Czym są hale dwuspadowe?

Jak sama nazwa wskazuje, pokryte są one dachem dwuspadowym, dzięki czemu klasycznie się prezentują. Ich możliwości powierzchniowe są praktycznie nieograniczone, podobnie jak ich przeznaczenie. Mogą być wykorzystywane zarówno w sektorze rolniczym, budownictwie przemysłowym, jak i w konstrukcjach użyteczności publicznej.

Hale dwuspadowe Skavska

Polska firma Skavska Hale Sp. z o.o., działająca od 2015 roku, specjalizuje się w produkcji hal namiotowych. Dysponuje własnym zakładem produkcyjnym, spawalnią i ślusarnią. Spółka wykonuje nowoczesne hale namiotowe kompleksowo: projektuje, spawa, transportuje oraz montuje we wskazanym miejscu.
Własna spawalnia pozwoliła firmie rozszerzyć ofertę o hale dwuspadowe. Stanowią one idealne rozwiązanie w przypadku, gdy na danym terenie nie ma możliwości postawienia hali łukowej lub potrzeby inwestora lepiej spełni hala o tradycyjnym, dwuspadowym kształcie. Realizacja jest wykonywana w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta – może on samodzielnie dobrać szerokość oraz wysokość hali, a także wysokość ściany bocznej.
Hala dwuspadowa stanowi doskonałe rozwiązanie, zapewniając ochronę przed deszczem, wiatrem czy intensywnym słońcem. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, hale Skavska gwarantują bezpieczeństwo magazynowanych produktów, maszyn czy zwierząt oraz minimalizują straty spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dwuspadowe hale nie tylko pełnią funkcję magazynową, ale także stanowią centrum operacyjne dla wielu działań związanych z rolnictwem lub przemysłem.

 

Lekka konstrukcja i brak ograniczeń powierzchniowych

Dwuspadowe hale Skavska praktycznie nie posiadają ograniczeń powierzchniowych. Pokrycie hali może być wykonane z wytrzymałej plandeki lub z blachy i płyty warstwowej o dopasowanej grubości. Ponadto, dwuspadowy dach o właściwym kącie nachylenia zapewnia równomierne odprowadzanie wody z opadów deszczu i śniegu.
Konstrukcja z dachem dwuspadowym przyczynia się do oszczędności materiałów wykorzystywanych do obudowy ścian bocznych, których powierzchnia jest odpowiednio mniejsza. Ma to znaczenie również dla ostatecznej ceny.

Wszechstronne zastosowanie hal dwuspadowych

Skavska realizuje zlecenia na różnego typu hale dwuspadowe, co gwarantuje wszechronność ich zastosowania. Najczęściej tworzy hale przemysłowe, magazynowe oraz dla rolnictwa. Na przykład, na użytek branży przemysłowej doskonale sprawdzają się jako magazyny, hale produkcyjne, hangary lotnicze, zadaszenia silosów czy składownie odpadów.
Atutem hal Skavska dla rolnictwa jest ich lekka konstrukcja. Wachlarz zastosowań jest bogaty. Inwestor może wykorzystać je np. jako garaże dla maszyn rolniczych, obory, chlewnie, kurniki lub jako miejsce do magazynowania zbiorów.
Hale dwuspadowe sprawdzą się znakomicie jako alternatywa dla hali łukowej w sytuacji, gdy klient preferuje zadaszenie o innym kształcie lub jeśli warunki zabudowy nie pozwalają na montaż hali o kształcie łuku.

Hale Skavska – opinie

Klienci w swoich opiniach podkreślają przede wszystkim profesjonalne wykonanie i montaż, solidność konstrukcji i dostosowanie hali zgodnie z zamierzonym przez inwestora przeznaczeniem. Na pozytywne opinie wpływ ma również możliwość doboru wymiarów, które są niemal nieograniczone.

Hale Skavska – cena

Cena hali jest uzależniona od indywidualnych preferencji inwestora, przede wszystkim od jej wielkości i rodzaju materiału użytego do pokrycia. Szczegółową i bezpłatną wycenę można uzyskać, kontaktując się z jednym z przedstawicieli firmy poprzez formularz kontaktowy, wiadomość mailową lub telefonicznie. Firma realizuje zlecenia na terenie całego kraju, a na specjalne życzenie – również poza jego granicami.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: https://www.skavska.pl/

98-420 Nowy Ochędzyn, Nowy Ochędzyn 25A, woj. łódzkie
tel. +48 733 018 718,