Fronty meblowe – Kobax

Nadadzą niepowtarzalny charakter każdej kuchni

Elementem, który w zabudowach kuchennych odgrywa najważniejszą rolę pod względem estetyki są fronty meblowe. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz stylistyki frontów, od klasycznych po nowoczesne. Jednak niewiele firm posiada w swojej ofercie wzory niepowtarzalne, które zostałyby zauważone przez klientów, dla których stworzenie kuchni to możliwość wyróżnienia się i podkreślenia indywidualizmu.

Wśród konkurujących ze sobą producentów frontów meblowych, jednym z najbardziej obecnie rozpoznawalnych przedsiębiorstw jest firma Kobax. Jej celem jest tworzenie oferty produktów, która nie ogranicza klienta w kwestii wyboru wzoru oraz wykończenia frontu.

– Kwestia swobody klienta w konfiguracji naszych produktów jest naszym priorytetem – mówi Witold Chowaniec, przedstawiciel handlowy – Każde ze 120 frezowań frontów możemy wykonać w każdej z blisko 200 folii PVC, 4 rodzajach patyn w różnych kolorach. Mamy możliwość wylakierowania folii PVC na wysoki połysk, zalakierowania na wysoki połysk płyty laminowanej, lakierowania MDF na każdy kolor z palety ICA, RAL , NSC plus lakiery metaliczne i kameleony, bądź użycia nierysującej płyty połyskowej marki Venni – dodaje.
 

fronty-meblowe-1(1).jpgfot. Kobax

Dodatkowym plusem jest fakt, że wszystkie fronty mogą zostać wykonane nawet w niestandardowych wymiarach, dzięki czemu klient otrzymuje fronty, faktycznie spełniające kryteria indywidualnego zamówienia.

W głównej mierze ofertę Kobaxu wypełniają fronty wykonane z MDF, frezowane w różnych stylach i uszlachetniane wieloma rodzajami lakierów, patyn, a nawet ceramiką, kamieniem, szkłem czy też okleinami naturalnymi i modyfikowanymi, a także również tkaninami. Taka oferta może wydawać się standardowa i podobna do innych, jednak fronty firmy Kobax mają w sobie coś co sprawia, że ich niepowtarzalność coraz częściej doceniana jest przez specjalistów branży meblowej i kapituły konkursów branżowych.

fronty-meblowe-2(1).jpgfot. Kobax
– W swojej ofercie posiadamy fronty, które otrzymały tytuł: „Hit produkcji mebli 2012”. Są to Fronty z serii 2011 Grupa VIIB, czyli w okleina w połączeniu z lakierem z palety barw ICA, RAL i NCS oraz Fronty patynowane z użyciem „Patyny jednolitej Ciemne Rogi” dopasowanej kolorystycznie do wybranej folii PVC. W tym roku otrzymaliśmy również nagrodę Meble Plus – Produkt Roku 2013 za front meblowy o nazwie “Model 3” oparty na paletach barw lakierów ICA, RAL i NCS. Wyróżnia się on frezowaniem poduszkowym, kształtem przypominający małe poduszki oraz techniką wykonania kolorystycznego – dzięki niej istnieje możliwość wykonania frontu w dwóch wybranych wariantach kolorystycznych – mówi Witold Chowaniec.

fronty-meblowe-3.jpgfot. Kobax
Nagrodzony front Model 3, charakteryzujący się nowoczesnym designem możemy odnaleźć na stronie firmy Kobax w dziale „Nowości”. Sąsiaduje tam z innymi flagowymi produktami firmy, które właśnie podbijają polski rynek. Wśród nich należy na pewno wyróżnić Model 12 oparty na paletach barw lakierów ICA, RAL, NCS oraz na okleinach (fornirów) typu 3D. Ciekawym dodatkiem w tym modelu jest wstawka z MDF-u, która jest lakierowana w jednym, wybranym kolorze lakieru. Wstawka ta może mieć układ tylko poziomy. W przypadku szuflad pozostają one gładkie w jednym wybranym kolorze okleiny. Uwagę zwracają również  produkty Model 31 i 33, które bazują na drewnopodobnych foliach PVC, dostępnych w firmie Kobax. Dzięki ich bogatej kolorystyce istnieje wiele możliwości połączenia kilku barw ze sobą, co daje niepowtarzalny wygląd tych wyrobów. Ich ciekawą cechą jest to, że są one składane z wielu elementów, tworząc całość. Dodatkową możliwością jest zastosowanie „patyny jednolitej – ciemne rogi”, która delikatnie przyciemnia rogi środkowego elementu w tych frontach.

Wśród całej gamy frontów Kobaxu ciężko wyróżnić faworyta klientów. Jak informuje nas właściciel firmy, wszystko zależy od gustów oraz regionów, z których spływają zamówienia. Jednak rozbudowana oferta pozwala wszystkim, niezależnie od upodobań i poczucia estetyki znaleźć z niej odpowiednie produkty.
– Można stwierdzić, że zainteresowaniem cieszą się wszystkie nasze produkty począwszy od wzorów klasycznych po nowoczesny, odważny design – mówi Witold Chowaniec.

fronty-meblowe-4.jpgfot. Kobax
W związku z wysokim zainteresowaniem produktami Kobaxu, w 2013 roku firma planuje rozwój swojej sieci sprzedaży. Zgodnie z hasłem “Czas na zmiany” wejdą w życie zmiany przede wszystkim dotyczące potencjalnych i stałych klientów. Priorytetem będzie poszerzenie floty przedstawicieli handlowych, odświeżenie wizerunku firmy oraz  trwanie w nieustannym doskonaleniu oferty i stałym podnoszeniu jakości produktów.

Z szeroką ofertą firmy Kobax można zapoznać się, odwiedzając stronę internetową: www.kobax.pl
 

34-130 Kalwaria Zebrzydowska, Zebrzydowice 289a, woj. małopolskie
tel. + 48 33 8766 223, + 48 604 152 240,


Liczba odwiedzin: 2452 | Data publikacji: 2013-10-01

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


fronty
Kuchenny design ewoluował w ostatnich latach bardzo...
W powszechnej opinii utarło się, że drewno...
15.06.2021 | Meble
Jak powstają eleganckie nowoczesne meble do salonu,...
Kreatywne podejście do prac rzemieślniczych, stolarskich oraz...
02.11.2020 | Meble
Meble włoskie do salonu cieszą się od...
27.07.2018 | Meble
Projektując domy i mieszkania, ludzie coraz częściej...
14.06.2017 | Meble
Kuchnia jest sercem każdego domu. W tym...
25-lecie istnienia firmy na polskim rynku, a...
25.04.2019 | Odkurzacze centralne
W nowoczesnym budynku odkurzacz centralny to raczej...
Aranżowanie wnętrza to ostatni, bardzo ważny etap...
Fronty kuchenne lakierowane Wiech z powłoką Regen-Lak...
Kuchnia – serce każdego domu. To pomieszczenie wymaga...
Kuchnie nowoczesne, kuchnie skandynawskie, retro, klasyczne... Przed...
19.03.2020 | Beton
W projektowaniu nowoczesnych wnętrz każdy element ma...
Rynek mebli kuchennych produkowanych pod konkretne zamówienie...
Co decyduje o wyjątkowości mebli zdobiących wnętrza...
Płyty włókno-cementowe SCALAMID z nadrukiem cyfrowym to...
Aranżując dom czy mieszkanie często stajemy przed...
24.09.2014 | Meble
Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim to pomieszczenie...
Drewno to jeden z najbardziej popularnych materiałów...
Już od kilku sezonów jednym z najgorętszych...
Obserwując współczesne trendy w aranżacjach wnętrz trudno...
Montujesz panele fotowoltaiczne? Instalujesz systemy rekuperacji? Budujesz...
Wykorzystywanie zrzyn, okrąglaków czy odpadów tartacznych i...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: drzwi meblowe, drzwi meblowe kuchenne, drzwi meblowe mdf, drzwi meblowe patynowane, drzwi meblowe okleinowane, drzwi meblowe lakierowane, akcesoria meblowe, producent drzwi meblowych, producent frontów meblowych, fronty meblowe, fronty meblowe kuchenne, fronty kuchenne, fronty meblowe lakierowane, fronty połyskowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy