Z tekstu dowiesz się:

• czym kierować się przy wyborze lodówki z zamrażarką,
• na jakie funkcje zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu,
• jak dopasować lodówkę z zamrażarką do aranżacji kuchni.

Lodówko-zamrażarki dysponują obecnie funkcjami przydatnymi w codziennym użytkowaniu. Dzięki nim żywność jest dłużej świeża, a sam sprzęt energooszczędny i wydajny. Jeśli nie wiesz, czym kierować się przy wyborze, dowiedz się więcej o dostępnych opcjach i wybierz lodówkę z zamrażarką dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lodówko-zamrażarki?

Wybór odpowiedniej lodówki z opcją zamrażarki zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest pojemność. Przy zakupie urządzenia, warto wziąć pod uwagę model, który pozwoli na umieszczenie preferowanej ilości żywności oraz napojów. Zwróć uwagę także na wymiary. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie sprzęt będzie pasował do miejsca, w którym ma stanąć w kuchni. Sprawdź – wysokość, szerokość i głębokość. Klasa energetyczna to równie ważny czynnik, na który powinno zwrócić się uwagę przy wyborze lodówko-zamrażarki. Postaw na urządzenie o jak najwyższej klasie energetycznej, aby zmniejszyć koszty zużycia energii.

Ponadto wybierz lodówkę z zamrażarką, która oferuje pożądany przez Ciebie układ wnętrza. Zastanów się, jakie są Twoje wymagania – czy potrzebujesz dużo półek, pojemników na owoce i warzywa, a może wolisz lodówkę z zamrażalnikiem u góry, u dołu lub z boku? Wybór zależy od indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Przy zakupie warto wybrać sprzęt AGD wyposażony w dodatkowe funkcje. W zależności od Twoich preferencji możesz rozważyć system No Frost, wbudowany dystrybutor wody i lodu czy też funkcje inteligentnego zarządzania temperaturą i wilgotnością. Postaw na lodówkę z zamrażarką wysokiej jakości od renomowanego producenta. To gwarancja trwałości i niezawodności przez lata użytkowania.

Lodówko-zamrażarka – najważniejsze funkcje

Podstawową funkcją każdej lodówko-zamrażarki jest oczywiście schładzanie i mrożenie żywności. Większość dostępnych modeli została jednak wyposażona w dodatkowe opcje. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu – wybierz np. lodówki Toshiba.

Model, któremu warto przyjrzeć się bliżej to Toshiba GR-RB500WE-PMJ(06). Urządzenie o pojemności 378 litrów, idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Aż 12 przestrzeni do przechowywania (półek oraz wygodnych pojemników) pozwala łatwo segregować poszczególne rodzaje żywności, aby dłużej zachowały świeżość. Sprzęt wyposażony został w systemy TOSHIBA Dual Cooling, które kontrolują temperaturę w lodówce i zamrażarce niezależnie od siebie. Dzięki czemu zapewniają utrzymanie stabilnej temperatury w obu urządzeniach, a także niemieszania się zapachów. W rezultacie żywność zyskuje dłuższy okres przydatności do spożycia i nie traci przy tym wilgotności i koloru.

W jakie jeszcze technologie producent wyposażył lodówkę z zamrażarką?

Technologia Pure BIO ze specjalnym modułem plazmowym wytwarza jony i elektrony zabijające bakterie. Pozytywnie wpływają one na neutralizację zapachów wewnątrz urządzenia. Ponadto oczyszczają chłodne powietrze, aby żywność zachowała świeżość na dłużej.
Technologia AlloyCooling, czyli chłodzenie 360°, pozwala obniżyć temperaturę. Równomierne i szybkie chłodzenie w lodówce ma zasadniczy wpływ na zachowanie świeżości przechowywanych produktów.

Inteligentne sterowanie dotykowe pozwala na dostosowanie pracy lodówko-zamrażarki do indywidualnych potrzeb. Z kolei 10-warstwowe drzwi Morandi Grey chronią przed zarysowaniami, korozją i odciskami palców – wszystko po to, abyś mógł cieszyć się lodówką przez długie lata.

Szukasz dużej lodówki z zamrażarką dla swojej rodziny? Wybierz modele 4-drzwiowe marki Toshiba i postaw na zwiększoną ilość miejsca do przechowywania żywności.

Jak zaaranżować lodówkę z zamrażarką w kuchni?

Przy wyborze lodówko-zamrażarki nie pod zabudowę, ważnym aspektem będzie również jej wygląd. Kiedy zdecydujesz się na dany model, zwróć uwagę, aby pasował do aranżacji Twojej kuchni. Obecnie na rynku dostępne są sprzęty w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dobrać lodówkę w taki sposób, aby wizualnie pasowała do innych sprzętów AGD np. do mikrofalówki czy zmywarki.

Jeśli Twoja kuchnia jest jasna, postaw na białą lub srebrną lodówko-zamrażarkę. W przypadku, gdy zaprojektowałeś ciemne wnętrze lub lubisz stawiać na wyraziste akcenty, wybierz sprzęt w czarnym kolorze, który podkreśli indywidualny charakter kuchni. W szerokim asortymencie znajdziesz lodówko-zamrażarki z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Bez problemu dobierzesz model odpowiadający Twojemu gustowi.

Lodówki Toshiba to doskonały wybór do Twojej kuchni. Wysoka jakość, a także wiele dostępnych funkcji sprawia, że będzie to idealne urządzenie na miarę Twoich potrzeb.

15-232 Białystok, Mickiewicza 32/22, woj. podlaskie
tel. 698 026 353,