Drewniany domek letniskowy zamiast hotelu
Drewno to jeden z najstarszych znanych człowiekowi materiałów budowlanych, który mimo upływu lat wciąż jest bardzo chętnie wykorzystywany w wielu różnych branżach. Jako naturalny budulec jest w pełni ekologiczne, a tym samym przyjazne również dla zdrowia człowieka.

 

domki rekreacyjne z drewna domki rekreacyjne z drewna
domki rekreacyjne z drewnafot. Juhas

 

Obok walorów samego surowca, jak trwałość, estetyka, różnorodność, rekreacyjny domek z drewna to też bardzo opłacalna inwestycja. Możemy znaleźć w nim wytchnienie od codziennej bieganiny i zgiełku, uciec na chwilę z miasta bez konieczności wcześniejszej rezerwacji hotelu i ponoszenia kosztów noclegu. Tym samym drewniane domki letniskowe nierzadko stają się "drugim domem" i bezpiecznym azylem, miejscem, które wywołuje w nas mnóstwo pozytywnych skojarzeń.

 

domki rekreacyjne z drewnafot. Juhas

 

Dom rekreacyjny od górali
Nie od dziś wiadomo, że mistrzami jeśli chodzi o konstrukcje drewniane są górale. To właśnie oni kultywują wieloletnie tradycje rodzinne, a biegłość w obróbce drewna jest w równej mierze wyuczoną profesją, co i pasją.
– W naszej firmie każdą realizację traktujemy jako wyjątkową. Mamy też świadomość, że aby mieć całkowitą pewność co do jakości domu z drewna, trzeba kontrolować cały proces produkcyjny. Dlatego też mamy swój tartak, nowoczesną suszarnię, stolarnie oraz przestronne hale produkcyjne z rozbudowanym parkiem maszynowym – mówi Monika Wysocka-Lach z Fabryki Domów z Drewna Juhas z Rajczy w Beskidzie Żywieckim, która oferuje domy letniskowe, mieszkalne, altany ogrodowe, oraz wiaty garażowe.

 

domki rekreacyjne z drewna domki rekreacyjne z drewnafot. Juhas

 

Dbałość o każdy etap powstawania domku przekłada się oczywiście na niezawodność konstrukcji, która posłuży nam przez długie lata.
Oferta domków rekreacyjnych firmy obejmuje kilka różnych modeli, które dostępne są w wersji ocieplanej i nieocieplanej.
– Ogromnym zainteresowaniem cieszą się oferowane przez nas domki typu JANKI z przestrzenią na salon, łazienkę, oraz z dużym pomieszczeniem na górze z możliwością podziału na dwa niezależne pokoje – mówi Monika Wysocka-Lach. – Nowością w naszej ofercie jest dom MALAGA. Nowoczesny, designerski, z wieloma możliwościami aranżacji dla najbardziej wymagających – dodaje.

 

domki rekreacyjne z drewna domki rekreacyjne z drewna
domki rekreacyjne z drewna domki rekreacyjne z drewnafot. Juhas

 

Niezależnie jednak o tego, na który domek letniskowy z drewna się zdecydujemy, jedno jest pewne – bardzo szybkie stanie się on miejscem, do którego będziemy powracać z najprawdziwszą przyjemnością w każdej wolnej chwili.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.domyjuhas.pl

 

34-370 Rajcza, Rajcza 18, woj. śląskie
tel. 338643028,