Aranżacje wnętrz z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny do aranżacji wnętrz zadomowił się w koncepcjach projektantów i wizjach klientów na dobre. Surowe piękno prostej i naturalnej formy łączy zarówno entuzjastów nowoczesnych systemów dekoracyjnych o industrialnym sznycie, jak i miłośników oryginalnej awangardowej stylistyki.

Jak ujmuje to Daniel Kosicki z LOFT MODERN DESIGN: – Współcześnie tęsknimy do miejsc zapewniających komfort azylu i wolności od zgiełku i natarczywości świata reklamy, blichtru, pośpiechu. Stąd popularność przestrzeni estetycznej ascezy, wywołujących radość obcowania z magią naturalnego światła, swobody i otwartości. Taką stylistykę coraz częściej wybieramy, tworząc aranżacje wnętrz. Beton architektoniczny, który oferujemy – Form Modern jest idealnym medium do kreacji takiej rzeczywistości.

fot. LOFTMODERN 

Unikatowa estetyka i styl

Zgodnie z tą filozofią LOFT MODERN DESIGN łączy w swym najnowszym produkcie unikatowy efekt estetycznego wzornictwa z ergonomią i technologiczną jakością betonu architektonicznego do aranżacji wnętrz.

Jak wspomina Daniel Kosicki: – Form Modern oferuje radykalnie minimalistyczne tło dla wnętrz, których wdzięk pociąga współcześnie zarówno wyzwolone gospodynie domowe, jak i wyrafinowane gremia influencerów stylu, mody i trendów, którzy kreują ducha współczesnej architektury wnętrz. To produkt, który daje się łączyć z różnymi stylami i technikami wykończeń, co przekłada się niejednokrotnie na zaskakujące efekty – w pozytywnym rzecz jasna znaczeniu.

fot. LOFTMODERN 

Pozytywnym nie tylko w odniesieniu do walorów estetycznych, ale także atutów funkcjonalności, ceny i łatwości montażu.

Form Modern wymyka się prostym kategoryzacjom

Jak zaznacza Daniel Kosicki: – Form Modern to najmłodszy członek betonowej rodziny LOFT MODERN DESIGN. Na rynek polski został wprowadzony stosunkowo niedawno, dla zapełnienia luki obecnej w systemach dekoracji opartych o beton architektoniczny do aranżacji wnętrz i elewacji. Form Modern skutecznie wpasowują się szczelinę pomiędzy realizacjami bazującymi na marketowym tynku dekoracyjnym, przeciętnie odwzorowującym beton a inwestycjami konstruowanymi przez płyty z betonu architektonicznego, które nie każdemu przypadną do serca, przynajmniej ze względów finansowych. Form Modern to nasz autorski produkt, dopracowany z inżynierami w najdrobniejszych szczegółach po to, by wymykał się prostym kategoryzacjom.

fot. LOFTMODERN 

Beton architektoniczny aranżacje wnętrz Form Modern – funkcjonalności

W swym wyglądzie Form Modern podobny jest do betonu szalunkowego czy tynków cienkowarstwowych, ale wolny jest od wad obu materiałów obserwowanych w aranżacjach wnętrz z betonu architektonicznego. Form Modern w porównaniu z płytami betonowymi gwarantuje brak fug i zachowanie spójności oraz subtelności całej płaszczyzny. Ponadto, produkt nadaje się do użytku zewnętrznego, gdzie z powodzeniem zastępuje ciężkie systemy montażowe z płytami betonowymi, redukując koszty budowy o 70%. Dzięki Form Modern otrzymujemy efekt elewacji z fakturą identyczną jak beton po rozszalowaniu.

Gładkie ściany bez śladów montażu

Optymalne połączenie drobnej masy kwarcowej i wody dają efekt niezwykłej gładkości. To także zasługa techniki aplikacji Form Modern. Standardową początkową warstwę o grubości 6 mm, nakładaną pędzlem, wyrównuje się do grubości 4-5 mm i „szalunkuje” folią grubości 0,3 mm. Po zdjęciu zabezpieczenia łączenia folii robią wrażenie odwzorowania szalunkowego, a dzięki wygładzeniu powierzchni folią, unikamy śladów montażu charakterystycznych na tynkach dekoracyjnych używanych do aranżacji wnętrz.

fot. LOFTMODERN 

LOFT MODERN DESIGN dla projektantów

LOFT MODERN DESIGN to eksperci i pasjonaci w zakresie produkcji i zastosowań betonu architektonicznego do aranżacji wnętrz i elewacji domów, przestrzeni użytkowych czy firm. To główny dostawca:

• płyt betonowych,
• tynków cienkościennych,
• mikrobetonu, schodów,
• donic,
• mebli betonowych.

Ceniąc kreatywność projektantów w koncepcjach aranżacyjnych opartych o rozwiązania z betonu architektonicznego, LOFT MODERN DESIGN oferuje architektom:

• szeroki pakiet rabatów na wybrane wyroby,
• pakiety startowe w formie próbek produktów z oferty,
• korzystne warunki współpracy przy realizacjach inwestycji,
• sprawdzone ekipy montażystów.

fot. LOFTMODERN 

Jeśli szukasz niekonwencjonalnych stylistyczne i pięknych estetycznie rozwiązań architektonicznych, tworzonych wedle zasad rzemiosła najwyższej próby, wybierz LOFT MODERN DESIGN ze Szczecina i najnowszy produkt marki Form Modern.

Ze szczegółową ofertą firmy, wraz z propozycjami aranżacji wnętrz z betonu architektonicznego Form Modern, można zapoznać się na stronie www.loftmodern.pl.

70-514 Szczecin, ul. Małopolska 9, woj. zachodniopomorskie
tel. +48 505 519 549​,