Producent małej architektury z betonu architektonicznego

Designerskie donice, ławki i kosze z betonu

Beton architektoniczny to modny materiał dekoracyjny dedykowany nie tylko do wnętrz. Świetnie sprawdza się także na zewnątrz – w ogrodach, przed budynkami oraz w przestrzeni miejskiej: w parkach, na rynkach, skwerach i deptakach. Styl-Bet, producent małej architektury z betonu architektonicznego oferuje dekoracyjne donice, ławki, kosze oraz wiele innych elementów z tego surowego, a jednocześnie designerskiego materiału.

Siedziska i ławki z betonu architektonicznego – design i funkcjonalność
W ofercie Styl-Bet znajdują się m.in. designerskie siedziska i ławki z betonu architektonicznego. Inwestor może zakupić gotowy produkt z katalogu, jak również zlecić wykonanie ławki według własnego projektu. Producent oferuje zarówno ławki o prostej, klasycznej formie – np. seria „RELAX” DECO, jak i bardziej designerskie rozwiązania, czego przykładem jest m.in. okrągłe siedzisko „DROPS” DECO oraz designerska ławka w kształcie fali – „FALA” DECO. Ławki mogą być wyposażone w oparcie, np. model “RELAX 1” DECO lub bez oparcia, jak modele „WISA” DECO i „WEGA” DECO.

 

fot. Styl-Bet 

Wykonane w całości ławki z betonu architektonicznego, np. model „TARA” DECO to surowa i minimalistyczna propozycja dla nowoczesnych przestrzeni. Beton można jednak ocieplić, łącząc go z drewnem. W takim wariancie siedziska i oparcia wykonane są z drewnianych desek, jak w modelu „RELAX 1” DECO. Drewno użyte do wykonania elementów ławek może zostać pomalowane na jeden z kolorów z palety Styl-Bet. Inwestor ma do wyboru takie odcienie, jak: biały transparentny, szary drzewny, szary lazur, czarny transparentny, czarny lazur, słomkowy, dąb naturalny, egzotyczny, kasztan oraz zielony lazur.

 

fot. Styl-Bet

Ławki marki Styl-Bet prezentują się elegancko w każdym miejscu. Dopasowują się do przestrzeni, a jednocześnie wprowadzają do niej element urozmaicenia. Pasują zarówno do miejskiego, industrialnego krajobrazu, jak i tradycyjnych, przydomowych ogrodów, gdzie stworzą stylowy kącik do odpoczynku. Ławki z betonu architektonicznego można także ustawić przed domem, na ganku lub na tarasie. Najładniej będą komponować się z tarasem, którego nawierzchnia wykonana jest z naturalnego kamienia, płytek ceramicznych lub betonu w kontrastującym kolorze.

 

fot. Styl-Bet

Eleganckie donice z betonu architektonicznego
Donice z betonu architektonicznego to tegoroczny hit wśród trendów w miejskiej architekturze. Urozmaicają one szarą przestrzeń miasta, wprowadzając do niej odrobinę zieleni. Donice marki Styl-Bet idealnie wpisują się w te tendencje, będąc nowoczesnym sposobem na wyeksponowanie kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych. Stanowią piękną oprawę dla roślin, jednocześnie chroniąc je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Co więcej, beton architektoniczny jest materiałem trwałym, solidnym i odpornym na różnego typu czynniki zewnętrzne, uderzenia mechaniczne, obciążenia i nacisk. Waga materiału sprawia, że donice z betonu architektonicznego są bardzo stabilne, nie przewracają się i nie tłuką.

 

fot. Styl-Bet

Z gotowych projektów Styl-Bet klient może wybrać donice i kwietniki o różnym kształcie: prostokątne (np. „REXA” DECO), kwadratowe (np. „ROSEL” DECO), okrągłe (np. „MARYLA” DECO) w kolorze białym, szarym, czarnym. Miłośnikom odważnych rozwiązań przypadną do gustu kolorowe donice „IRMINA” DECO, „IRMA” DECO oraz „IRYDA” DECO w formie koryta, w których doskonale prezentować się będą duże rośliny, ozdobne krzewy oraz drzewka, np. tuje i jałowce.
Na indywidualne zamówienie klienta producent wykonuje także kwietniki i donice o niestandardowych kształtach i kolorach. Forma i wykończenie zależy w głównej mierze od wizji klienta. W takim wypadku cena donicy ustalana jest indywidualnie przez producenta.

 

fot. Styl-Bet

Donice z betonu architektonicznego to produkt dedykowany nie tylko dla przestrzeni miejskiej. Donice ładnie będą prezentować się wewnątrz i na zewnątrz hoteli, restauracji, ośrodków wypoczynkowych i budynków użyteczności publicznej. To również propozycja dla inwestorów prywatnych – do domów, mieszkań, ogrodów, na tarasy i schody.

Kosze uliczne, zapory parkingowe, stojaki na rowery z betonu architektonicznego
Zalety betonu dają nieograniczone możliwości w projektowaniu elementów przestrzeni miejskiej. Styl-Bet poza ławkami i donicami oferuje również takie produkty, jak: kosze uliczne, zapory parkingowe czy stojaki na rowery. Dzięki możliwości zaprojektowania i wykonania kilku różnych elementów z tego samego materiału, jakim jest beton architektoniczny, można kompleksowo zagospodarować dowolną przestrzeń w mieście. Dopasowane do siebie elementy, jak np. kosz uliczny „WEGA” DECO i ławki z tej samej serii „WEGA” DECO, pozwalają uzyskać harmonijną i stylową aranżację.

 

fot. Styl-Bet

Styl-Bet – producent małej architektury z betonu architektonicznego
Styl-Bet to jeden z wiodących na polskim rynku producentów małej architektury z betonu architektonicznego. To, co wyróżnia firmę spośród innych to kompleksowość, elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wiele z realizacji Styl-Bet to projekty niestandardowe, wykonane na potrzeby konkretnej inwestycji, jak zagospodarowanie Dworca Głównego w Malmo – jedna z najbardziej prestiżowych realizacji Styl-Bet.

 

fot. Styl-Bet

Współpraca z firmą Styl-Bet opiera się na szczegółowym omówieniu wizji i potrzeb klienta. Jak podkreślają właściciele firmy, Artur Jurewicz i Leszek Paradowski – o ostatecznym wyglądzie produktu decyduje właśnie klient. To on wybiera kolor, formę i fakturę betonu architektonicznego. Wszystko po to, aby finalny efekt całkowicie spełnił jego oczekiwania i pasował do zagospodarowanej przestrzeni.

To, co wyróżnia produkty firmy Styl-Bet spośród innych na rynku to przede wszystkim wysoka jakość wykończenia. Klient ma do wyboru beton architektoniczny w naturalnym kolorze – białym bądź szarym, a także beton barwiony oraz malowany. Beton barwiony jest na kolor: żółty, czerwony, brązowy bądź antracytowy. Beton malowany dostępny jest w kolorze białym, szarym, czarnym oraz dowolnym kolorze z palety RAL (na indywidualne zamówienie klienta). W zależności od projektu – wielkości elementu oraz koloru i faktury betonu – ustalana jest cena produktu.

Minimalizm i niepowtarzalny urok betonu architektonicznego sprawia, że zyskuje on coraz większą grupę miłośników. Beton nadaje każdemu miejscu niepowtarzalny charakter. Wystarczy jeden element wykonany z tego materiału, aby przestrzeń stała się elegancka i modna. Poza kwestiami estetycznymi warto podkreślić walory użytkowe tego materiału. Beton jest bardzo wytrzymałym materiałem, odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uderzenia mechaniczne, a także na akty wandalizmu, np. graffiti. Do inwestycji w małą architekturę z betonu zachęca również cena tego materiału, konkurencyjna w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Z ofertą producenta małej architektury z betonu architektonicznego zapoznasz się na stronie: www.styl-bet.com.pl

78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Starogrodzka 38, woj. zachodniopomorskie
tel. +48 94 363 30 76 , WWW: www.styl-bet.com.pl


Liczba odwiedzin: 696 | Data publikacji: 2019-01-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


08.01.2020 | Altany, pergole
Inwestorzy, którzy cenią sobie wyjątkowość i jakość...
10.04.2018 | Meble - ogrodowe
Urządzanie domu z dbałością o szczegóły jest sprawą oczywistą...
01.04.2015 | Galanteria ogrodowa
Ogród niezaprzeczalnie jest wizytówką domu, bo to...
Elementy małej architektury na tyle mocno wpisały...
28.02.2018 | Galanteria ogrodowa
Ogród bezsprzecznie kojarzy się z bezpieczeństwem i...
11.01.2018 | Chemia budowlana
Dachy zielone to nowoczesny i ekologiczny sposób...
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
Podjazd do garażu jest istotnym elementem każdej...
Ogród stanowi wizytówkę posesji. Dlatego powinien być...
Płytki, tapety czy ściana pomalowana na dowolny...
beton-architektoniczny
W dobie indywidualizacji zamówień prywatnych inwestorów oraz...
Beton architektoniczny to obecnie jeden z najnowocześniejszych...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...
Beton architektoniczny podbija serca polskich architektów i...
Panujący aktualnie trend, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie...
19.09.2019 | Beton
Już niebawem, w dniach 8-9 października w...
12.07.2019 | Chemia budowlana
„Silikony Polskie” Sp. z o.o. jest podmiotem...
Ogród i dom to nasza wizytówka. Eleganckie...
05.02.2019 | Beton
Stowarzyszenie Producentów Betonów nie ustaje w szerzeniu...
06.03.2018 | Beton
Stowarzyszenie Producentów Betonów to organizacja, której nikomu...
Ogrodzenie to niezwykle ważny element posesji. Pełni...
07.06.2017 | Beton
Branża przemysłu betonów nieustannie się rozwija, a...
14.12.2016 | Galanteria ogrodowa
Elegancja czy komfort? Krótkotrwałe, spektakularne piękno czy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. zachodniopomorskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: mała architektura ogrodowa, beton architektoniczny, styl bet, donice z betonu, ławki z betonu, kosze z betonu, producent małej architektury z betonu architektonicznego, kosze uliczne
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy