Ekskluzywne meble klasyczne są uosobieniem piękna i luksusu. Dlatego ich tworzenie powinno być perfekcyjnie wykonane – z dbałością o detale. W pracowni pana Leszka Pestki powstają wyjątkowe meble ekskluzywne z drewna, które są połączeniem estetyki i funkcjonalności.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Ręcznie robione meble z drewna – design i funkcjonalność
Warunki panujące w domu determinują zakup mebli i wyposażenia. Materiał użyty do ich produkcji musi być zatem niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia, zabrudzenia oraz wilgoć. Dlatego właściciele ekskluzywnych domów i rezydencji wybierają meble z drewna, wyjątkowe pod każdym względem. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również wytrzymałe w codziennej eksploatacji. Ponadto, drewno to materiał naturalny i w pełni ekologiczny. Reguluje wilgotność powietrza, zapewniając tym samym dobry mikroklimat w pomieszczeniu. W pracowni pana Leszka Pestki pracuje się na drewnie polskim (dąb, buk), ale na potrzeby klientów używa się również drewna egzotycznego o unikatowych walorach dekoracyjnych.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

W pracowni Pestka Meble nie powstają zwykłe meble, lecz prawdziwe dzieła sztuki. Ich produkcja oparta jest na technikach snycerskich, które pozwalają nadać drewnu dowolny kształt. Rzemieślnicy rzeźbią w drewnie różnego typu zdobienia, nadając w ten sposób meblom wyjątkowości i niepowtarzalności. Motywy roślinne, ornamenty kwiatowe to tylko niektóre z propozycji ozdabiania mebli ekskluzywnych. Dla osób, które wolą bardziej klasyczny styl, ciekawą propozycją są wykończenia naroży szafek i kredensów imitujące kolumny. Meble wyposażeniowe autorstwa pracowników Pestka Meble mogą być ponadto wzbogacone o przeszklenia bądź blaty z kamienia – tworząc w ten sposób wykwintną i nieprzeciętną całość.
Pięknie prezentują się również wnętrza w stylu angielskim bądź prowansalskim z charakterystycznymi białymi meblami, które rzemieślnicy i stolarze z Pestka Meble wzbogacają o efekty cieniowania lub patynowania, co dodatkowo podkreśla ich urok i charakter. Dzięki temu możemy mieć w polskiej rzeczywistości namiastkę francuskiej bądź angielskiej wsi.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Wyposażenie wykonane przez firmę Pestka Meble jest nie tylko dekoracyjne, ale również w pełni funkcjonalne. Meble są wykonane w systemie samodomykającym, który pozwala na lekkie i ciche domykanie szafek, minimalizując trzaskanie. Ponadto, wszelkie detale, jak uchwyty czy okucia są dobierane nie tylko pod względem estetyki, ale także wygody użytkowania. Do mebli projektanci dobierają odpowiednie AGD, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko i gustownie.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestka pestka meblefot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Miłośnicy mebli drewnianych cenią je za uniwersalność. Drewno pasuje do każdego wnętrza i każdego stylu – glamour, eklektycznego czy klasycznego. Można je łączyć z surowym betonem, szkłem, kamieniem, dowolną tkaniną. Wszystko zależy od preferencji inwestora i wyobraźni projektanta.  A ze względu na fakt, że to meble ręcznie robione są unikatowe. Inwestując w nie, klient otrzymuje produkt niepowtarzalny, ponieważ w Pestka Meble projektuje się i wykonuje wyposażenie na indywidualne zamówienie, zgodnie z upodobaniami inwestora.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Ekskluzywne kuchnie z wyspą
W naszych domach kuchnia zajmuje często jedno z największych pomieszczeń. Odpowiednia aranżacja tego miejsca – kolorystyka, styl, rozmieszczenie mebli stworzy wyjątkowe wnętrze, w którym będziemy chętnie przebywać. Niebanalnym pomysłem na zaaranżowanie kuchni jest umieszczenie w jej centralnym punkcie wyspy kuchennej.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Kuchnia z wyspą daje nam dodatkowe miejsce do przechowywania naczyń oraz przygotowywania posiłków. Umieszczona w centrum kuchni szafka z blatem jest kontynuacją ciągu ściennej zabudowy meblowej. Jednocześnie, tworzy odrębne miejsce, które możemy dowolnie wykorzystać.

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Wyspa kuchenna może pełnić funkcję stołu, do którego stolarze z firmy Pestka Meble wykonają piękne i wygodne krzesła lub taborety. Na nich będziemy mogli usiąść i zjeść posiłek lub wypić poranną kawę. Niezwykły efekt wizualny osiągniemy, jeśli wyspę uzupełnimy kamiennym blatem. Kamień jest trwały i odporny na warunki panujące w kuchni – będzie zatem efektowną ozdobą na lata. Warto nadmienić, że rzemieślnicy z Pestka Meble wykonują szklane witraże, które następnie instalują po bokach wyspy, czyniąc ją efektowną ozdobą kuchni. Witraże są ręcznie robione, inspirowane stylem dawnych epok. Będą wspaniale prezentować się w ekskluzywnej kuchni w klasycznym stylu.   

 

ekskluzywne meble pestka ekskluzywne meble pestkafot. Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

 

Ekskluzywne wyroby: meble, drzwi, schody – dla kogo?
Ekskluzywne meble na zamówienie dedykowane są klientom o wyrafinowanych gustach. Pokochają je miłośnicy luksusowych wnętrz i prostych form. Wyposażenie klasyczne to nie tylko oferta dla prywatnych inwestorów, właścicieli wytwornych willi, domów i mieszkań. To propozycja również dla eleganckich restauracji i hoteli, w których ważny jest każdy detal.
Kompleksową usługę w tym zakresie wykonuje firma Pestka Meble Usługi Artystyczne w Drewnie. Oferta obejmuje projekt mebli, wykonanie, a także dostarczenie do klienta, montaż i odbiór. Meble wykonywane są zgodnie z wytycznymi inwestora. W sytuacji braku konkretnej wizji, projektanci z Pestka Meble służą fachowym doradztwem. Meble są robione ręcznie. Stanowią połączenie rzemiosła wysokiej klasy i artyzmu. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Pestka Meble wykonuje także inne meble użytkowe jak: szafy, komody, łóżka, meble gabinetowe, stoły i krzesła, a także drzwi, schody, kominki i lamperie.
Drzwi do domu są zaproszeniem wejścia do domu bądź pomieszczenia, zachęcając nas do odwiedzin i miłego spędzania czasu w przepięknie urządzonym wnętrzu przez firmę Pestka Meble.

Z ofertą można zapoznać się na stronie: www.pestkameble.pl

 

89-650 Czersk, ul. Złotowska 2b, woj. pomorskie
tel. 608427510,