Profil aluminiowy LED – LEDALUPROFILE od Cezos

Inteligentna technologia najwyższej klasy dla oświetlenia ledowego

Profil aluminiowy LED kątowy, wpuszczany, nawierzchniowy czy podłogowy to niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania oświetlenia ledowego detal wykończeniowy. Bezpieczeństwo użytkowania jest w tym wypadku równie ważne, co nieszablonowy design. W sytuacji, gdy szczegół decyduje o solidności i atrakcyjności całości inwestycji, szukamy pewnych rozwiązań. LEDALUPROFILE od Cezos to gwarancja optymalnej korelacji jakości do ceny, przy zachowaniu wysokiej atrakcyjności wizualnej produktów. Wybierając profil LED wpuszczany w sufit lub montowany przy każdym innym rodzaju podstawy, warto zaufać ekspertom.

Profil aluminiowy LED – zastosowania

Profil aluminiowy do LED pełni w całości konstrukcji instalacji oświetleniowej kilka istotnych funkcji. Chroni taśmy ledowe przed uszkodzeniami, zerwaniem odpadnięciem lub zniszczeniem poszczególnych elementów instalacji. Zabezpiecza przed dostaniem się do systemu wilgoci, pyłów, nieczystości. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy naturalnego surowca, jakim jest aluminium, profil do LED skutecznie odprowadza ciepło generowane przez diody, co znacznie wydłuża żywotność systemów oświetlenia. Niezależnie, czy są to profile LED wpuszczane, nawierzchniowe czy podłogowe, dla producenta profili firmy Cezos kwestie bezpieczeństwa i ergonomii użytkowania stanowią podstawę projektu. Innowacyjne rozwiązania technologiczne dotyczące kształtu i budowy profili aluminiowych LED marki Cezos były podstawą do zastrzeżenia produktu przez producenta jako wzoru użytkowego.

fot. CEZOS | Profil CD12 i CD18.

Nowoczesna inteligenta technologia oświetlenia LED ma także współcześnie wymiar designerski. Profil aluminiowy LED, obok licznych funkcjonalności, ma być produktem atrakcyjnym estetycznie, jako kluczowy element aranżacji wnętrza związanej z kompleksową kompozycją oświetlenia pomieszczeń. Wysoka jakość i plastyczność aluminium, a także szeroka gama akcesoriów uzupełniających wykończenie każdego modelu profilu aluminiowego do LED marki Cezos umożliwiają projektantom opracowywanie zestawów zgodnych z wymogami norm oświetleniowych, koncepcjami klientów oraz aktualnymi trendami aranżacyjnymi.

Modele od Cezos – profil LED wpuszczany w sufit, kątowy, nawierzchniowy

LEDALUPROFILE to opatentowana linia profili aluminiowych LED stworzona i produkowana w całości w Polsce. W zależności od miejsca zastosowań i funkcji oświetleniowej zestawów, producent opracował kilkanaście modeli, w różnych klasach wielkości, wytrzymałości i wyposażenia dodatkowego.

Standardowe dostępne długości profili to 1 metr i 2 metry. Na zamówienie producent dostarcza także modele dłuższe 3-6 metrowe. Wszystkie profile aluminiowe do LED w ofercie Cezos są wzmacniane antykorozyjnie w procesie anodowania i sprzedawane z szybką mleczną lub transparentną (szybki dostępne osobno). Profile posiadają kilka rozwiązań technologii mocowania, dostosowanych do profili LED wpuszczanych w sufit, kątowych czy nawierzchniowych.

Podstawowe profile CD charakteryzuje zoptymalizowana waga i atrakcyjna cena. Produkowane są w przedziale wysokości od 7 do 20 mm. Zaprojektowane idealnie pod grubość materiałów, do których są montowane tak, by nie trzeba było frezować otworu przy podwójnej płycie. Profil CD12 najlepiej sprawdzi się przy cienkich płytach G-K. Profil CD18 stworzono z myślą o mocniejszej płycie meblowej. W przypadku wariantu tego modelu – profilu LED wpuszczanego CD18T projekt dopracowano do grubości płyty meblowej tak, by uniknąć frezowania otworu wpuszczenia w nią profilu.

Ważnym elementem konstrukcyjnym, mającym wpływ w równym stopniu na funkcjonalność, co estetykę profilu aluminiowego LED, jest mleczna przysłona EcoEdge stosowana w modelach linii CD i CDT. EcoEdge daje efekt braku widoczności rantu profilu, a także efekt świecenia pełnej szerokości przysłony. Dzięki temu uzyskujemy pełną linię świecącą, przy odpowiedniej gęstości diod LED, bez widocznych punktów.

 

fot. CEZOS | Profil CD18 - mocowanie

W ofercie Cezos dostępne są także modele do zadań specjalnych. Profil CDV oraz CDH30 można zawieszać na linkach bez konieczności przecinania taśmy LED (kulka od linki chowa się w specjalnej komorze w profilu). Z kolei model Herba21 to profil bardzo wytrzymały, a przy tym smukły i elegancki, służący do stosowania taśm LED o stosunkowo dużej mocy. Specyfikacja aluminiowych profili do LED, w tym profili LED wpuszczanych, dostępna jest na stronie www.ledaluprofile.com.

fot. CEZOS | Profile CDV19 i CDH30

Poza profile aluminiowe LED – najlepsza technologia od Cezos

Profile aluminiowe pod LEDy nie wyczerpują bogatej oferty firmy Cezos. Inżynierowie doskonalą i unowocześniają produkty w ramach własnego biura projektowego i testowego oraz współpracują z inwestorami i architektami w ramach biura wsparcia technicznego. Wśród produktów Cezos wymienić można: sterowniki do źródeł światła LED (i nie tylko), projektory LED do światłowodów, innowacyjne i energooszczędne taśmy i moduły LED, w tym przeznaczone do wspomagania uprawy roślin. Diody LED do tych komponentów pozyskiwane są od jednych z najlepszych producentów tego typu elementów optoelektronicznych jak Osram, Lumileds, Seoul Semiconductor, Samsung, CREE, Citizen i Nichia. Ponadto w ofercie Cezos znajdziemy: części do produkcji lamp serii LAMPART, mechanizmy kontroli głosem domowego oświetlenia, autorski projekt zawiesi opraw ledowych ROLLI i wiele innych innowacji z zakresu technologii LED.

fot. CEZOS | Profil Herba 21

Siedzibą marki jest Gdynia, miasto znane z innowacji, inwestycji w nowoczesne technologie i dynamiczny rozwój kreatywnych przedsiębiorców. Jeśli interesuje nas zatem choćby profil LED wpuszczany w sufit, moduł LED, nowoczesne sterowniki do oświetlenia, eksperci Cezos mają na to gotowe, pewne i sprawdzone rozwiązanie.

Ze szczegółową ofertą formy można zapoznać się na stronie www.cezos.com

81-534 Gdynia, ul. Olgierda 88/B, woj. pomorskie
tel. + 48 58 664 88 61,


Liczba odwiedzin: 536 | Data publikacji: 2020-05-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


15.02.2017 | Oświetlenie
Oświetlenie obiektów przemysłowych to prawdziwe wyzwanie. Oprócz...
18.11.2016 | Oświetlenie
Place, skwery, parki i ulice polskich miast...
03.03.2021 | Oświetlenie
Szybkość, z jaką technologia LED stała się...
08.10.2020 | Oświetlenie
Nasze wrażenia wizualne mają ogromny wpływ na...
07.04.2020 | Oświetlenie
Najnowsze technologie są dziś stosowane w każdej...
07.05.2019 | Oświetlenie
Elementem, który bezdyskusyjnie tworzy atmosferę wnętrz, jest...
27.07.2018 | Oświetlenie
Wśród zalet oświetlenia LED na pierwszym miejscu...
14.06.2017 | Oświetlenie
Standardy i normy – to słowa, które...
28.10.2016 | Oświetlenie
Dekoracyjne oświetlenie światłowodowe to dziś jeden z...
24.03.2015 | Oświetlenie
W XXI wieku można wcielać w życie...
14.04.2014 | Oświetlenie
Przewaga oświetlenia LED nad zwykłym zauważalna jest...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
W branży leśnej, drogownictwie i firmach komunalnych...
Farby ekologiczne do ścian Ralston to produkty...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
28.06.2018 | Oświetlenie
Miasto nie zasypia wraz z zapadnięciem zmierzchu....
26.04.2018 | Meble - ogrodowe
Taras to nieosłonięta część domu, z której...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...
13.10.2017 | Ogrody zimowe
W naszej strefie klimatycznej lato jest krótkie,...
21.09.2017 | Oświetlenie
Oświetlenie jest jednym z bardzo istotnych elementów...
Tarasy z deski tarasowej, tarasy z kompozytu,...
21.04.2015 | Baseny, fontanny
Niejeden właściciel basenu marzy o jego modernizacji....
01.04.2021 | Automatyka domowa
Prawdziwie nowoczesny dom to dziś dom inteligentny...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. pomorskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. pomorskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: cezos, cezos oświetlenie, cezos LED, oświetlenie led, profile aluminiowe, profile aluminiowe oświetlenia LED, profile aluminiowe do oświetlenia LED, części oświetleniowe, części do lamp, elementy sprzętu oświetleniowego, profil aluminiowy LED,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy