Rozwiązania akumulatorowe 18V zrewolucjonizowały prace z elektronarzędziami. Niezależnie, czy jest to akumulatorowa szlifierka kątowa Festool, wkrętarka czy też inne narzędzie. Ogrom zalet sprawia, że tego typu urządzenia stają się niezwykle pomocne na co dzień w pracy specjalistów oraz domowych majsterkowiczów. Sprawny i niezawodny akumulator pozwala pracować o wiele wygodniej niż podczas zasilania z sieci. Co więcej ważna jest trwałość baterii, co może wpłynąć na komfort i szybkość prowadzonych prac, a jest to niezwykle istotne w przypadku prowadzenia biznesu. Firma Festool nieustannie rozszerza zakres oferowanych produktów i stawia na trwałe urządzenia akumulatorowe dla profesjonalistów. Wśród niezawodnych propozycji znajduje się szlifierka kątowa Festool, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa, młotowiertarka, jak też wielofunkcyjne urządzenie do cięcia.

fot. Festool 

Moc, trwałość i pewność

Każdy, kto choć raz spotkał się z problemem szybko wyładowującej się baterii wie, jakie to uciążliwe. Na rynku można spotkać urządzenia o pojemniejszym akumulatorze, ale to często wiąże się ze zwiększeniem wagi samego urządzenia, co oczywiście nie jest korzystne dla operatora. Długie prace z ciężką wkrętarką, wiertarką czy szlifierką zmniejszają ergonomię pracy, a tym samym efektywność operatora. Odpowiedzią są rozwiązania akumulatorowe 18V marki Festool, które łączą w sobie najlepsze cechy wydajnych elektronarzędzi.

– Nasze rozwiązania akumulatorowe dopasowujemy do potrzeb specjalistów – mówi Patrick Hitzer menedżer produktu w firmie Festool. – Opracowane urządzenia odpowiadają na wszelkie potrzeby w zakresie efektywnej pracy, dlatego cechują się niewielkim ciężarem, doskonałą ergonomią i wyważeniem przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wytrzymałości.

fot. Festool 

Szlifierka kątowa Festool i inne nowe narzędzia

Przy codziennej pracy liczy się pewność, że narzędzie sprosta kolejnym zadaniom i nas nie zawiedzie. Nowa szlifierka kątowa Festool, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa, młotowiertarka, jak też wielofunkcyjne urządzenie do cięcia to propozycje, na których można polegać.

Akumulator w trybie „smart”

– Zgrany duet, czyli narzędzie i akumulator, muszą być zawsze gotowe do pracy – dodaje Patrick Hitzer.

– Nasze elektronarzędzia cechują się wydajnością, trwałością oraz wytrzymałością na najwyższym poziomie. Lżejszy akumulator to ogromne ułatwienie w trakcie różnych czynności. Nasza bateria posiada jednak jeszcze inne ciekawe funkcje – jeśli nasz akumulator Bluetooth podłączony jest do odkurzacza mobilnego z obsługą Bluetooth, można go włączać i wyłączać w trybie uruchamiania automatycznego. Akumulator jest łącznikiem pomiędzy narzędziem, a smartfonem.

fot. Festool 

Najwyższej jakości elektronarzędzia z niskimi ratami

Dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcieliby zainwestować w nowoczesne i ergonomiczne urządzenia, firma Festool wraz z partnerem finansowym (Siemens Financial Services) przygotowała nowy program o nazwie Festool FinansowaniePLUS.

– Program skierowany jest dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Polsce – wyjaśnia Patrick Hitzer. – Niezależnie od tego czy chcemy zakupić akumulatorową szlifierkę kątową Festool, czy też inne urządzenie, program ten pozwoli nam zakupić te narzędzia na raty.

Co ważne, każdy kto zakupi elektronarzędzia Festool w programie FinansowaniePLUS od początku staje się ich właścicielem. Dodatkowo, klient jest zabezpieczony bezpłatną gwarancją all-inclusive, dzięki której nie musimy martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami w trakcie kredytowania, a nasz nowy sprzęt będzie dodatkowo zabezpieczony przed kradzieżą. Ochrona dla kupującego trwa aż przez 36 miesięcy i dotyczy także akumulatorów i ładowarek.

Na stronie www.festool.pl/FinansowaniePLUS można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania narzędzi Festool.

Wydajne wiercenie młotowiertarką

Wśród urządzeń akumulatorowych producenta na uwagę zasługuje zdecydowanie akumulatorowa szlifierka kątowa Festool oraz pozostałe nowe urządzenia. Przyjrzyjmy się wydajnej i lekkiej młotowiertarce BHC 18, dzięki której można wiercić z łatwością w twardych materiałach, takich jak beton, kamień i mur. Urządzenie posiada wbudowane tłumienie wibracji, co zapobiega przenoszeniu energii udaru na ręce.

– Od niedawna nasza akumulatorowa młotowiertarka BHC 18 jest dostępna z nowym akumulatorem Li-High Power Compact – mówi Patrick Hitzer. – Szczególną cechą tej baterii jest o 20% mniejszy ciężar przy zachowaniu takiej samej mocy!

Młotowiertarka jest zapakowana w nowy Systainer³, dzięki któremu można idealnie połączyć warsztat i plac budów.

fot. Festool 

Akumulatorowa szlifierka kątowa Festool

Dużą popularnością cieszy się nowa akumulatorowa szlifierka kątowa Festool AGC 18, która jest wyjątkowo odporna na pył. Zastosowano tu szczelnie zamknięty i bezszczotkowy silnik EC-TEC oraz specjalne zabezpieczenie elektroniki. W efekcie otrzymano urządzenie, które cechuje wyjątkowa trwałość.

– Ergonomiczna budowa narzędzia sprawia, że praca jest niezwykle przyjemna – dodaje Patrick Hitzer.
Dodatkowa korzyść dla operatora wynika z odseparowania silnika i obudowy, co oznacza bardzo cichą pracę i niski poziom wibracji szlifierki kątowej Festool.

fot. Festool 

Solidna udarowa wiertarko-wkrętarka

Mocna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa QUADRIVE TPC z wysoką prędkością obrotową to kolejne narzędzie z oferty 18 V Festool, które zachwyca branżę budowlaną. Solidne narzędzie z 4-biegową metalową przekładnią sprosta każdemu zadaniu i wytrzyma największe obciążenia. Dla jeszcze lepszej precyzji pracy zastosowano tu źródło światła LED, które oświetla obrabiany element.

– Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa QUADRIVE TPC posiada liczne nasadki i ciekawe wyposażenie, dzięki czemu narzędzie jest niezrównane przy szerokim zakresie zastosowań – informuje Patrick Hitzer.

Wielofunkcyjne urządzenie akumulatorowe

Kolejnym, bardzo interesującym urządzeniem, jest wielofunkcyjne VECTURO OSC 18, które pozwala na solidne prowadzenie cięć zanurzeniowych na delikatnych powierzchniach (w tym także dokładne cięcie „na rysę”). VECTURO OSC 18 pozwala na precyzyjne przycinanie listew przypodłogowych, belek, ościeżnicy oraz innych profili.

– VECTURO OSC 18 gwarantuje pracę bez pyłu, nawet jeśli pracujemy wprost nad głową – mówi Patrick Hitzer. – Komfort pracy podkreśla także bezszczotkowy silnik EC-TEC z systemem tłumienia wibracji, a także specjalny uchwyt narzędziowy StarlockMax, który pozwala na szybką wymianę narzędzia.

fot. Festool 

Z pełną ofertą firmy, w ramach programu FinansowaniePLUS można zapoznać się na stronie: www.festool.pl – FinansowaniePLUS

01-991 Warszawa, ul. Kolumbijska 26b, woj. mazowieckie
tel. +48 (22) 122 74 00 ,