ACCIPOAdres firmy:
58-200 Dzierżoniów,
ul. Pocztowa 16a,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 74 884 10 11
tel. kom. +48 698 624 756
Email: [email protected]
WWW: www.accipo.pl

ACCIPO

O firmie


Accipo to autoryzowany dystrybutor firmy KRAUSE, renomowanego europejskiego producenta aluminiowych rusztowań, drabin i podjazdów. KRAUSE już od ponad 120 lat jest jednym z wiodących liderów tego rynku. Jego produkty niezmiennie imponują wysoką jakością, długotrwałością i wszechstronnością w działaniu. Wiarygodność i bezpieczeństwo produkowanych elementów potwierdzona jest certyfikatem TÜV oraz niezwykle surowymi testami jakości w samym laboratorium fabrycznym. Dlatego też w asortymencie Accipo znaleźć można wyłącznie artykuły tego producenta.

Produkty i Usługi


Rusztowania

W ofercie sklepu accipo znaleźć można szeroki wachlarz produktów – od podstawowych, dedykowanych domowym majsterkowiczom i hobbystom po profesjonalne, przemysłowe rozwiązania. W rozwiązaniach przydomowych znakomicie sprawdzą się rusztowania KRAUSE CORDA (minirusztowania, rusztowania montażowe i przegubowe). Produktami cenionymi przez rzemieślników i mniejsze firmy są rusztowania serii KRAUSE ProTec (w tym ProTec XXL o większej niż standardowa szerokości podestu) czy ClimTec, jezdne rusztowanie z rolkami. Dla przemysłu i dużych firm poleca się szczególnie rusztowania z serii STABILO, z opatentowanym systemem połączeń zaciskowych, zapewniającym konstrukcji szybki montaż oraz wyjątkową wytrzymałość i stabilność. Dużą pomocą dla klienta są przygotowane przez accipo przejrzyste zestawienia i kategorie rusztowań, dzięki czemu łatwiej dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego dla siebie produktu.

Drabiny i akcesoria

Asortyment sklepu obejmuje wiele rodzajów drabin: od wielofunkcyjnych poprzez rozstawne ze szczeblami (idealne dla elektryków i malarzy) oraz powszechnie stosowane w gospodarstwach domowych drabiny rozstawne ze stopniami, aż po drabiny przystawne oraz pomosty montażowe, zwykłe i jezdne z poręczą. Wśród drabin wielofunkcyjnych szczególnym zainteresowaniem cieszą się drabiny trzyczęściowe KRAUSE CORDA 3×11 lub przy wyższych wysokościach drabina KRAUSE TRIBILO 3×14, które mogą być wykorzystywane jako wolnostojące, przystawne lub rozsuwane. Niewątpliwym przebojem są też drabiny przegubowe / teleskopowe typu KRAUSE MultiMatic, TeleVario, KRAUSE TeleMatic na czele. W ofercie accipo znaleźć też można drabiny specjalnego przeznaczenia, na przykład modułowe wersje do mycia okien. Wszystkie drabiny KRAUSE zapewniają wysoki komfort podczas montażu, demontażu i składania drabiny, gwarantowany opatentowanym systemem obsługi jedną ręką. W sklepie accipo można dokupić również potrzebne akcesoria – komplety pasków, stopki, osłony, wiadra jak i elementy do podwyższenia, rozbudowy rusztowań.

Podesty magazynowe

Podesty jezdne łączą w sobie zalety drabin i rusztowań. Są poręczne jak drabina i szerokie jak rusztowania. Podobnie jak przy rusztowaniach i drabinach, także podesty KRAUSE to cała bogata gama opcji i możliwych zastosowań. Najczęściej kupowany podest to standartowy jednostronny podjazd (w trzech możliwych wariantach, od 3 do 8 stopni – np. pomost pięciostopniowy o numerze 820655 .

Wśród rozwiązań z dwustronnym wejściem popularnością cieszy się pomost jezdny o numerze 820754.

Z kolei do prac na wysokościach zaleca się wybór podjazdów KRAUSE VarioKompakt, dostępnych w wersjach do 14 stopni z zasięgiem roboczym do 5,30 m. Tutaj flagowym rozwiązaniem jest pomost jezdny VARIO kompakt (numer artykułu: 833044). Z profesjonalnej serii STABILO warto zwrócić uwagę na drabiny z platformą, łączącej funkcję pomostu z drabiną wolnostojącą.

Accipo – sklep inny niż wszystkie

Przedstawiciele firmy podkreślają, że accipo nie jest po prostu kolejnym anonimowym sklepem internetowym. Wręcz przeciwnie – obsługa nie jest tu zautomatyzowana, a raczej nastawiona na indywidualny kontakt z klientem. Warto podkreślić, że zakupy w accipo objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy, zapewnianą przez firmę Trusted Shops. To jedyna taka usługa na rynku, pozwalająca wykluczyć ryzyko finansowe klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych. Firma accipo oferuje produkty w konkurencyjnych cenach, za pośrednictwem swojej strony internetowej, a także na platformie sprzedażowej Allegro. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski, wprost pod drzwi klienta, dzięki czemu unika się długich kolejek w marketach i uciążliwości w organizacji transportu, szczególnie w przypadku większych konstrukcji. Jakość obsługi potwierdzają wysokie oceny zadowolonych z transakcji klientów – ponad 99% pozytywnych opinii.

Artykuły o tej firmie


26.06.2020 | Drabiny
Rusztowania i drabiny KRAUSE to na rynku...

Słowa kluczowe: accipo, drabiny, rusztowania, podesty, producenci, akcesoria do drabin, obiekty wysokościowe, schody, akcesoria do rusztowań,