Wemax, zgodnie z oczekiwaniami klientów posiada w swojej ofercie różne typu frontów meblowych zarówno ze względu na rodzaje materiału z jakiego są one wykonywane jak i pod względem wykończenia. Oferta Firmy praktycznie wyczerpuje wymagania rynkowe i obecne są w niej fronty drewniane, fornirowane w okleinie krajowej dębowej i bukowej, oraz modyfikowanej i egzotycznej, fronty z MDF-u lakierowanego oraz laminowane. Szeroki wachlarz ofertowy dopełniają blaty kuchenne, listwy wykończeniowe i ozdobne. Praktycznie cały asortyment wykonywany jest we wszystkich typowych wymiarach. Wszelkie fronty o nietypowej wielkości mogą być produkowane na indywidualne zamówienie.
 

fronty-meblowe-2.jpgfot. Wemax

– Jak każda firma istniejemy dzięki swoim klientom, dlatego w ich rady, oczekiwania i uwagi wsłuchujemy się szczególnie uważnie – mówi Sławomir Wernicki, Prezes firmy Wemax – Staramy się spełniać wymagania naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dopasowując się do trendów obecnie panujących na rynku usług stolarskich. W dążeniu do idealnej obsługi klienta wspomagają nas najnowsze technologie wykorzystywane w produkcji frontów – dodaje.
 

meble%20kuchenne%20(1).jpg meble%20kuchenne%20(2).jpgfot. Wemax

Jednym z priorytetów firmy jest wspieranie klienta i doradztwo w zakresie tworzenia mebli jednocześnie funkcjonalnych i estetycznych. Takie działania w połączeniu z szeroką oferta produktową dają klientowi poczucie bezpieczeństwa i trafnych wyborów czyli kompleksową obsługę od A do Z.
 

meble%20kuchenne%20(3).jpg meble%20kuchenne%20(4).jpgfot. Wemax

Naturalnym  krokiem w trakcie rozwoju firmy Wemax było  podjęcie się produkcji zestawów kuchennych na zamówienie.
– Sami projektujemy i wykonujemy meble kuchenne. Bazując na naszych frontach jesteśmy konkurencyjni jeśli chodzi o czas realizacji i cenę mebli. Gwarantujemy wysoką jakość usług realizując kuchnie kompleksowo od pomiaru i projektu mebli po wyposażenie jej w sprzęt AGD – mówi Sławomir Wernicki.
W ofercie firmy znajduje się sprzęt takich firm jak: Bosch, Siemens, AEG, Elektrolux, Amica, Faber, Franke, Blanco, Teka, Whirlpool, Ariston.
 

meble%20kuchenne%20(5).jpg meble%20kuchenne%20(8).jpgfot. Wemax

Wemax z Ciechanowa to firma o ugruntowanej pozycji, która systematycznie poszerza ofertę usług i produktów. Dzięki kompleksowej obsłudze klienta, nowoczesnym maszynom  i szerokiemu wachlarzowi frontów meblowych  różnego typu można ja uznać za firmę kompletną, której warto zaufać.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.wemax.com.pl

 

06-400 Ciechanów, ul. Śmiecińska 9D, woj. mazowieckie
tel. 236 722 073, 503 138 090,