APM MORKOMAdres firmy:
32-400 Myślenice,
ul. Drogowców 7,
woj. małopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 122744151
Email: agata@e-swiatlo.pl
WWW: www.e-swiatlo.pl

APM MORKOM

O firmie


APM MORKOM jest firmą produkcyjną-handlową, która istnieje od 2003r. i realizuje projekty w dziedzinie oświetlenia - głównie światłowodowego. Najważniejszą zasadą działalności firmy jest zadowolenie klienta i spełnienie jego potrzeb.

 

Oferta naszej firmy składa się z oświetlenia dekoracyjnego: żyrandoli światłowodowych, zestawów Gwiezdne Niebo, kurtyn świetlnych, rzeźb świetlnych oraz innych w niezwykle atrakcyjnych cenach, zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie, wszystkie oferowane produkty wykonane są z najwyższej jakości światłowodów i kryształów a wieloletnie doświadczenie w branży oświetlenieniowej przekłada się na ilość zrealizowanych projektów z udziałem naszych klientów oraz partnerów handlowych.

 

Produkujemy nowoczesne zestawy światłowodowe oraz pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich rozwiązań. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie a oświetlenie dekoracyjno-światłowodowe jest naszą pasją, co sprawia, że jesteśmy w stanie realizować projekty oświetleniowe, które zadowolą każdego.

 

Prześlij nam swoją koncepcję a my zupełnie darmowo zaproponujemy interesujące rozwiązanie. Współpracujemy z wieloma projektantami, których pasją jest oświetlenie.

Produkty i Usługi


   - GENERATORY ŚWIATŁA


   - GWIEZDNE NIEBO


   - KOŃCÓWKI ŚWIATŁOWODOWE:
        --- KOŃCÓWKI KRYSZTAŁOWE WISZĄCE
        --- KOŃCÓWKI NAZIEMNE, PODŁOGOWE
        --- KOŃCÓWKI SUFITOWE AKRYLOWE
        --- KOŃCÓWKI SUFITOWE KRYSZTAŁOWE


   - KURTYNY ŚWIATŁOWODOWE, KOTARY, ŚCIANY


   - LAMPY DEKORACYJNE
        --- LAMPY AŻUROWE
        --- LAMPY NOWOCZESNE
        --- LAMPY TIFFANY


   - LED NEON


   - OPRAWY HALOGENOWE SWAROVSKI


   - OPRAWY LED
       --- KINKIETY LED
       --- KRYSZTAŁY LED
       --- PANELE LED
       --- SUFITOWE LED


   - OŚWIETLENIE DO SAUN


   - OŚWIETLENIE ELEKTROLUMINESCENCYJNE
       --- EL ARKUSZE
       --- EL KOSZULKI
       --- EL PANELE
       --- EL TAŚMY
       --- INWERTERY


   - PLANETARIUM


   - SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA "SNOEZELEN"


   - ŚWIATŁOWODY


   - TAŚMY LED i AKCESORIA
       --- AKCESORIA, STEROWNIKI...
       --- MODUŁY LED SAMSUNG
       --- STEROWNIKI I PILOTY FUTLIGHT
       --- TAŚMY LED PREMIUM
       --- TAŚMY LED PROFESJONALNE


   - TKANINA ŚWIATŁOWODOWA


   - ŻARÓWKI LED


   - ŻYRANDOLE I LAMPY ŚWIATŁOWODOWE APM

 

Galeria


Artykuły o tej firmie


24.03.2015 | Oświetlenie
W XXI wieku można wcielać w życie wiele pomysłów na aranżacje przestrzeni, które jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat temu były niemożliwe do zrealizowania. Dlatego też planując wystrój wnętrza – domu, restauracji czy eleganckiego butiku, obok dobranej kolorystki ścian i stylowych mebli coraz większe znaczenie zyskuje światło. Tym bardziej, że rozwój technologii światłowodowej sprawił, iż można z niej wyczarować niepowtarzalne i najbardziej fantazyjne dekoracje.
21.09.2017 | Oświetlenie
Oświetlenie jest jednym z bardzo istotnych elementów w aranżacji wnętrz. Odpowiednio dobrane, potrafi nadać pomieszczeniom designerski i niepowtarzalny charakter, którego nie są w stanie stworzyć same meble i dodatki. Może również korygować proporcje wnętrza, podkreślać faktury wyposażenia i kolorystykę. Niesamowity efekt osiągniemy dzięki zastosowaniu gwiezdnego nieba LED lub poprzez efektowne żyrandole światłowodowe z oferty APM MORKOM.
28.10.2016 | Oświetlenie
Dekoracyjne oświetlenie światłowodowe to dziś jeden z ciekawszych sposobów na dekorowanie wnętrz, nic więc dziwnego, że po dobrodziejstwa takiego rozwiązania coraz śmielej sięgają zarówno architekci, jak i osoby prywatne. Naprzeciw ich rosnącym potrzebom wychodzą firmy oferujące lampy światłowodowe, których szeroki wybór potrafi niejedną osobę przyprawić o zawrót głowy. Jedną z ciekawszych propozycji przygotowała firma APM MORKOM, która wprowadziła w ostatnim czasie kilka nowości – m.in. generator światła RGB z wbudowaną diodą OSRAM, zaprojektowaną specjalnie dla oświetlenia światłowodowego.

Słowa kluczowe: