Commercecon Sp. z o.o.Adres firmy:
95-050 Konstantynów Łódzki,
ul. Inwestycyjna 5,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. +48 42 632 10 20
Email: [email protected]
WWW: commercecon.pl

Commercecon Sp. z o.o.

O firmie


Commercecon to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Dwadzieścia lat doświadczeń firmy pozwala jej elastycznie reagować na zmieniające się realia w sektorze budownictwa kubaturowego, a tym samym sukcesywnie rozbudowywać swoje portfolio o kolejne inwestycje zrealizowane dla największych graczy na rynku.

Na miarę czasów, na miarę potrzeb

W XXI wieku dynamika zmian w zakresie nowoczesnego budownictwa przemysłowego jest ogromna. W tempie, za którym niełatwo nadążyć, zmieniają się przepisy, normy, materiały stosowane w procesie produkcyjnym. Wiele lat obecności na rynku oraz doświadczona, wysoko wykfalifikowana kadra Commercecon sprawia, że firma wypracowała sobie status eksperta w zakresie projektowania i wykonawstwa złożonych konstrukcyjnie hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych, widowiskowo-sportowych, logistycznych, rolniczych, a także salonów samochodowych czy obiektów multifunkcjonalnych. Wyjątkową ofertą w branży są też obiekty wojskowe i strategiczne. Przedsiębiorstwo podejmuje się ponadto prowadzenia specjalistycznych prac wykonawczych, a wśród klientów znajdują się m.in. najwięksi deweloperzy, polskie firmy produkcyjne, jak również duże, międzynarodowe koncerny z branży przemysłowej.

Produkty i Usługi


Kompleksowość na wagę złota

Do powierzonych projektów Commercecon podchodzi kompleksowo i wspiera klientów na każdym etapie realizacji prac. Dzięki temu inwestor oszczędza nie tylko czas, ale także pieniądze, bo zatrudnieni w firmie eksperci są w stanie tak skoordynować całość powierzonych zadań, aby wdrożone rozwiązania były opłacalne zarówno finansowo, jak i w zakresie organizacji robót.

Commercecon koordynuje wszystkie etapy realizacji inwestycji oraz zadania podwykonawców, jeśli korzysta z ich usług, przez co prace przebiegają sprawnie i terminowo. Jeśli inwestor wprowadza zmiany w projekcie budowlanym w trakcie realizowania prac, to generalny wykonawca podejmuje się również przygotowania tzw. projektu zamiennego.

Obok projektowania i budowy nowych obiektów, ważnym obszarem działania firmy są adaptacje oraz modernizacje istniejących obiektów, które często prowadzone są z zachowaniem ciągłości produkcji lub działalności logistycznej klienta. Zgodnie z potrzebami inwestora, firma przygotowuje projekt, który jest najbardziej opłacalny, a zarazem ergonomiczny, oraz prowadzi wymagane prace budowlane. W portfolio Commercecon znajdują się też realizacje z zakresu montażu elementów konstrukcji przemysłowych.

Zaufanie to podstawa

Pozycja, na którą Commececon pracował latami, to przede wszystkim wspólne dzieło pracowników, którzy tworzą zgraną, zaangażowaną i wysoko wykfalifikowaną kadrę. Ich kompetencje, jak równie współpraca tylko ze sprawdzonymi, rzetelnymi kooperantami i solidnymi dostawcami to fundamenty, na których firma opiera swoje działanie.

Commercecon od wielu lat angażuje się w promocję sportu, będąc właścicielem i sponsorem tytularnym Żeńskiej Drużyny Siatkówki ŁKS Commercecon Łódź S.A. Dlatego, obok gry zespołowej, ważnym aspektem obecności firmy w branży budowlanej jest też przestrzeganie innej sportowej zasady – fair play. Dzięki takiemu podejściu, Commercecon postrzegany jest jako godny zaufania, uczciwy i rzetelny partner biznesowy w obszarze generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych.

Oferta generalnego wykonawcy kierowana jest do różnych branż, m.in. produkcyjnej, logistycznej czy handlowej. Rozbudowana flota maszyn, własne biuro architektoniczne i konstrukcyjne, jak również wysoko wyspecjalizowane brygady montażowe pozwalają firmie realizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje.

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: commercecon, zaprojektuj i wybuduj, projekty commercecon, generalne wykonawstwo, projektowanie, optymalizacja, rozbudowa, dostawa, montaż, montaż konstrukcji stalowych,