Budowa hal namiotowych na miarę potrzeb

Mobilność i elastyczność tego oczekuje się na rynku. Budowa hal przemysłowych, rolniczych, magazynowych, produkcyjnych nie jest wyjątkiem. Inwestorzy chcą konstrukcji stawianych szybko, tanio i solidnie. Nic dziwnego. Sama dynamika produkcji rolniczej wymaga optymalizacji rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych, ale też logistycznych. Hale rolnicze produkowane przez firmę ZM Progress Leszek Sawicki – dostępne na rynku pod marką Hale na Bale są właściwą odpowiedzią na te potrzeby.

Zalety rozwiązań modułowych

Trwale połączona z gruntem hala nie może być przenoszona ani modyfikowana bez ponownego ponoszenia nakładów – czasu i kosztów. Tymczasem wszystkie elementy hal modułowych można nie tylko swobodnie rozbudowywać o kolejne segmenty, ale też bezproblemowo relokować. Firma ZM Progress oferuje bowiem system bezfundamentowy. Zamiast fundamentów stosuje się specjalne, wytrzymałe kotwy. Konstrukcje stalowe, wykonane z wysokogatunkowej ocynkowanej stali, kryte są plandeką PCV o gramaturze 900gr/m2 odporną na zmiany pogody, jej żywotność to 20 lat. Plandeki z powodzeniem przenoszą ogromne obciążenia śniegowe i wiatrowe. Te wszystkie rozwiązania, o których mowa, gwarantują brak kosztów związanych z utrzymaniem czy remontami.

fot. PROGRESS

 

Hale namiotowe zyskują na popularności

W tej technologii możliwa jest nawet budowa hal przemysłowych, przeznaczonych do tymczasowej produkcji. Zainteresowane są nimi firmy komunalne. Z technologii ZM Progress korzystają przyszłe sortownie śmieci, myjnie samochodowe, magazyny oraz złomowiska. Pod halą może się odbywać chociażby rozbiórka pojazdów.

fot. PROGRESS

Hale rolnicze – zadanie stworzone dla konstrukcji namiotowych

Bezfundamentowe hale największym zainteresowaniem cieszą się w rolnictwie. Rolnicy cenią sobie szybkie rozwiązania, które jednocześnie cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Siano, a tym bardziej drogie maszyny, nawozy i bezcenne płody rolne wymagają solidnej, sprawdzonej i niezawodnej ochrony. Wartością dodaną jest fakt, że hale można wznieść błyskawicznie na przykład w miejscu składowania słomy na polu. Żaden wzniesiony tradycyjną metodą budynek gospodarczy nie ma tak wszechstronnych możliwości konfiguracji. Dlatego też ich wersje bezfundamentowe od ZM Progress bardzo dobrze sprawdzają się także jako obiekt hodowlany w gospodarstwie. Hodowla drobiu – kaczek, gęsi, kur, ale i chów bydła oraz trzody chlewnej są w nich możliwe. Dobrostan zwierząt nie jest w żaden sposób zagrożony. Wręcz przeciwnie, tego typu hala rolnicza może zostać docieplona pianą równie szybko, co rozbudowana i tym samym w pełni przystosowana do potrzeb inwentarza żywego. W obiekcie można zastosować rolety oraz drzwi przesuwne, zwijane lub tradycyjne wahadłowe. Zapewnienie właściwej temperatury, cyrkulacji powietrza i oświetlenia nie stanowi problemu. Należy jeszcze raz podkreślić, że są to w pełni obiekty całoroczne, zgodne z normami ISO 9001:2008.

fot. PROGRESS

Hale na Bale to marka gwarantująca kompleksową obsługę

Oferta obejmuje zarówno projekty konstrukcji stalowych, jaki i zgrzewanie plandeki, która jest projektowana, wycinana i zgrzewana we własnym centrum plandekarskim. Każdy etap produkcji poddawany jest restrykcyjnej kontroli. Wszystkie komponenty posiadają wymagane prawem certyfikaty. Za tym idzie wspomniane już jakość, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Oczywiście bez względu na wymiary wzniesionego czy rozbudowywanego obiektu. Wachlarz możliwych opcji jest tu praktycznie nieograniczony. Budowa hal przemysłowych, hal rolniczych o szerokości 8, 9, 10, 12, 15 i 18 m podobnie jak ich długość – 20 i 30 m, to standard. Inwestor może spokojnie zażyczyć sobie czegoś innego i czegoś więcej. To właśnie sedno modułowej konstrukcji, o której pisano na początku tego artykułu.

Więcej na www.halenabale.pl

63-640 Bralin, Nowa Wieś Książęca 4a, woj. wielkopolskie
tel. 627819610,


Liczba odwiedzin: 514 | Data publikacji: 2020-08-06

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Hale namiotowe magazynowe to coraz częściej wybierana...
hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
Ekonomia i funkcjonalność – to chyba pierwsze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w...
Dynamicznie rozwijające się rolnictwo wymaga wymaga rozwiązań...
Pilnie potrzebujesz hali magazynowej dla towaru, który...
Kwestię przechowywania maszyn, płodów rolnych czy towaru...
Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w...
Polscy rolnicy ciągle inwestują w rozwój. Nowoczesne...
MASTA Sp. z o.o. jako lider w...
06.06.2021 | Energia ekologiczna
Dylemat dotyczący wyboru odpowiedniego systemu grzewczego niejednokrotnie...
10.05.2021 | Oświetlenie
XXI wiek to bez wątpienia epoka spod...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
26.01.2021 | Izolacje akustyczne
Dekoracyjne panele akustyczne na sufity podwieszane i...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Eko kratka geoSYSTEM to wytrzymały i atrakcyjny...
Niekończące się formalności, kilogramy papierów, pozwoleń –...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: hale, konstrukcje stalowe, hale sportowe, kurniki mobilne, hale na bale, progress, konstrukcje, konstrukcje namiotowe, konstrukcje modułowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy