Producent małej architektury z betonu architektonicznego

Designerskie donice, ławki i kosze z betonu

Beton architektoniczny to modny materiał dekoracyjny dedykowany nie tylko do wnętrz. Świetnie sprawdza się także na zewnątrz – w ogrodach, przed budynkami oraz w przestrzeni miejskiej: w parkach, na rynkach, skwerach i deptakach. Styl-Bet, producent małej architektury z betonu architektonicznego oferuje dekoracyjne donice, ławki, kosze oraz wiele innych elementów z tego surowego, a jednocześnie designerskiego materiału.

Siedziska i ławki z betonu architektonicznego – design i funkcjonalność
W ofercie Styl-Bet znajdują się m.in. designerskie siedziska i ławki z betonu architektonicznego. Inwestor może zakupić gotowy produkt z katalogu, jak również zlecić wykonanie ławki według własnego projektu. Producent oferuje zarówno ławki o prostej, klasycznej formie – np. seria „RELAX” DECO, jak i bardziej designerskie rozwiązania, czego przykładem jest m.in. okrągłe siedzisko „DROPS” DECO oraz designerska ławka w kształcie fali – „FALA” DECO. Ławki mogą być wyposażone w oparcie, np. model “RELAX 1” DECO lub bez oparcia, jak modele „WISA” DECO i „WEGA” DECO.

 

fot. Styl-Bet 

Wykonane w całości ławki z betonu architektonicznego, np. model „TARA” DECO to surowa i minimalistyczna propozycja dla nowoczesnych przestrzeni. Beton można jednak ocieplić, łącząc go z drewnem. W takim wariancie siedziska i oparcia wykonane są z drewnianych desek, jak w modelu „RELAX 1” DECO. Drewno użyte do wykonania elementów ławek może zostać pomalowane na jeden z kolorów z palety Styl-Bet. Inwestor ma do wyboru takie odcienie, jak: biały transparentny, szary drzewny, szary lazur, czarny transparentny, czarny lazur, słomkowy, dąb naturalny, egzotyczny, kasztan oraz zielony lazur.

 

fot. Styl-Bet

Ławki marki Styl-Bet prezentują się elegancko w każdym miejscu. Dopasowują się do przestrzeni, a jednocześnie wprowadzają do niej element urozmaicenia. Pasują zarówno do miejskiego, industrialnego krajobrazu, jak i tradycyjnych, przydomowych ogrodów, gdzie stworzą stylowy kącik do odpoczynku. Ławki z betonu architektonicznego można także ustawić przed domem, na ganku lub na tarasie. Najładniej będą komponować się z tarasem, którego nawierzchnia wykonana jest z naturalnego kamienia, płytek ceramicznych lub betonu w kontrastującym kolorze.

 

fot. Styl-Bet

Eleganckie donice z betonu architektonicznego
Donice z betonu architektonicznego to tegoroczny hit wśród trendów w miejskiej architekturze. Urozmaicają one szarą przestrzeń miasta, wprowadzając do niej odrobinę zieleni. Donice marki Styl-Bet idealnie wpisują się w te tendencje, będąc nowoczesnym sposobem na wyeksponowanie kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych. Stanowią piękną oprawę dla roślin, jednocześnie chroniąc je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Co więcej, beton architektoniczny jest materiałem trwałym, solidnym i odpornym na różnego typu czynniki zewnętrzne, uderzenia mechaniczne, obciążenia i nacisk. Waga materiału sprawia, że donice z betonu architektonicznego są bardzo stabilne, nie przewracają się i nie tłuką.

 

fot. Styl-Bet

Z gotowych projektów Styl-Bet klient może wybrać donice i kwietniki o różnym kształcie: prostokątne (np. „REXA” DECO), kwadratowe (np. „ROSEL” DECO), okrągłe (np. „MARYLA” DECO) w kolorze białym, szarym, czarnym. Miłośnikom odważnych rozwiązań przypadną do gustu kolorowe donice „IRMINA” DECO, „IRMA” DECO oraz „IRYDA” DECO w formie koryta, w których doskonale prezentować się będą duże rośliny, ozdobne krzewy oraz drzewka, np. tuje i jałowce.
Na indywidualne zamówienie klienta producent wykonuje także kwietniki i donice o niestandardowych kształtach i kolorach. Forma i wykończenie zależy w głównej mierze od wizji klienta. W takim wypadku cena donicy ustalana jest indywidualnie przez producenta.

 

fot. Styl-Bet

Donice z betonu architektonicznego to produkt dedykowany nie tylko dla przestrzeni miejskiej. Donice ładnie będą prezentować się wewnątrz i na zewnątrz hoteli, restauracji, ośrodków wypoczynkowych i budynków użyteczności publicznej. To również propozycja dla inwestorów prywatnych – do domów, mieszkań, ogrodów, na tarasy i schody.

Kosze uliczne, zapory parkingowe, stojaki na rowery z betonu architektonicznego
Zalety betonu dają nieograniczone możliwości w projektowaniu elementów przestrzeni miejskiej. Styl-Bet poza ławkami i donicami oferuje również takie produkty, jak: kosze uliczne, zapory parkingowe czy stojaki na rowery. Dzięki możliwości zaprojektowania i wykonania kilku różnych elementów z tego samego materiału, jakim jest beton architektoniczny, można kompleksowo zagospodarować dowolną przestrzeń w mieście. Dopasowane do siebie elementy, jak np. kosz uliczny „WEGA” DECO i ławki z tej samej serii „WEGA” DECO, pozwalają uzyskać harmonijną i stylową aranżację.

 

fot. Styl-Bet

Styl-Bet – producent małej architektury z betonu architektonicznego
Styl-Bet to jeden z wiodących na polskim rynku producentów małej architektury z betonu architektonicznego. To, co wyróżnia firmę spośród innych to kompleksowość, elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wiele z realizacji Styl-Bet to projekty niestandardowe, wykonane na potrzeby konkretnej inwestycji, jak zagospodarowanie Dworca Głównego w Malmo – jedna z najbardziej prestiżowych realizacji Styl-Bet.

 

fot. Styl-Bet

Współpraca z firmą Styl-Bet opiera się na szczegółowym omówieniu wizji i potrzeb klienta. Jak podkreślają właściciele firmy, Artur Jurewicz i Leszek Paradowski – o ostatecznym wyglądzie produktu decyduje właśnie klient. To on wybiera kolor, formę i fakturę betonu architektonicznego. Wszystko po to, aby finalny efekt całkowicie spełnił jego oczekiwania i pasował do zagospodarowanej przestrzeni.

To, co wyróżnia produkty firmy Styl-Bet spośród innych na rynku to przede wszystkim wysoka jakość wykończenia. Klient ma do wyboru beton architektoniczny w naturalnym kolorze – białym bądź szarym, a także beton barwiony oraz malowany. Beton barwiony jest na kolor: żółty, czerwony, brązowy bądź antracytowy. Beton malowany dostępny jest w kolorze białym, szarym, czarnym oraz dowolnym kolorze z palety RAL (na indywidualne zamówienie klienta). W zależności od projektu – wielkości elementu oraz koloru i faktury betonu – ustalana jest cena produktu.

Minimalizm i niepowtarzalny urok betonu architektonicznego sprawia, że zyskuje on coraz większą grupę miłośników. Beton nadaje każdemu miejscu niepowtarzalny charakter. Wystarczy jeden element wykonany z tego materiału, aby przestrzeń stała się elegancka i modna. Poza kwestiami estetycznymi warto podkreślić walory użytkowe tego materiału. Beton jest bardzo wytrzymałym materiałem, odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uderzenia mechaniczne, a także na akty wandalizmu, np. graffiti. Do inwestycji w małą architekturę z betonu zachęca również cena tego materiału, konkurencyjna w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Z ofertą producenta małej architektury z betonu architektonicznego zapoznasz się na stronie: www.styl-bet.com.pl

78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Starogrodzka 38, woj. zachodniopomorskie
tel. +48 94 363 30 76 ,


Liczba odwiedzin: 1884 | Data publikacji: 2019-01-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


08.01.2020 | Altany, pergole
Inwestorzy, którzy cenią sobie wyjątkowość i jakość...
10.04.2018 | Meble - ogrodowe
Urządzanie domu z dbałością o szczegóły jest sprawą oczywistą...
01.04.2015 | Galanteria ogrodowa
Ogród niezaprzeczalnie jest wizytówką domu, bo to...
Elementy małej architektury na tyle mocno wpisały...
28.02.2018 | Galanteria ogrodowa
Ogród bezsprzecznie kojarzy się z bezpieczeństwem i...
11.01.2018 | Chemia budowlana
Dachy zielone to nowoczesny i ekologiczny sposób...
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
Podjazd do garażu jest istotnym elementem każdej...
Ogród stanowi wizytówkę posesji. Dlatego powinien być...
08.02.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton architektoniczny to rozwiązanie, które cieszy się...
17.03.2020 | Meble
Beton architektoniczny do łazienki, kuchni, salonu jako...
21.02.2020 | Galanteria ogrodowa
W ostatnich latach beton architektoniczny stał się...
Płytki, tapety czy ściana pomalowana na dowolny...
beton-architektoniczny
W dobie indywidualizacji zamówień prywatnych inwestorów oraz...
Beton architektoniczny to obecnie jeden z najnowocześniejszych...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...
Beton architektoniczny podbija serca polskich architektów i...
15.12.2020 | Schody, akcesoria
Nowoczesne schody drewniane marki Brysch Treppen to...
Jeszcze do niedawna ogrodzenia betonowe kojarzyły się...
09.11.2020 | Beton
Myślisz o niepowtarzalnym wykończeniu swoich wnętrz oraz...
02.07.2020 | Beton
Beton architektoniczny to gwarancja łatwego i szybkiego...
09.06.2020 | Beton
Od ponad 25 lat producenci prefabrykatów betonowych...
Panujący aktualnie trend, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. zachodniopomorskie
woj. małopolskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: mała architektura ogrodowa, beton architektoniczny, styl bet, donice z betonu, ławki z betonu, kosze z betonu, producent małej architektury z betonu architektonicznego, kosze uliczne
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy