Wysoki połysk lub głęboka struktura powierzchni – płyty meblowe Forner

Płyty meblowe do stylowych wnętrz

Co decyduje o wyjątkowości mebli zdobiących wnętrza XXI wieku? Z pewnością unikalny design, nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne połączone z funkcjonalnością, ale przecież nie tylko to. Ogromne znaczenie ma także materiał, z jakiego są one wykonane. Płyty na wysoki połysk lub z głębokimi strukturami powierzchni sprawią, że wykreowane z ich wykorzystaniem komody, fronty czy szafy przesuwne wpiszą się doskonale w przeróżne, niebanalne aranżacje wnętrz, stanowiąc najważniejszy designerski akcent we wnętrzu lub dyskretnie podkreślając indywidualny gust właścicieli.

Jak nadać wnętrzom charakteru?
Niezwykłe pomieszczenia potrzebują nietuzinkowych rozwiązań, bo to właśnie one budują atmosferę i nadają aranżacjom charakteru. Niezależnie więc od tego, czy mowa o stylowym wnętrzu prywatnego domu, eleganckiego butiku, sklepu odzieżowego czy jubilerskiego, opłaca się zadbać o odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych. Ładny, ciekawy mebel na wysoki połysk, nietuzinkowa dekoracja o głębokiej strukturze powierzchni czy dający odbicie lustrzane front to te elementy, które pozwolą pięknie wyeksponować prezentowane na ich tle produkty lub wprowadzić do aranżacji ciekawe architektonicznie akcenty.

 

płyty meblowe do stylowych wnętrzfot. Forner

 

Dla architektów, projektantów i firm meblowych poszukujących właśnie takich rozwiązań, dedykowane są płyty meblowe Forner z kolekcji Fornerlux w wysokim połysku oraz płyty meblowe TSS Cleaf o głębokiej strukturze powierzchni.

Superpołysk i supermat od polskiego producenta
Fornerlux firmy Forner to płyty meblowe z niemal idealnym lustrzanym odbiciem na powierzchni. Kolekcja obejmuje ponad 50 dekorów jednobarwnych, jedyne na polskim rynku dekory drewnopodobne pokryte transparentną folią akrylową oraz 4 kolory głęboko matowe (biały , kaszmir , grafit i czarny).

 

płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrzfot. Forner

 

Wśród tak bogatej palety znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy surowych, minimalistycznych rozwiązań, jak i klienci ceniący ponadczasową klasykę.
Standardowy rozmiar płyt połyskowych firmy Forner to 2800 x 1300 mm, ale można zamówić również inne rozmiary. Produkty są dostępne także w wersji SR, czyli z podwyższoną odpornością na zarysowania.
– Oczywiście walory wizualne płyt są bardzo ważne, jednak równie istotna jest ich jakość. Możemy ją zapewnić dzięki temu, że używamy tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na doskonałą jakość finalnego produktu – podkreśla Sebastian Bartkowiak, wiceprezes Fornera.
Płyty na wysoki połysk powstają na bazie MDF i folii akrylowych w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących tego typu wyroby w Polsce. Markowa prasa przelotowa, w jaką wyposażona jest fabryka Fornera, gwarantuje bardzo duże moce przerobowe, bez żadnych kompromisów na rzecz jakości.

 

płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrzfot. Forner

 

– Płyty połyskowe mogą być prasowane jedno- lub dwustronnie foliami połyskowymi, matowymi, laminatami czy foliami typu pet. Oferujemy także usługi cięcia i okleinowania – podkreśla Sebastian Bartkowiak.

Płyty o właściwościach optycznych i dotykowych
Wysokie połyski bardzo harmonijnie współgrają z aranżacjami utrzymanymi w duchu nowoczesności lub eklektycznymi, które odważnie łączą różne style. Jednak w takich wnętrzach równie ciekawe efekty można uzyskać, wybierając płyty o głębokich strukturach powierzchni.
Kolekcja płyt meblowych TSS Cleaf, składająca się z 50 dekorów w 15 unikalnych liniach strukturalnych kierowana jest do tych producentów, którzy tworzą nowoczesne, odznaczające się niespotykanymi walorami wizualnymi meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne.

 

płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrz
płyty meblowe do stylowych wnętrz płyty meblowe do stylowych wnętrzfot. Forner

 

Opatentowana technologia produkcji płyt sprawia, że do odbiorcy finalnego docierają one jako produkt dający sugestywne wrażenie nie tylko wizualne, ale także dotykowe. Warto też podkreślić ich zalety praktyczne.
– Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt meblowych TSS Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych, czym zdecydowanie je przewyższa. Dzięki temu oferowane przez nas płyty meblowe są też bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchni czy łazience. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni – podkreśla Sebastian Bartkowiak.
Płyty meblowe z serii TSS Cleaf mają grubości 18 mm oraz format 2800 x 2070 mm. Do każdej płyty dostępne jest obrzeże, które w 100% pokrywa się z dekorem i strukturą płyty. Dostępne w dwóch szerokościach (22/1 mm i 40/1 mm) obrzeża są zarówno poprzeczne, jak i wzdłużne, dzięki czemu stanowią kontynuację wzoru znajdującego się na płycie.

 

płyty meblowe do stylowych wnętrzfot. Forner

 

– Dodatkowym walorem kolekcji TSS Cleaf jest to, że wszystkie dekory występują również w laminacie HPL o wymiarach 3050 x 1310 mm oraz grubości 0,8 mm. Laminat jest dostępny w dekorze i strukturze takim jak płyta – podsumowuje Sebastian Bartkowiak.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.forner.pl

20-258 Lublin, ul. Turystyczna 134D, woj. lubelskie
tel. 661 608 851,


Liczba odwiedzin: 4198 | Data publikacji: 2015-11-23

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Płyty włókno-cementowe SCALAMID z nadrukiem cyfrowym to...
fronty
Kuchenny design ewoluował w ostatnich latach bardzo...
Elementem, który w zabudowach kuchennych odgrywa najważniejszą...
Poszukiwanie przez przedsiębiorstwa i sektor prywatny tańszych...
W powszechnej opinii utarło się, że drewno...
02.11.2020 | Meble
Kupno odpowiedniego mebla jakim jest stół do...
28.05.2020 | Oświetlenie
Profil aluminiowy LED kątowy, wpuszczany, nawierzchniowy czy...
Kreatywne podejście do prac rzemieślniczych, stolarskich oraz...
Jakość materiałów konstrukcyjnych bezpośrednio przekłada się na...
08.11.2019 | Chemia budowlana
Senoplast Klepsch & Co. GmbH produkuje ekstrudowane...
Aranżowanie wnętrza to ostatni, bardzo ważny etap...
Parapety wewnętrzne MDF na wymiar to przysłowiowa...
Sklep internetowy www.indecoplay.com oferujący szafy INDECO, to...
Współczesne meble charakteryzują się nie tylko ciekawym...
Fronty kuchenne lakierowane Wiech z powłoką Regen-Lak...
Płyty budowlane to idealne rozwiązanie, kiedy zachodzi...
Drewno to jeden z najbardziej popularnych materiałów...
Kuchnia – serce każdego domu. To pomieszczenie wymaga...
Kuchnie nowoczesne, kuchnie skandynawskie, retro, klasyczne... Przed...
Rynek mebli kuchennych produkowanych pod konkretne zamówienie...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: płyty meblowe, płyta meblowa, płyty meblowe, płyta meblowa, plyty meblowe, plyta meblowa, płyty meblowe mdf, płyty meblowe na wymiar, płyta meblowa mdf, płyta meblowa połysk, płyty meblowe połysk, płyty meblowe wysoki połysk, płyta meblowa na wymiar, płyty meblowe na wysoki połysk, płyta meblowa wysoki połysk, płyta meblowa na wysoki połysk
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy