Beton architektoniczny – aranżacje wnętrz z LOFT MODERN DESIGN

Nowy wymiar projektowania z Form Modern

Beton architektoniczny do aranżacji wnętrz Form Modern to materiał, który z pewnością odmieni niejedno wnętrze. Autorska i rzemieślnicza forma wyznacza kierunek designerskich innowacji i twórczych poszukiwań inżynierów marki. Jak wspomina Daniel Kosicki z LOFT MODERN DESIGN: – Moje betonowe wędrówki trwają już ponad dwie dekady, ale stosunkowo niedawno uświadomiłem sobie, ze wiele racji mają piewcy mikrobetonowej estetyki, twierdząc, że mikrobeton to nie towar, który można kupić, tylko pasja, której nie można się oprzeć.

Aranżacje wnętrz z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny do aranżacji wnętrz zadomowił się w koncepcjach projektantów i wizjach klientów na dobre. Surowe piękno prostej i naturalnej formy łączy zarówno entuzjastów nowoczesnych systemów dekoracyjnych o industrialnym sznycie, jak i miłośników oryginalnej awangardowej stylistyki.

Jak ujmuje to Daniel Kosicki z LOFT MODERN DESIGN: – Współcześnie tęsknimy do miejsc zapewniających komfort azylu i wolności od zgiełku i natarczywości świata reklamy, blichtru, pośpiechu. Stąd popularność przestrzeni estetycznej ascezy, wywołujących radość obcowania z magią naturalnego światła, swobody i otwartości. Taką stylistykę coraz częściej wybieramy, tworząc aranżacje wnętrz. Beton architektoniczny, który oferujemy – Form Modern jest idealnym medium do kreacji takiej rzeczywistości.

fot. LOFTMODERN 

Unikatowa estetyka i styl

Zgodnie z tą filozofią LOFT MODERN DESIGN łączy w swym najnowszym produkcie unikatowy efekt estetycznego wzornictwa z ergonomią i technologiczną jakością betonu architektonicznego do aranżacji wnętrz.

Jak wspomina Daniel Kosicki: – Form Modern oferuje radykalnie minimalistyczne tło dla wnętrz, których wdzięk pociąga współcześnie zarówno wyzwolone gospodynie domowe, jak i wyrafinowane gremia influencerów stylu, mody i trendów, którzy kreują ducha współczesnej architektury wnętrz. To produkt, który daje się łączyć z różnymi stylami i technikami wykończeń, co przekłada się niejednokrotnie na zaskakujące efekty – w pozytywnym rzecz jasna znaczeniu.

fot. LOFTMODERN 

Pozytywnym nie tylko w odniesieniu do walorów estetycznych, ale także atutów funkcjonalności, ceny i łatwości montażu.

Form Modern wymyka się prostym kategoryzacjom

Jak zaznacza Daniel Kosicki: – Form Modern to najmłodszy członek betonowej rodziny LOFT MODERN DESIGN. Na rynek polski został wprowadzony stosunkowo niedawno, dla zapełnienia luki obecnej w systemach dekoracji opartych o beton architektoniczny do aranżacji wnętrz i elewacji. Form Modern skutecznie wpasowują się szczelinę pomiędzy realizacjami bazującymi na marketowym tynku dekoracyjnym, przeciętnie odwzorowującym beton a inwestycjami konstruowanymi przez płyty z betonu architektonicznego, które nie każdemu przypadną do serca, przynajmniej ze względów finansowych. Form Modern to nasz autorski produkt, dopracowany z inżynierami w najdrobniejszych szczegółach po to, by wymykał się prostym kategoryzacjom.

fot. LOFTMODERN 

Beton architektoniczny aranżacje wnętrz Form Modern – funkcjonalności

W swym wyglądzie Form Modern podobny jest do betonu szalunkowego czy tynków cienkowarstwowych, ale wolny jest od wad obu materiałów obserwowanych w aranżacjach wnętrz z betonu architektonicznego. Form Modern w porównaniu z płytami betonowymi gwarantuje brak fug i zachowanie spójności oraz subtelności całej płaszczyzny. Ponadto, produkt nadaje się do użytku zewnętrznego, gdzie z powodzeniem zastępuje ciężkie systemy montażowe z płytami betonowymi, redukując koszty budowy o 70%. Dzięki Form Modern otrzymujemy efekt elewacji z fakturą identyczną jak beton po rozszalowaniu.

Gładkie ściany bez śladów montażu

Optymalne połączenie drobnej masy kwarcowej i wody dają efekt niezwykłej gładkości. To także zasługa techniki aplikacji Form Modern. Standardową początkową warstwę o grubości 6 mm, nakładaną pędzlem, wyrównuje się do grubości 4-5 mm i „szalunkuje” folią grubości 0,3 mm. Po zdjęciu zabezpieczenia łączenia folii robią wrażenie odwzorowania szalunkowego, a dzięki wygładzeniu powierzchni folią, unikamy śladów montażu charakterystycznych na tynkach dekoracyjnych używanych do aranżacji wnętrz.

fot. LOFTMODERN 

LOFT MODERN DESIGN dla projektantów

LOFT MODERN DESIGN to eksperci i pasjonaci w zakresie produkcji i zastosowań betonu architektonicznego do aranżacji wnętrz i elewacji domów, przestrzeni użytkowych czy firm. To główny dostawca:

• płyt betonowych,
• tynków cienkościennych,
• mikrobetonu, schodów,
• donic,
• mebli betonowych.

Ceniąc kreatywność projektantów w koncepcjach aranżacyjnych opartych o rozwiązania z betonu architektonicznego, LOFT MODERN DESIGN oferuje architektom:

• szeroki pakiet rabatów na wybrane wyroby,
• pakiety startowe w formie próbek produktów z oferty,
• korzystne warunki współpracy przy realizacjach inwestycji,
• sprawdzone ekipy montażystów.

fot. LOFTMODERN 

Jeśli szukasz niekonwencjonalnych stylistyczne i pięknych estetycznie rozwiązań architektonicznych, tworzonych wedle zasad rzemiosła najwyższej próby, wybierz LOFT MODERN DESIGN ze Szczecina i najnowszy produkt marki Form Modern.

Ze szczegółową ofertą firmy, wraz z propozycjami aranżacji wnętrz z betonu architektonicznego Form Modern, można zapoznać się na stronie www.loftmodern.pl.

70-514 Szczecin, ul. Małopolska 9, woj. zachodniopomorskie
tel. +48 505 519 549​,


Liczba odwiedzin: 148 | Data publikacji: 2022-07-25

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

MONTAŻ
KABINY
ZA DARMO
Wypełnij dane
i wybierz kabinę prysznicową
  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś poinformowany, że przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lider Budowlany i Fancy Glass


  Podobne artykuły


  08.02.2021 | Galanteria ogrodowa
  Beton architektoniczny to rozwiązanie, które cieszy się...
  30.09.2020 | Stolarka otworowa
  Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje...
  17.03.2020 | Meble
  Beton architektoniczny do łazienki, kuchni, salonu jako...
  Płytki, tapety czy ściana pomalowana na dowolny...
  Beton architektoniczny to modny materiał dekoracyjny dedykowany...
  Beton architektoniczny podbija serca polskich architektów i...
  14.12.2016 | Galanteria ogrodowa
  Elegancja czy komfort? Krótkotrwałe, spektakularne piękno czy...
  Wraz z modą na styl industrialny przyszedł...
  Kwarcyt brazylijski to kamień twardszy niż granit,...
  23.02.2022 | Meble
  Ogromna ilość czasopism i blogów wnętrzarskich sprawia,...
  10.02.2022 | Meble
  Gdzie znaleźć łóżko metalowe industrialne do sypialni,...
  05.10.2021 | Dywany, wykładziny
  Niesłabnącą popularność stylizacji skandynawskiej w architekturze odnajdujemy...
  24.06.2021 | Beton
  Stosowane w miejscach publicznych oraz na prywatnych...
  Nowoczesny ogród przed domem to dziś kwintesencja...
  Katalogi z projektami domów obejrzane, rozmowy przy...
  Posadzka dekoracyjna, posadzka z mikrocementu, beton dekoracyjny…...
  11.12.2017 | Chemia budowlana
  Czy styl industrialny, który ostatnimi laty zdominował...
  23.08.2017 | Blachy
  Trudno wskazać branżę, która mogłaby się obejść...
  Oglądając aranżacje z piaskowca indyjskiego, trudno nie...
  09.11.2015 | Domy drewniane
  Przytulny, ekologiczny, energooszczędny – to pierwsze skojarzenia...
  15.12.2020 | Schody, akcesoria
  Nowoczesne schody drewniane marki Brysch Treppen to...
  09.11.2020 | Beton
  Myślisz o niepowtarzalnym wykończeniu swoich wnętrz oraz...

  Firmy z tej branży


  Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
  woj. śląskie
  woj. małopolskie
  woj. dolnośląskie
  woj. opolskie
  woj. dolnośląskie
  woj. wielkopolskie
  woj. kujawsko-pomorskie
  woj. małopolskie
  woj. śląskie
  woj. wielkopolskie
  woj. lubuskie
  woj. śląskie

  Słowa kluczowe: beton architektoniczny aranżacje wnętrz, beton architektoniczny do aranżacji wnętrz, aranżacje wnętrz z betonu architektonicznego, loftmodern, płytki betonowe, microbeton, płyty z betonu, tynki cienkowarstwowe, donice betonowe, meble z betonu, schody,
  porozmawiaj
  z ekspertem
  Chcesz porozmawiać z ekspertem?
  Zostaw swój numer a oddzwonimy