Poprawnie i estetycznie urządzone pomieszczenia to drugi po wybornym jedzeniu krok do sukcesu w przypadku lokali gastronomiczno – hotelowych. Oczywiście kojarzy się on przede wszystkim z meblami jednak nawet najdrobniejsze detale takie jak oświetlenie mają bardzo duże znaczenie. Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez firmę DetalTech są lampy z kół drewnianych, sterowych, lampy kute i kinkiety przyścienne zarówno stalowe jak i drewniane.
 

lampy-z-kol-drewnianych-3.jpg fot. DetalTech

Niecodzienny produkt dla specyficznego klienta
Właściciele firmy DetalTech postawili na znalezienie niszy rynkowej i zapełnienie jej produktem przeznaczonym do ściśle określonego odbiorcy. 
– Nasze lampy trafiają w dużej części do właścicieli restauracji, hoteli i domów weselnych – mówi Krzysztof Cygan, właściciel firmy.
Jednak firma odnotowuje w ostatnim czasie zainteresowanie również pojedynczym oświetleniem ze strony właścicieli prywatnych altan ogrodowych i salonów. Obecnie w ofercie firmy znajduje się prawie 40 różnych modeli lamp.
 

lampy-z-kol-drewnianych-1.jpgfot. DetalTech

Indywidualne i elastyczne podejście
Firma DetalTech ma świadomość, że tak specyficzny produkt, jak lampy z kół drewnianych w każdym przypadku musi być wykonywany pod specyficzne i indywidualne potrzeby klienta.
– Nie prowadzimy tzw. produkcji na magazyn. Każda lampa wykonywana jest dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta. Produkt, który znajduje się w ofercie katalogowej realizujemy od 2 do 5 dni – mówi Krzysztof Cygan – Mamy świadomość, że każde pomieszczenie wymaga indywidualnego wystroju wnętrza, a także specjalnego oświetlenia, dlatego też oferujemy wykonanie lamp na zamówienie – dodaje.
W takim wypadku kilka dni po dostarczeniu wstępnego opisu klient otrzymuje kilka wzorów przyszłej lampy wraz z dokładnymi rysunkami, realizacja takiego oświetlenia trwa ok. 2 tygodni.
Jednak już oferta katalogowa otwiera przed klientami szerokie pole możliwości jeżeli chodzi o zainstalowanie lamp w danym pomieszczeniu, w związku z tym, że  oferowane są one w rozmiarach od 50cm do 200cm średnicy, a liczba żarówek waha się od 1 do 25.
– Tak duże możliwości doboru lamp gwarantują idealne oświetlenie pomieszczenia i wysokie walory estetyczne samego żyrandola – stwierdza Krzysztof Cygan.
 

lampy-z-kol-drewnianych-4.jpg lampy-z-kol-drewnianych-5.jpgfot. DetalTech

Tradycyjne metody produkcji
Proces produkcji każdej lampy zaczyna się od wyboru odpowiedniego materiału. W przypadku lamp DetalTech, w produkcji przede wszystkim używa się twardego drewna jesionowego. Następnym etapem jest dokładna obróbka drewnianych elementów, wycięcie obręczy, wytoczenie piasty i montaż koła. Technologia wykonania zaczerpnięta jest bezpośrednio ze sprawdzonych metod,  jaką stosowali kołodzieje na południu polski. Po kilku godzinach pracy koło jest zakuwane stalową obręczą, szlifowane i malowane zgodnie z zaleceniami kolorystycznymi klienta. Ostatnim etapem jest wykonanie instalacji elektrycznej zgodnej z obowiązującymi normami przez co lampa posiada deklarację zgodności CE.

 

lampy-z-kol-drewnianych-2.jpgfot. DetalTech

Podejmują każde wyzwanie
Firma DetalTech odnotowuje coraz większe zainteresowanie swoimi produktami. Wśród zamówień trafiają się nawet te bardzo nietypowe, które właściciele firmy przyjmują z ochotą, ponieważ pozwalają one na wykazanie się w szczególnych sytuacjach i jednocześnie są polem doświadczalnym dla nowych rozwiązań.
– Od dłuższego czasu otrzymujemy zamówienia na coraz to nowsze i bardziej wyszukane wzory lamp. Są to zarówno duże stalowe żyrandole kute i lampy z drewnianego koła – mówi Krzysztof Cygan – Największy żyrandol jaki wykonaliśmy znajduje się w sali restauracyjnej domu weselnego. Ma on średnice 200cm wysokość 250cm i jest oświetlany 30 żarówkami – dodaje właściciel firmy.
 

kinkiety-z-kol-drewnianych-7.jpg zyrandol-kuty-detaltech-6.jpgfot. DetalTech

Z szeroka ofertą firmy DetalTech możemy zapoznać się na stronie: www.detaltech.pl

33-133 Wał-Ruda, Wola Radłowska 125, woj. pomorskie
tel. 697 278 041,