Sklep internetowy Future Gardens nie bez powodu ma w swojej nazwie „nowoczesność”. W jednym miejscu udało się tam zgromadzić bardzo szeroką ofertę dla ogrodu, obejmującą zarówno rośliny, jak i podłoża, materiały do budowy ogrodu, elementy małej architektury ogrodowej i wszelkie niezbędne do pielęgnacji ogrodu akcesoria. Co najważniejsze, wszystko to kupimy on-line lub telefonicznie, a wszelkie wątpliwości pomoże nam rozwiać specjalista ze sklepu.

 

future gardens future gardensfot. Future Gardens

 

Rośliny nie tylko ozdobne
W asortymencie sklepu Future Gardens znajdziemy tysiące roślin, poczynając od cebulek kwiatowych, na drzewkach bonsai kończąc. Kwiaty, byliny, krzewy ozdobne i owocowe, a nawet drzewa można wybierać spośród wielu okazów, tych najbardziej popularnych jak hortensje, bzy czy maliny, po najbardziej egzotyczne, jak specjalnie formowane i pielęgnowane drzewa bonsai.

 

future gardens future gardensfot. Future Gardens

 

Co ważne, dla ułatwienia wszystkie kategorie roślin podzielone są w zależności od okresu kwitnienia. Dzięki temu z łatwością skomponujemy swoje rośliny tak, by cieszyć się nimi przez okrągły rok. W ofercie sklepu znajdziemy także wiele roślin tarasowych i wodnych, przydatnych w aranżacji oczka wodnego czy zimowego ogrodu na tarasie.

Deski i krążki betonowe drewnopodobne
Zanim jednak wybierzemy rośliny, musimy zadbać o rozplanowanie naszego ogrodu. Aby wyglądał on pięknie, powinien się składać z kilku osobnych stref, oddzielonych od siebie zazwyczaj ciekawymi ścieżkami. Bezdyskusyjnie najpiękniej wygląda w ogrodzie drewno, jednak ma ono swoje wady – jest mało odporne na wilgoć, promieniowanie słoneczne i zmienne warunki atmosferyczne. Future Gardens oferuje jednak coś więcej niż drewno – beton ogrodowy, idealnie imitujący naturalne drewno! To strzał w dziesiątkę w każdym ogrodzie. Betonowe drewno ogrodowe jest zarówno mrozoodporne, wodoodporne, jak i odporne na promienie UV, dzięki czemu można długo cieszyć się ich walorami. To inwestycja na naprawdę długie lata, w piękny i estetyczny wygląd ogrodu.

 

future gardens future gardensfot. Future Gardens

 

Warto zaznaczyć, że betonowa imitacja drewna w postaci desek idealnie nadaje się do budowy praktycznie niezniszczalnego tarasu, otoczenia ogrodowego basenu, oczka wodnego czy basenu. Bez obawy o wilgoć i mróz możemy w bardzo prosty sposób mieć coś, co wygląda identycznie jak drewno, ale pozbawione jest jego najważniejszych wad.

Kamień i żwir ogrodowy
W sklepie dostaniemy także wszystkie potrzebne naszym roślinom podłoża: kora, ziemia, sztuczna trawa są dostępne w ciągłej sprzedaży. Oprócz nich, bez potrzeby jeżdżenia po okolicznych żwirowniach i marketach, dostaniemy także różnego rodzaju kamień, gres i żwir ogrodowy, w wielu rozmiarach i kolorach. Taki kolorowy kamień czy żwir może stać się idealnym dopełnieniem wizji naszego idealnego ogrodu, podkreślając miejsca, na które chcemy szczególnie zwrócić uwagę naszych gości lub dyskretnie ukrywając to, co nie powinno rzucać się w oczy.

 

future gardensfot. Future Gardens

 

Oprócz drobnego żwiru i gresu, w Future Gardens znajdziemy również duży wybór kamieni ozdobnych, za pomocą których możemy nadać naszemu ogrodowi niepowtarzalnego charakteru. Piękny niebieski kwarc, przedziwny srebrny łupek czy kremowy pipe rock pozwolą stworzyć w naszym ogrodzie nawet namiastkę księżycowego podłoża, by poczuć się w swoim ogrodzie niemal jak w niebie.

 

future gardens future gardensfot. Future Gardens

 

Mała architektura ogrodowa
W sklepie internetowym Future Gardens nie brakuje także tego, co jest przysłowiową kropką nad „i” każdego ogrodu – elementów małej architektury. Altanki, ławki, pergole, donice, latarnie, a nawet mostki i meble ogrodowe – wszystko dostaniemy od ręki, w wielu wzorach i kolorach. Co więcej, w Future Gardens kupimy nawet garaże i wiaty drewniane, różnego rodzaju zadaszenia a także gotowe tarasy modułowe! Jednym kliknięciem myszy można mieć zagospodarowaną przestrzeń przed domem – piękny, świerkowy podest otoczony delikatną kratką angielską i starannie wykonaną poręczą. To naprawdę idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie czas i święty spokój.

 

future gardens future gardens future gardensfot. Future Gardens

 

Z pełna ofertą sklepu Future Gardens można zapoznać się na stronie www.futuregardens.pl

41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Krupanka 83, woj. śląskie
tel. 322010563, 728322191,