Budowa hal z płyt warstwowych jako szybkie rozwiązanie problemów z przestrzenią dla Twojej firmy!

Budowa hal stalowych – producent z doświadczeniem

Centrum Konstrukcji Halowych Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i budowie hal stalowych. Hale stalowe ocieplane, blaszane, namiotowe z oferty przedsiębiorstwa wspierają biznes z wielu branż.

W zakładzie firmy w Siedlcach na powierzchni 2000 m2 firma produkuje około 20 ton konstrukcji stalowych, co stanowi około 1000 m2 hal, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, usług i handlu. Ile kosztuje hala z płyty warstwowej? Cena w dużej mierze zależy od rodzaju hali oraz jej wyposażenia. Dzięki elastycznym podejściu do klienta Centrum Konstrukcji Halowych doradza w zakresie doboru odpowiedniej technologii i rodzaju hali, dzięki czemu odbiorca może zaoszczędzić na inwestycji, zamawiając halę uszytą na miarę.

 

fot. Centrum Konstrukcji Halowych

Profesjonalna budowa hal stalowych 
Budowa hal stalowych w Centrum Konstrukcji Halowych to proces oparty na bogatym doświadczeniu pracowników, dzięki czemu powstałe budowle i wyroby cechują się doskonałą jakością i trwałością przez wiele sezonów, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Budowa hal z płyt warstwowych to doskonałe rozwiązanie, które pozwala cieszyć się nieskrępowaną przestrzenią dla biznesu. Ciężko zliczyć branże, w których sprawdza się hala z płyty warstwowej. Koszt budowy jest znacznie atrakcyjniejszy od konstrukcji murowanej, a do tego sprawdza się doskonale w każdych warunkach pogodowych.

fot. Centrum Konstrukcji Halowych

Hale stalowe – zaufany producent
Centrum Konstrukcji Halowych zajmuje się nie tylko budową hal stalowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy także usługi: projektowania, prace ziemne i fundamentowe, świetliki dachowe czy pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Producent oferuje bezpieczne i solidne hale o dowolnych gabarytach oraz odporne na wiatr i obciążenia śniegowe, które są doskonałe jako magazyn lub przestrzeń produkcyjna, a także ujeżdżalnie dla koni, obiekty inwentarskie oraz obiekty usługowe.

Budowa hal stalowych zgodnie z potrzebami odbiorcy
Budowa hal stalowych to odpowiedzialna praca. Powstałe konstrukcje muszą spełniać odpowiednie normy, być bezpieczne oraz trwałe. Centrum Konstrukcji Halowych do tworzenia swoich wyrobów stosuje m.in. dwuteowniki HEB, HEA, IPE oraz spawane kratownice. Zakład spełnia europejskie normy jakości: PN-EN 1090 i PN-EN ISO 3834, dzięki którym firma może wykonywać budowlane konstrukcje stalowe w klasie EXC 1, EXC 2, EXC 3.
Hale mogą być wyposażone np. w bramy przesuwne czy też segmentowe, świetliki dachowe, okna. Doświadczony producent wie, jak ważna jest różnorodność dla hal z płyty warstwowej.

 

fot. Centrum Konstrukcji Halowych

Cena / koszt budowy w dużej mierze zależy od wykończenia konstrukcji. Odbiorca może zamówić usługę cynkowania ogniowego lub malowania hydrodynamicznego, które skutecznie chronią przed korozją. Firma pomaga również w doborze odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli zrealizować założone wymagania w zakresie izolacji termicznej czy też ochrony przeciwpożarowej.

Hale stalowe dla każdej branży
Centrum Konstrukcji Halowych zajmuje się kompleksowo budową hal stalowych, co w praktyce oznacza zarówno projekt, nadzór nad formalnościami i pozwoleniami, przeprowadzenie robót ziemnych i fundamentowych, w tym wykonywanie stop i ław fundamentowych, posadzek przemysłowych, jak też produkcję i budowę hal, ich instalację oraz odbiór obiektu. Dzięki temu koszt budowy jest konkurencyjny.

fot. Centrum Konstrukcji Halowych

Nie ma drugiego tak uniwersalnego obiektu dla przemysłu jak hale stalowe. Producent dostarcza swoje konstrukcje do odbiorców na terenie całego kraju, wśród których znajdziemy np.: ośrodki sportowe, warsztaty samochodowe, hale przemysłowe, produkcyjne, magazyny, chłodnie i inne. Dlaczego warto zainwestować w obiekt, jakim jest hala z płyty warstwowej? Cena jest niezwykle konkurencyjna w stosunku do innych technologii budowlanych, a efektami można cieszyć się bardzo szybko od podjęcia decyzji o zakupie.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.centrum-hal.pl

08-110 Żabokliki, ul. Zakładowa 5, woj. mazowieckie
tel. 500-370-723,


Liczba odwiedzin: 2548 | Data publikacji: 2019-02-21

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Conexx to firma doświadczona w produkcji konstrukcji...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Mobilność i elastyczność tego oczekuje się na...
Hala namiotowa całoroczna lub sezonowa to obiekt,...
hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
budowa hali stalowej
Firma JAKON od 1989 roku zajmuje się...
22.05.2018 | Obiekty rolnicze
Z czego zbudować oborę dla bydła, aby...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w...
Pilnie potrzebujesz hali magazynowej dla towaru, który...
Polscy rolnicy ciągle inwestują w rozwój. Nowoczesne...
09.10.2013 | Stalowe konstrukcje
Rozmowa z Robertem Rak, właścicielem firmy Dachsystem,...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
30.03.2020 | Składy budowlane
W branży przemysłowej, kojarzonej zazwyczaj z potężną...
19.09.2019 | Ogrzewanie
Kotły z podajnikiem tłokowym 5 klasy czy...
arpanel-glowne
11.07.2019 | Systemy budowlane
Obudowy hal, magazynów, obiektów administracyjno-biurowych czy fabryk...
05.10.2018 | Natryski pianki
Jeszcze do niedawna izolacje natryskowe z pewnym...
11.05.2018 | Posadzki przemysłowe
Posadzki z betonu pod tarczę antyrakietową w...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: budowa hal stalowych, hale stalowe producent, hala z płyty warstwowej, budowa hal z płyt warstwowych, hale stalowe, hale magazynowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy