Budowa hal i obiektów przemysłowych, sportowych, handlowych

Jak bezboleśnie przejść przez budowę hali magazynowej?

Budowa hal przemysłowych to dla wielu inwestorów droga przez mękę, podobnie jak budowa obiektów przemysłowych innego rodzaju. Formalności, pozwolenia, projekty… Zapanowanie nad tym wszystkim wystawia cierpliwość niejednej osoby na próbę, a cena, jaką trzeba zapłacić za budowę hal magazynowych czy innych budynków często okazuje się wyższa, niż zostało to wstępnie zaplanowane w budżecie. Jak wystrzec się błędów i usprawnić cały proces realizacji inwestycji? Najlepiej zlecić ją firmie, która zajmie się budową obiektu sportowego czy hali kompleksowo. Jedną z takich firm jest KiK Sp. z o. o. S. K., która przez lata działalności urosła do rangi jednego z największych graczy na polskim rynku.

Na co zwrócić uwagę zlecając budowę obiektów przemysłowych?
Na rynku nie brakuje dziś przedsiębiorstw, które zajmują się szeroko pojętą budową hal przemysłowych. Jak to jednak często bywa, firma firmie nierówna. Zaskoczyć może zarówno duża rozpiętość cen, jakie poszczególni wykonawcy liczą za swoje usługi, jak i wachlarz świadczonych przez nich usług. Dlatego decydując się na powierzenie inwestycji konkretnemu wykonawcy, warto sprawdzić, na ile jest on w stanie przejąć na siebie obowiązki związane z budową obiektów (handlowych, sportowych, biurowych, magazynowych). W przypadku firmy KiK jest to kompleksowa realizacja zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż do budowy hali magazynowej czy innego obiektu i oddania go w ręce inwestora.

 

Hala magazynowa firmy Pollena / fot. KiK

Koncepcja działań firmy opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów. Dodatkowo firma służy fachową pomocą przy niezbędnych wyliczeniach, doborze odpowiednich materiałów oraz technice wykonania konkretnej inwestycji, uwzględniając specyfikę i budżet, jaki został przeznaczony na budowę obiektu przemysłowego, sportowego lub handlowego.
Taka filozofia działania oraz dbałość o klienta przekłada się na wciąż rosnącą ilość zleceń oraz umacnianie pozycji firmy na polskim rynku, pomimo pogłębiającego się kryzysu i problemów, z jakimi często borykają się dziś inni wykonawcy.

Budowa hal przemysłowych
To dzięki wyspecjalizowanej kadrze i najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym firma KiK podejmuje się najbardziej skomplikowanych wyzwań i szybko reaguje na zmieniające się realia rynku. Indywidualne, kreatywne i profesjonalne podejście do każdego zagadnienia umożliwia realizację najbardziej pomysłowych wizji klientów i zapewnia elastyczność w działaniu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę obiektów przemysłowych i hal magazynowych, handlowych czy sportowych.

 

budowa obiektów przemysłowych

Hala Magazynowa firmy Dinopol / fot. KiK

Budowa hal magazynowych
Dużą część inwestycji dotychczas zrealizowanych przez KiK jest budowa hal przemysłowych i produkcyjnych, w tym również obiektów z dużym zapleczem socjalnym i biurowym, projektowanych każdorazowo na miarę potrzeb i możliwości finansowych inwestora. Flagowym przykładem może być budowa hal magazynowych. Cena jest często kluczowym elementem decydującym o wyborze danego zleceniodawcy, jednak nie tylko ten aspekt należy brać pod uwagę, choć oczywiście ważne jest, aby nie przekroczyć zaplanowanego budżetu. Równie istotne jest dopasowanie typu konstrukcji do realnych potrzeb. W przypadku powierzenia prac firmie KiK klient może oczekiwać nie tylko wybudowania obiektu, ale również pełnej obsługi na każdym etapie, począwszy od projektu, aż do uzyskania wszystkich potrzebnych pozwoleń. Powiększające się grono zadowolonych klientów oraz coraz dłuższa lista zrealizowanych prac mówią same za siebie, a na koncie firmy znajduje się budowa takich obiektów, jak m.in. budowa hali magazynowej firmy Profi w Grabowie nad Prosną, budowa biurowca z halą magazynową Chic II w Ostrzeszowie czy hali dla firmy Pollena w Ostrzeszowie.

 

Hala Magazynowa firmy Profi / fot. KiK

Budowa obiektów sportowych i handlowych
W portfolio firmy obok budowy hal przemysłowych, nie brak też realizacji z zakresu szeroko pojętego budownictwa ogólnego. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową obiektów sportowych takich jak boiska piłkarskie, korty tenisowe, sale gimnastyczne, obiekty rekreacyjne (jedną z takich inwestycji jest m.in. wykonanie sali gimnastycznej oraz boiska wielofunkcyjnego w Kępnie).

 

budowa hal magazynowych

Sala gimnastyczna oraz boisko wielofunkcyjne w Kępnie / fot. KiK

Dużą część zleconych prac stanowi też budowa obiektów handlowych i handlowo-usługowych, a także placówek użyteczności publicznej (m.in. rozbudowa i modernizacja szpitala OCZ w Ostrzeszowie, Budynek Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Baza Śmigłowcowa LPR w Michałkowie, kino Sokolnia w Kępnie).

 

Baza Śmigłowcowa LPR w Michałkowie, Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie / fot. KiK

KiK podejmuje się ponadto remontów już istniejących budynków – wśród nich znajduje się np. przebudowa hali wagonowni oraz hali lokomotywowni Wrocław Główny czy remont istniejącej połaci dachu na halach firmy CCC S.A. w Polkowicach. Ważnym obszarem, w którym firma się wyspecjalizowała, są standardowe i niestandardowe realizacje z zakresu montażu pokryć dachowych na obiektach: zabytkowych, o specyficznych kształtach (np. wieże, kopuły) czy też w rzadko spotykanej technologii wykonania (gont drewniany, łupek kamienny etc.).
KiK posiada doświadczenie w wielu zrealizowanych inwestycjach, wśród których znajduje się nie tylko budowa hal przemysłowych i obiektów sportowych, ale także budynki mieszkalne, na przykład Osiedle Makowa w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 budowa obiektów handlowych

„Osiedle Makowa” w Ostrowie Wielkopolskim / fot. KiK

Obecnie przedsiębiorstwo jest w trakcie budowy hali magazynowo-produkcyjnej wraz z biurowcem w Nowym Dworze Mazowieckim, bazy śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego w Gorzowie Wielkopolskim, a także hali magazynowo-produkcyjnej wraz z biurowcem w Warszawie oraz hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalnym i infrastrukturą techniczną w Grabowie nad Prosną. Poszerza się też grupa realizacji deweloperskich – obecnie KiK jest w trakcie wykonywania budynków mieszkalnych dla inwestycji „Osiedle Polna” w Ostrzeszowie.

Z pełną ofertą firmy KiK Sp. z o. o. S. K. można zapoznać się na stronie internetowej: www.kiksc.pl

63-500 Ostrzeszów , ul. Sportowa 6a, woj. wielkopolskie
tel. 717230164,


Liczba odwiedzin: 1648 | Data publikacji: 2018-11-29

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Mobilność i elastyczność tego oczekuje się na...
Conexx to firma doświadczona w produkcji konstrukcji...
budowa hali stalowej
Firma JAKON od 1989 roku zajmuje się...
Rolnictwo, przemysł, logistyka, lotnictwo… branże, w których...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Hala namiotowa całoroczna lub sezonowa to obiekt,...
05.03.2020 | Domy drewniane
Budowa domów energooszczędnych to dziś hasło, pod...
15.01.2020 | Domy prefabrykowane
Budowa domów drewnianych szkieletowych, choć jest technologią...
05.08.2019 | Domy ekologiczne
W Polsce wokół domów z prefabrykatów narosło...
Hale namiotowe magazynowe to coraz częściej wybierana...
hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
W ostatnich latach polskie budownictwo przechodzi ogromną...
22.05.2018 | Obiekty rolnicze
Z czego zbudować oborę dla bydła, aby...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...
07.02.2018 | Systemy budowlane
Płyty warstwowe z wypełnieniem z wełny mineralnej...
Po początkowych oporach inwestorów wobec technologii prefabrykacji,...
Budownictwo drewniane, w ostatnich latach przeżywa zarówno w...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: budowa hal, budowa obiektów przemysłowych, budowa hal przemysłowych, budowa hal sportowych, budowa hal handlowych, kik, remonty, renowacje, budowa obiektów sportowych i handlowych, budowa hal magazynowych, kik, k&k, k & k
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy