tarcze do kamienia, tarcze, tarcze do, betonu, wiertła, otwornice, dyski, gąbki, tarcze do asfaltu, przycinarki, wiertnice diamentowe, systemy poziomowania, pędzle, wałki, mini wałki, tarcze abrazyjne,