LLENTAB sp. z o.o.Adres firmy:
80-298 Gdańsk,
ul. Budowlanych 8,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 769 79 00
Email: [email protected]
WWW: www.llentab.pl

LLENTAB sp. z o.o.

O firmie


LLENTAB działa w Szwecji od 1972 roku. Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Z małej firmy budowlanej powstało międzynarodowe przedsiębiorstwo posiadające spółki należące do grupy LLENTAB również w Norwegii, Niemczech, Czechach, Słowacji i na Ukrainie. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości dostarczanego produktu i możliwości dopasowania hal do potrzeb inwestorów. Jakość wypływa nie tylko z solidności i zaangażowania, ale również możliwości przetestowania rozwiązań technologicznych w tak surowych warunkach jak te panujące na północy Szwecji.

Produkty i Usługi


Hale produkcyjne i przemysłowe – firma wzniosła już 2500 tego typu hal w Europie. Są one stawiane z elementów prefabrykowanych co znacząco wpływa na skrócenie czasu inwestycji i obniżenie jej kosztów. Dostęp do nowoczesnej i elastycznej technologii sprawia, że LLENTAB jest w stanie zaprojektować, zbudować i zmontować halę produkcyjną dla każdego rodzaju przemysłu od pojedynczych hal produkcyjnych po całe kompleksy przemysłowe. Zawsze uwzględniamy najnowsze wymagania i przepisy BHP, a także ochrony przeciwpożarowej.

Hale magazynowe od LLENTAB to stal i materiały najwyższej jakości oraz konstrukcja odporna na każde warunki atmosferyczne bez względu na to czy są to wiaty czy magazyny w wyższej klasie odporności ogniowej. Firma podejmuje się projektowania i budowy nawet niewielkich hal od 600 m2 po olbrzymie kompleksy magazynowe. Wszystko to zawsze z gwarancją uzyskania funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni magazynowej.

Hale dla przemysłu spożywczego (chłodnie, mroźnie, przetwórnie żywności) – wznoszenie tego typu obiektów wymaga doświadczenia, doskonałej znajomości przepisów HACCP i zastosowania zaawansowanych technologii i materiałów (przykładowo płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej) – wszystko to gwarantuje firma LLENTAB.

Hale handlowe i usługowe to obiekty przeznaczone do wielu rodzajów działalności. Doświadczenie firmy LLENTAB i stosowane przez nią technologie pozwalają w pełni dopasować się do oczekiwań zamawiającego inwestora i wybudować hale szybko i w konkurencyjnej cenie.

Hale rolnicze ze znakiem jakości CE budowane są z najwyższej jakości materiałów, łatwych w demontażu i przeniesieniu w inne miejsce w razie potrzeby, a także z możliwością recyclingu. Szwedzka technologia zapewnia nie tylko solidność, ale i wszechstronność od miejsc przechowywania płodów rolnych przez chłodnie po kurniki.

Sortownie odpadów, zakłady utylizacji, kompostownie w systemie LLENTAB to gwarancja całkowitej elastyczności jeśli chodzi o projekt, rozbudowę czy rozmieszczenie urządzeń.

Hangary lotnicze a także hale do przechowywania sprzętu wielkogabarytowego, łodzi, jachtów itp. Firma jest w stanie zastosować najlepszą technologię, materiały i rozpiętość nawet do 70 m.

Hale sportowe – system LLENTAB sprawdza się również na tym polu dzięki jakości, szybkości wykonania inwestycji i dokładności. Firma oddała do użytku obiekty tego typu m.in. w Dąbrowie Górniczej-Strzemieszycach, w miejscowości Żory, Piekarach Śląskich czy Chorzowie.

Artykuły o tej firmie


W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...

Słowa kluczowe: Hale produkcyjne i przemysłowe, Hale magazynowe, Hale dla przemysłu spożywczego, Hale handlowe i usługowe, Hale rolnicze ze znakiem jakości CE, Sortownie odpadów, zakłady utylizacji, kompostownie, Hangary lotnicze, Hale sportowe, llentab