Ibco Sp. z o.o.Adres firmy:
93-204 Łódź,
ul. G. Zapolskiej 35,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 697 222 292
Email: [email protected]
WWW: www.ibco.pl

Ibco Sp. z o.o.

O firmie


IBCO – WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL PRODUCENTA KONSTRUKCJI STALOWYCH I HAL GOTOWYCH

Ibco, jako wyłączny przedstawiciel, reprezentuje producenta konstrukcji stalowych – firmę Conexx – na rynku polskim. Conexx to dostawca konstrukcji stalowych oraz gotowych hal opartych o konstrukcje stalowe dla branży rolnej, przemysłowej oraz handlowej. Usługi obejmują przygotowywanie ofert handlowych, reprezentację Conexx u inwestorów, pośrednictwo w uzyskaniu pozwoleń, koordynację procesu budowlanego oraz dostawę dodatkowych materiałów i usług.

IBCO z firmą Conexx związany jest od blisko 20 lat, czyli niemal od początku działalności Conexx na rynku polskim. Obsługuje klientów na terenie całego kraju.

Każda hala oferowana przez Conexx opiera się o koncept „pakietu budowlanego”, obejmującego wszystkie niezbędne elementy do postawienia hali: od stóp fundamentowych, przez konstrukcję, obudowę ścian i dachu, po stolarkę okienną i drzwiową oraz orynnowanie i obróbki blacharskie. Zamawiając pakiet budowlany Conexx, inwestor ma pewność, iż na placu budowy nie zabraknie żadnych śrub, wkrętów czy uchwytów, a ilość odpadów będzie minimalna.

Conexx dysponuje autorskim programem do projektowania budynków, dzięki temu każdy projekt – choć indywidualny – powstaje szybko, często w czasie jednego spotkania z inwestorem. Bazą do projektowania jest ramowy układ konstrukcyjny z rozstawem ram co 6 m. Wysokość budynków do 15 m w okapie, szerokość do 50 m, bez słupów podporowych.

Montaż hal dostarczanych przez Conexx uchodzi za jeden z najszybszych na rynku. Hala o powierzchni od 500 do 1500 m2 powstaje średnio w ciągu 6 tygodni, włączając w to prace ziemne.

Produkty i Usługi


  • Hale produkcyjne, magazyny izolowane – budynki spełniające wymagania dla budynków ogrzewanych. Obudową są tu płyty warstwowe z rdzeniem z poliuretanu lub wełny mineralnej. W razie konieczności konstrukcja może być przystosowana do wymagań przeciwpożarowych.
  • Hale magazynowe zimne – oparte o ten sam układ konstrukcyjny, co hale izolowane, lecz obudowane blachą trapezową. Dzięki temu są znacznie tańsze i szybsze w montażu.
  • Budynki rolnicze – Ibco jest jednym z pięciu największych dostawców budynków dla rolnictwa. Specjalizuje się w projektowaniu i budowie budynków inwentarskich dla bydła oraz magazynów na płody rolne. Dla branży rolnej zbudował już ponad 200 budynków w Polsce i około 1000 w całej Europie. Klientami są zarówno największe farmy rolne, jak i niewielkie indywidualne gospodarstwa stawiające na jakość i długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.conexx.pl

Artykuły o tej firmie


Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Conexx to firma doświadczona w produkcji konstrukcji...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...

Słowa kluczowe: budynki inwentarskie, budynki przemysłowe, magazyny i wiaty, hale, , conexx, terminale, budynki rolnicze,