REDRO™ – Producent dekoracji ściennychAdres firmy:
61-819 Poznań,
ul. Stanisława Taczaka 24,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 535 544 995
tel. kom. +48 794 777 201
Email: [email protected]
WWW: redro.pl

REDRO™ – Producent dekoracji ściennych

O firmie


Marka REDRO™ specjalizuje się w sprzedaży oraz produkcji dekoracji ściennych. W ofercie firmy REDRO™ znajdziemy takie produkty jak fototapety, tapety tradycyjne czy obrazy na płótnie oraz plakaty i naklejki do ozdoby ścian opartych na niepowtarzalnym designie.

Nad projektami marki REDRO™ pracuje sztab wykwalifikowanych pracowników, począwszy od działu produkcji i logistyki czy programistów oraz grafików tworzących niesamowite i różnorodne projekty po dział księgowości. Każdy z pracowników posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszystkie projekty wykonywane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Marka REDRO™ poza pokaźną gamą swoich produktów oferuje również profesjonalną obsługę klienta, w której skład wchodzi fachowe doradztwo oraz pomoc w realizowaniu zamówień nawet dla osób z dalekich zakątków świata.

Produkty i Usługi


  • Fototapety
  • Tapety
  • Obrazy na płótnie
  • Plakaty
  • Naklejki

Słowa kluczowe: Redro, producent dekoracji ściennych, Redro producent dekoracji ściennych, ozdoby naścienne, ozdoby ścienne, dekoracje ścienne, dekoracje na ścianę, fototapety, tapety, tapety tradycyjne, obrazy na płótnie, plakaty, naklejki,