CONTRACTORS Donice Betonowe Płyty BetonoweAdres firmy:
34-220 Maków Podhalański,
Białka 202,
woj. małopolskie


Kontakt:
Email: [email protected]
WWW: www.contractors.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00CONTRACTORS Donice Betonowe Płyty Betonowe

O firmie


Contractors to Polski producent, który pierwszy wprowadził dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego na nasz rynek krajowy. Płyty z betonu ze względu na ich designerski akcent pojawiają się we wnętrzach naszych domów, ale także w restauracjach, barach, hotelach.  Płyty betonowe stosować można również na elewacjach i ogrodzeniach. Z uwagi na neutralny charakter betonu, beton architektoniczny obecnie zyskuje ogromną popularność w ogrodach. Wielkoformatowe płyty betonowe można wykorzystać do budowy tarasu, ścieżek. Dzięki dużym formatom płyt ogrodowych uzyskamy nowoczesny i funkcjonalny podjazd. Dopełnieniem kompozycji stanowić mogą mrozoodporne, duże donice ogrodowe, również wykonane z betonu architektonicznego.

Producent płyt betonowych i donic betonowych jest otwarty na wizję swoich Klientów i chętnie oddaje się wyzwaniom jakie stawiają przed nimi projektanci na nowe pomysły z udziałem materiału jakim jest beton architektoniczny. Opracowana technologia to gwarancja najwyższej jakości produktu, który jest trwały, o wyjątkowej fakturze i niepowtarzalnym wyglądzie.

Contractors produkuje płyty betonowe na ścianę i elewację, ogrodzenia, tarasy, chodniki i ścieżki. Jest również producentem mrozoodpornych donic betonowych, koszy ogrodowych, ławek i schodów betonowych.

Firmie Contractors zaufało wiele znanych i cenionych marek, między innymi takie jak Orlen, Mercure Hotels, Pepsi, Strabag, Indigo.

 

Produkty i Usługi


OFERTA

  • NOWOCZESNE PŁYTY BETONOWE I CORTEN NA ŚCIANĘ 
  • ZEWNĘTRZNE PŁYTY BETONOWE NA ELEWACJĘ i OGRODZENIA 
  • WIELKOFORMATOWE PŁYTY OGRODOWE DO OGRODU, NA TARAS, ŚCIEŻKI i PODJAZD 
  • MROZOODPORNE DONICE Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Artykuły o tej firmie


Nowoczesny ogród przed domem to dziś kwintesencja...
Panujący aktualnie trend, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie...
Contractors-glowne
Donice ze stali corten, donice betonowe... Producenci są...
Beton architektoniczny to obecnie jeden z najnowocześniejszych...

Słowa kluczowe: donice betonowe, wielkoformatowe płyty betonowe, beton architektoniczny, płyty betonowe na ścianę, płyty betonowe na elewację i ogrodzenie, ogrodowe płyty betonowe, donice z betonu architektonicznego, mrozoodporne donice