Hale namiotowe magazynowe dla rolnictwa i przemysłu

Hale kryte plandeką od producenta

Hale namiotowe magazynowe to coraz częściej wybierana alternatywa dla tradycyjnych hal kratownicowych. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena hali magazynowej krytej plandeką jest o wiele niższa, a czas budowy zdecydowanie krótszy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że budowana na tak zwanej kratownicy hala namiotowa jest równie trwała, co tradycyjna hala z blachy trapezowej. Dzięki temu tego typu obiekty świetnie sprawdzą się nie tylko jako hale dla rolnictwa, ale także w zastosowaniach przemysłowych.

Jeszcze do niedawna dość często można się było spotkać z opinią, że nic nie zastąpi tradycyjnej, solidnej hali kratownicowej obudowanej blachą trapezową. Dziś jednak wielu inwestorów decyduje się na wybudowanie hali namiotowej magazynowej, która również zapewnia bezpieczne przechowywanie towarów, a jej cena jest zdecydowanie niższa. Wpływ na tę rosnącą popularność hal krytych plandeką ma również coraz większa profesjonalizacja rynku, bo producenci tego typu obiektów są w stanie zaoferować wyroby najwyższej jakości, które – co jest szczególnie istotne dla rolnictwa – można zbudować bardzo szybko, również w sytuacjach nagłych.

 

hale

fot. Progress 

Hale magazynowe nie tylko dla rolników
Pionierem w zakresie budowy lekkich hal namiotowych magazynowych w Polsce jest firma ZM Progress, która na rynku działa od kilkunastu lat i znana jest pod marką Hale na Bale. Bezfundamentowe hale magazynowe producent ten początkowo budował głównie dla odbiorców z sektora rolniczego, w którym bardzo poszukiwane są rozwiązania szybkie w realizacji, a do tego – w korzystnej cenie. Kryte plandeką hale, które można błyskawicznie zamontować i zdemontować świetnie sprawdzają się jako magazyny do przechowywania maszyn, towarów, płodów rolnych, bali, nawozów. Ich atutem jest także możliwość rozbudowy o kolejne sekcje, bo każda hala magazynowa ma konstrukcję modułową i jest przytwierdzona do podłoża za pomocą kotew, przez co łatwo można przesunąć obiekt w inne miejsce lub przedłużyć.

 

fot. Progress 

Dzięki temu inwestorzy, którzy zdecydują się na hale namiotowe magazynowe zyskują rozwiązanie o wiele bardziej uniwersalne i elastyczne niż tradycyjne hale, trwale związane z gruntem, a do tego za cenę nieporównywalnie niższą.

Lekka hala magazynowa – cena ma znaczenie
Namiotowe hale magazynowe bardzo dobrze sprawdzają się również w innych zastosowaniach niż branża rolnicza. Znaczną część realizacji firmy ZM Progress obejmują również hale magazynowe dla przemysłu, a bardzo pozytywne opinie użytkowników przysparzają tego typu obiektom popularności. Znajdują one zastosowanie jako tymczasowe hale produkcyjne, garaże, magazyny na różnego rodzaju towary, a nawet jako obiekty targowo-eventowe, gdzie ważnym elementem decydującym o opłacalności inwestycji jest cena. Namiotowe hale magazynowe coraz częściej powstają też na zamówienie przedsiębiorstw komunalnych, w których pełnią rolę sortowni na śmieci lub magazynów na elementy typu folie, plastik, papier.

 

fot. Progress 

Hale namiotowe magazynowe – solidna konstrukcja szyta na miarę
Jako producent ZM Progress oferuje magazynowe hale namiotowe dla rolnictwa i przemysłu o szerokościach 8 i 9 metrów (oparte na pojedynczej rurze) oraz 10, 12, 15 i 18 metrów (hale kratownicowe). Mają one segmentową budowę, dzięki czemu z łatwością można je rozbudowywać o kolejne sekcje, dopasowując rozwiązanie do potrzeb inwestora.
Hale magazynowe mają konstrukcję wykonaną z wysokogatunkowej stali ocynkowanej ogniowo, co gwarantuje ich długowieczność i bezawaryjną eksploatację przez lata.

 

fot. Progress 

Znakiem profesjonalizacji rynku jest nie tylko rosnąca jakość produktów, ale także umiejętność ich dopasowania do rosnących wymagań inwestorów, przez co słowo „elastyczność” nabiera dziś nowych znaczeń.
Hale namiotowe magazynowe oferowane przez ZM Progress to rozwiązanie, które odpowiada jednocześnie na kilka różnych oczekiwań inwestorów: oferowane są w korzystnej cenie, dają dużą elastyczność w zakresie dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb (również po czasie, gdy zmieniają się potrzeby i konieczne jest powiększenie hali lub przeniesienie jej w inne miejsce). Ponadto są solidne, trwałe i powalają na bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju towarów. Z kolei dzięki możliwości łatwego i szybkiego montażu i demontażu, hale namiotowe można w razie potrzeby przenieść w inne miejsce, przez co jest to inwestycja na długie lata.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.halenabale.pl

63-640 Bralin, Nowa Wieś Książęca 4a, woj. wielkopolskie
tel. 627819610,


Liczba odwiedzin: 1791 | Data publikacji: 2018-11-20

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
Ekonomia i funkcjonalność – to chyba pierwsze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w...
Dynamicznie rozwijające się rolnictwo wymaga wymaga rozwiązań...
Pilnie potrzebujesz hali magazynowej dla towaru, który...
Kwestię przechowywania maszyn, płodów rolnych czy towaru...
Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w...
Polscy rolnicy ciągle inwestują w rozwój. Nowoczesne...
MASTA Sp. z o.o. jako lider w...
06.06.2021 | Energia ekologiczna
Dylemat dotyczący wyboru odpowiedniego systemu grzewczego niejednokrotnie...
10.05.2021 | Oświetlenie
XXI wiek to bez wątpienia epoka spod...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
26.01.2021 | Izolacje akustyczne
Dekoracyjne panele akustyczne na sufity podwieszane i...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Eko kratka geoSYSTEM to wytrzymały i atrakcyjny...
Mobilność i elastyczność tego oczekuje się na...
Niekończące się formalności, kilogramy papierów, pozwoleń –...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: hale, konstrukcje stalowe, hale sportowe, hale namiotowe magazynowe dla rolnictwa i przemysłu, hale magazynowe, hale namiotowe magazynowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy