Rusztowania, drabiny KRAUSE – sklep accipo

accipo.pl – sprawdzony partner w sprzedaży drabin i rusztowań

Rusztowania i drabiny KRAUSE to na rynku budowlanym od lat wyznaczniki profesjonalizmu, bezpieczeństwa i niezawodności. Sklep internetowy accipo, jako autoryzowany dystrybutor marki, podąża śladem jakości niemieckiego producenta, oferując optymalne rozwiązania sprzętowe wszędzie tam, gdzie liczy się solidność i dobra cena. Drabiny i rusztowania marki KRAUSE dzięki accipo.pl dotrą na każdą budowę szybko, a inwestorzy mogą mieć pewność wyboru najwłaściwszych i najbardziej wytrzymałych urządzeń do prac wysokościowych.

Firma accipo zapewnia fachowe wsparcie przy zakupach on-line

Co wyróżnia dobry sklep internetowy w czasach, gdy wszystkie niemal branże przechodzą na ofertę on-line? Doświadczenie i rzetelność marki, gwarancja zakupów bez ryzyka z dobrą ceną, doradztwo konsultantów, szybka realizacja zamówienia oraz przejrzysta i kompletna strona internetowa. Firma accipo sp. z o.o. od 2011 roku spełnia te oczekiwania jako autoryzowany dystrybutor marki KRAUSE. Drabiny i rusztowania niemieckiego producenta to urządzenia funkcjonalne, ergonomiczne i bezpieczne, przeznaczone do prac na wysokościach zarówno dla profesjonalistów z branży budowlanej, jak i klientów indywidualnych stawiających na jakość.

fot. accipo

Wszystkie rusztowania KRAUSE, drabiny i podesty oferowane przez accipo sp. z o.o. odpowiadają obowiązującym normom bezpieczeństwa i posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa. W ramach ceny drabin KRAUSE oraz pozostałych produktów klient może otrzymać dodatkowo na życzenie Deklarację Zgodności sprzętu od producenta. W wyborze optymalnych dla potrzeb inwestycji drabin i rusztowań KRAUSE pomagają doświadczeni i wyszkoleni konsultanci. Zaletą sklepu on-line accipo jest wysoka specjalizacja asortymentu, co przekłada się na dogłębną wiedzę doradców, a także indywidualną analizę potrzeb każdego klienta i wsparcie nawet po dokonaniu zakupu. To cenny atut w gąszczu ofert branżowych sklepów internetowych.

Zakupy bez ryzyka z accipo sp. z o.o. to także krótki czas realizacji zamówienia, podany przy każdym oferowanym artykule i zależny od wybranej formy płatności oraz innowacyjna w zakresie obsługi klienta usługa Trusted Shops. To specjalna ochrona, która pozwala wykluczyć ryzyko finansowe dla klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych. To także certyfikat bezpieczeństwa zakupów z accipo.pl i baza opinii klientów o usługach i cenach sklepu. Rzetelność accipo potwierdza zatem wiele parametrów. Najistotniejszą wartością pozostaje jednak przede wszystkim jakość oferowanego produktu, jakim są drabiny i rusztowania KRAUSE.

Wielofunkcyjne drabiny KRAUSE

fot. accipo

Podczas prac wysokościowych bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę, dlatego tak ważne, by producent ujął różnorodne specyfikacje i warunki użytkowania oferowanych urządzeń. Accipo oferuje drabiny KRAUSE wielofunkcyjne, wolnostojące, przystawne i przegubowe z wysokiej jakości aluminium, z szerokim stabilizatorem i pasami zabezpieczającymi, o nośności do 150 kg. Ceny drabiny KRAUSE warunkuje m.in. jej wielkość oraz ilość zabezpieczeń zależnych od celu jej zastosowania (np. domowe majsterkowanie, przemysł, handel).

KRAUSE CORDA drabina aluminiowa wielofunkcyjna 3×11 to jedna z najpopularniejszych drabin KRAUSE, sprawdzająca się przy pracach domowych, jak i na profesjonalnych budowach.

fot. accipo

Modele TRIBILO posiadają z kolei dodatkowe zabezpieczenia antypoślizgowe i samozabezpieczające zaczepy. Seria STABILO natomiast przeznaczona jest do intensywnych robót budowlanych, wymagających dużego wsparcia i stabilizacji przy pracach wysokościowych. Szeroki stabilizator (1250 mm), najpewniejsze systemy odporności na warunki atmosferyczne i jakość surowca to główne parametry modeli STABILO. Powyższe serie drabin dostępne są także w wariancie ustawienia na schodach, dzięki czemu mogą być bezpiecznie używane na tego typu niepewnym podłożu. Sprawdzą się także po złożeniu jako drabiny wolnostojące lub przystawne.
Pełna oferta drabin i ceny dostępna jest na www.accipo.pl

fot. accipo

Drabiny wolnostojące, przystawne, przegubowe

Obok modeli wielofunkcyjnych drabiny KRAUSE dostępne są w wariantach podkreślających atuty ich konstrukcji pod szczegółowe specjalizacje użytkowania. Wybierając model drabiny wolnostojącej warto uwzględnić, czy potrzebna nam będzie szeroka profilowana platforma do długiej pracy, czy przydadzą się haki na zawieszenie wiader i narzędzi oraz ergonomiczne podpórki pod nogi, ile szczebli lub schodków powinien mieć potrzebny nam model, czy prace będą wykonywane na zewnątrz przy dużych obciążeniach.

Drabiny przystawne KRAUSE oferowane są w wariancie jednoelementowym, rozsuwanym oraz rozstawnym a przekrój wysokości mieści się od 4 do 13 m. Aby tego rodzaju sprzęt był efektywny i bezpieczny, musi łączyć lekkość, stabilność i wygodę.

fot. accipo

Oferowane w tej kategorii modele CORDA, SIBILO, FABILO, ROBILO, STABILO pozwalają dobrać optymalne urządzenie przystawne do rodzaju prac.

W drabinach przegubowych firma KRAUSE opatentowała system przegubów z lekko pracującym systemem ryglowania (SpeedMatic), który usprawnia szybki i bezpieczny demontaż drabiny. Profesjonalne modele serii MONTO i STABILO mogą służyć jako drabiny przystawne lub dwustronne wolnostojące. A dzięki przegubom dostępna jest praca w płaszczyźnie poziomej na wysokościach.

W kategorii przegubowych drabin KRAUSE dostępne są także warianty teleskopowe. To przydatne rozszerzenie funkcjonalności urządzeń. Teleskopowe rozsuwanie zewnętrznych części drabiny szczebel po szczeblu (system ClickMatic) umożliwia stabilne rozstawienie sprzętu bez dodatkowych akcesoriów na nierównych płaszczyznach (np. model TeleVario 4×4 lub STABILO 4×4).

fot. accipo

Rusztowania KRAUSE – przegląd modeli

Podstawą jakości w rusztowaniach KRAUSE jest eksperckie połączenie lekkości aluminiowej konstrukcji, mobilności struktury, atestów gwarantujących bezpieczeństwo oraz łatwości montażu i demontażu całości. Wśród dostępnych modeli najbardziej klasycznymi wariantami jezdnych rusztowań KRAUSE są modele ClimTec (do 7 metrów) i ProTec (> 7m), w których klienci cenią szczególnie optymalny stosunek jakości do ceny rusztowań. KRAUSE i accipo, podążając za rozwojem branży budowlanej i potrzebami klientów, wciąż rozbudowują ofertę, opracowując modele do szczegółowych specjalizacji działań. Dlatego tak dużym wsparciem przy zakupie są konsultacje eksperckie z przedstawicielami sklepu accipo.

fot. accipo

Rusztowania KRAUSE, podobnie jak drabiny, projektowane są zarówno z myślą o przydomowych majsterkowiczach (np. seria CORDA o maksymalnej wysokości roboczej, od 3 do 5 m lub rusztowania serii Climtec), jak i dużych formach budowlanych (np. seria STABILO 10 i STABILO 5000 lub seria ProTec o wysokości roboczej do 14,4 m). Przy wyborze modelu warto także doprecyzować z konsultantami, czy potrzebna będzie możliwość regulacji wysokości, czy wybrane rusztowania KRAUSE mają mieć rolki, czy system ma zapewniać opcję rozbudowy. W tym ostatnim przypadku accipo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów, oferując możliwość zakupu dodatkowo samych elementów rusztowań pod ich późniejszą rozbudowę. Wariantów jest wiele, jakość KRAUSE jest jedna, Pełna oferta rusztowań z cenami jest dostępna na www.accipo.pl

fot. accipo

Rusztowania i drabiny KRAUSE– cena dla każdego w sklepie internetowym godnym zaufania

Wybierając kompleksowe zakupy u sprawdzonego partnera firmy KRAUSE, inwestorzy mogą liczyć na najkorzystniejsze ceny. Rusztowania KRAUSE, drabiny i pozostały asortyment prezentowany jest w przejrzystej formie z aktualnymi rabatami, promocjami i kosztami wysyłki. Korzystne ceny drabin KRAUSE lub rusztowań u autoryzowanego dystrybutora w przypadku sklepu accipo.pl to także możliwość dopasowania indywidualnej oferty, gdy klient znalazł ten sam artykuł taniej w innym sklepie. Udogodnieniem jest także szybka i darmowa dostawa pod drzwi dla zamówień powyżej 200 zł brutto oraz atrakcyjne rabaty. Jednym z nich jest upust wysokości 3% przy wyborze opcji przedpłaty.

fot. accipo

Accipo sp. z o.o. oferuje bezpieczne formy płatności w systemie bezgotówkowym za pomocą platform dla kart płatniczych i przelewów bankowych. Jednostki budżetowe oraz inni inwestorzy, kupując drabiny i rusztowania KRAUSE, mogą skorzystać z opcji płatności odroczonej nawet do 30 dni. Ponadto accipo proponuje klientom korzystne i transparentne systemy ratalne. Dla wygody inwestorów rusztowania i drabiny KRAUSE dostępne są także na popularnym serwisie zakupowym Allegro.

fot. accipo

Pełna oferta sklepu, wraz ze specyfikacją poszczególnych modeli oraz cenami rusztowań i drabin KRAUSE dostępna jest na stronie www.accipo.pl.

Zachęcamy także to kontaktu przez infolinię +48 74 884 10 11 lub przez e-mail [email protected]

58-200 Dzierżoniów, ul. Pocztowa 16a, woj. dolnośląskie
tel. +48 74 884 10 11, +48 698 624 756,


Liczba odwiedzin: 1255 | Data publikacji: 2020-06-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


22.05.2015 | Drabiny
W branży budowlanej, ale i w codziennych...
28.05.2020 | Systemy budowlane
Wysoka trwałość, uniwersalność, obniżenie kosztów inwestycji –...
22.03.2018 | Dźwigi (żurawie)
Rosnące wymagania inwestorów i odważne koncepcje architektów...
16.02.2016 | Drabiny
Teleskopowe, rozstawne, przystawne – drabiny są powszechnie...
13.01.2016 | Podnośniki
Budownictwo to jedna z tych branż, w...
13.04.2015 | Meble
Na polskim rynku meblarskim jest mnóstwo firm,...
21.10.2020 | Rusztowania
Firma Instant Polska to niezawodny i ceniony...
To, co wyróżnia rusztowania PERI, to niezwykle...
04.04.2019 | Rusztowania
Multiserwis Oddział RUSZTOWANIA PRZEMYSŁOWE w Ostrzeszowie to...
Bezpowrotnie minęły czasy, w których z braku...
30.09.2013 | Rusztowania
Stale zwiększa się liczba prowadzonych robót w...
02.03.2021 | Rusztowania
Deskowania ULMA to wydajność, wszechstronność, bezpieczeństwo, a...
W roku 1943 wybitny francuski architekt i...
Zawsze na wysokości zadania Istniejąca już od czterech...
sufity podwieszane
20.11.2018 | Systemy budowlane
Coraz częściej w projektowaniu obiektów komercyjnych wykorzystywane...
04.10.2018 | Rusztowania
Szalunki budowlane są niezbędne przy wznoszeniu obiektów...
Budownictwo mostowe wymaga rozwiązań, które dosłownie przetrwają...
31.10.2017 | Izolacje
Realizacja inwestycji przemysłowych to nie tylko prace...
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
30.06.2017 | Sklejki
Sklejki na podesty, rusztowania, sceny, podłogi pojazdów,...
Czasy, w których pracownicy budowy musieli wykorzystywać...
02.12.2016 | Rusztowania
Obiekty budowlane o nieregularnym kształcie, w których...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie

Słowa kluczowe: accipo, drabiny, rusztowania, podesty, producenci, akcesoria do drabin, obiekty wysokościowe, schody, akcesoria do rusztowań,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy