Festool Polska Sp. z o. o.Adres firmy:
01-991 Warszawa,
ul. Kolumbijska 26b,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 (22) 122 74 00
Email: [email protected]
WWW: www.festool.pl

Festool Polska Sp. z o. o.

O firmie


Maszyny Festool to elektronarzędzia oraz wyposażenie spełniające najwyższe wymagania. Od ponad 90 lat zajmujemy się produkcją elektronarzędzi, które charakteryzuje długa żywotność i funkcjonalność, prosta obsługa i wysoka jakość. Tworzymy rozwiązania i systemy, które spełniają najwyższe wymagania naszych Klientów i oferują dodatkowe korzyści. Wszystko po to, aby czynić pracę łatwiejszą i bardziej wydajną. Jesteśmy dumni z naszych produktów. Są efektem nieustannych badań potrzeb naszych Klientów oraz niezliczonej ilości godzin współpracy z nimi. Praca z systemem to podstawowa zasada, którą kierujemy się przy tworzeniu naszych narzędzi. Dzięki temu wszystko do siebie pasuje. To sprawia, że praca staje się łatwiejsza i szybsza, nawet w terenie. Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowania perfekcyjnych powierzchni.

Oferujemy również unikalny pakiet Service all-inclusive, są to cztery usługi, które dostaje klient bez dodatkowych opłat przy zakupie narzędzi. Bezpłatne naprawy i części zamienne, nowe urządzenie w przypadku kradzieży, dostępność części zamiennych przez co najmniej 10 lat oraz 15 dniowy czas testowania urządzenia. Więcej informacji znajdziecie Państwo u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Festool oraz na naszej stronie internetowej: www.festool.pl

Produkty i Usługi


Obróbka drewna i stolarka

Festool to Twój specjalista, jeśli chodzi o rozwiązania dla branży stolarskiej. Cięcie, frezowanie, szlifowanie, struganie, czy oczywiście odsysanie – każde z tych zastosowań wymaga absolutnej precyzji w obchodzeniu się narzędziem podczas pracy w drewnie a Festool od dekad ma odpowiedź na każde z tych zastosowań: optymalne, wszechstronne elektronarzędzie w sprawdzonej jakości.

Konstrukcje drewniane i ciesielstwo

Budownictwo drewniane zajmuje się budową dachów, domów drewnianych, schodów i fasad. Takich, które będą służyły nam wieczność. A to staje się realne przy pomocy profesjonalnych narzędzi Festool. Cięcie, wiercenie, wkręcanie, struganie, wykonywanie otworów, rowków i wiele więcej. Festool oferuje idealne rozwiązania praktycznie dla każdego zastosowania w budownictwie drewnianym. Trwałe, mocne i efektywne maszyny – jeśli jest taka konieczność, również bez przewodu zasilającego w naszym Systemie 18 V. Wszystkie one codziennie zmagają się z wyzwaniami, które towarzyszą nam przy budowie dachu, renowacji dachu, budownictwie drewnianym, budowie fasad lub budowie schodów.

Branża remontowo – budowlana

Od szybkiego ścieru aż po perfekcyjne przygotowanie różnych podłoży do tego, by stały się powierzchniami bez najmniejszej skazy. Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania potrzebnego malarzowi odpowiednie narzędzie, by mógł on zapewnić najwyższej jakości rezultaty pracy. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność.Odkryj jak z rozwiązaniami Festool możesz redukować koszty, oszczędzać czas i pracować bez pyłu.

Odnawianie i renowacja

Trudne zadania związane z renowacją, odnawianiem i modernizacją to codzienność w Twojej pracy? W takim razie odpowiednie elektronarzędzia znajdziesz u nas. Specjalne rozwiązania, które sprawdzą się w naprawdę ciężkich sytuacjach. Frezarki do renowacji zapewniające ekstremalnie szybki ścier, wytrzymałe i ergonomiczne urządzenia do mieszania i dokładne systemy cięcia to gwarancja precyzyjnego przycinania płytek i kamienia naturalnego. Charakterystyczne dla każdego z rozwiązań jest zastosowanie specjalnie dopasowanego wyposażenia i odkurzaczy mobilnych umożliwiających bezpyłową pracę, która nie szkodzi zdrowiu.

Automotive

Jako producent wysokiej jakości narzędzi i systemów, staramy się zapewnić wsparcie dla warsztatów blacharsko-lakierniczych oferując narzędzia do produkcji doskonałej jakości powierzchni.

Artykuły o tej firmie


Mobilne, bezprzewodowe elektronarzędzia, których wydajność dorównuje lub...
Akumulatorowe elektronarzędzia przynoszą znaczne ułatwienie w pracach...
Doskonała jakość powierzchni bez wyżłobień, wyeliminowanie konieczności...
Czy istnieje ergonomiczna i wygodna szlifierka mimośrodowa?...
Remont domu to duże wyzwanie, które wymaga...

Słowa kluczowe: festool, obróbka drewna, stolarka, stolarka drewna, produkty akumulatorowe, naklejanie obrzeżym wiercenie, wkręcanie, odsysanie, cięcie, praca półstacjonarna, urządzenia wielofunkcyjne, frezowanie, budownictwo drewniane, struganie, rozcinanie, szlifowanie, narzędzia, narzędzia festool,