Aranżacje klasy premium
Wbrew pozorom aranżowanie małych, ciasnych przestrzeni nie nastręcza aż tylu trudności, co projektowanie luksusowych, stylowych wnętrz. W praktyce bowiem często okazuje się, że łatwiej przekroczyć granicę małego metrażu niż horyzonty własnej wyobraźni. A przecież nie każdy musi nosić w sobie duszę artysty, nie każdy też ma wiedzę na temat najnowszych trendów, a w gąszczu stylistycznych mód dość łatwo zabłądzić. Widać to zresztą często, gdy zaplanowane przez niedoświadczonych amatorów ekskluzywne wnętrza, które w założeniu miały zachwycać kunsztem i artystycznym rozmachem, są nie tylko stylistycznie niespójne, ale także mało funkcjonalne.

 

aranżacje luksusowych wnętrz aranżacje luksusowych wnętrzfot. Intellio designers

 

Projektanci z założonego przez Agnieszkę Liniewską-Baran (na zdjęciu u góry) studia Intellio designers zdobywali doświadczenia i wiedzę w europejskich stolicach designu i aranżowania wnętrz: w Paryżu, Mediolanie, Walencji, Madrycie, i doskonale wiedzą, jak dziś projektuje się luksusowe apartamenty i rezydencje na całym świecie. Bo przecież przy tak prestiżowych realizacjach liczy się nie tylko nadanie realnego kształtu wyobrażeniom klienta, ale również takie rozplanowanie przestrzeni, sprzętów i dodatków, aby żyło się komfortowo i wygodnie.

Artysta, erudyta, wizjoner, czyli jak się projektuje w XXI wieku
Przestrzenie inspirowane paryskimi apartamentami, eklektyzm na dużych przestrzeniach z Nowego Jorku rodem, oszałamiający bogatą ornamentyką styl barokowy, niebanalne, odważne dodatki, luksusowe materiały... Ekskluzywne, stylowe wnętrza bazują w równej mierze na śmiałym przełamywaniu aranżacyjnych konwenansów i oryginalności, co i na umiarze, wyczuciu i dobrym guście. Dlatego projektowanie takich przestrzeni wymaga wiedzy i dobrej orientacji w świecie designu, co pozwoli kreatywnie i umiejętnie czerpać z różnych stylów tak, by nieopatrznie nie budować poczucia aranżacyjnego chaosu.
Jednak sama wiedza byłaby niewiele warta, gdyby nie wspierała jej artystyczna dusza aranżera. To właśnie te dwa pierwiastki decydują o sukcesie artystów z Intellio designers, którzy potrafią realizować nawet najśmielsze aranżacyjne wizje, umiejętnie i ze smakiem eksponując to, co stanowi kompozycyjną dominantę danego wnętrza, umieszczając na subtelnym tle z kolei to, co stanowi jedynie dopełnienie. Podczas projektowania stylowych, prestiżowych i modnych wnętrz brakuje miejsca na nieporozumienia – nie ma więc mowy o przypadkowości, niedopasowaniu, niezgraniu – tylko artyzm, wiedza, produkty najwyższej jakości gwarantują kompozycyjny sukces.

 

aranżacje luksusowych wnętrz aranżacje luksusowych wnętrz
aranżacje luksusowych wnętrz aranżacje luksusowych wnętrzfot. Intellio designers

 

Wyjątkowe materiały do wyjątkowych wnętrz
Nie jest możliwe, aby wykreować pełne przepychu, luksusowe wnętrze, opierając się na materiałach i usługach niskiej jakości. Dlatego też klienci Intellio designers zyskują dostęp do sklepów z materiałami najwyższej jakości, które są niezbędnym składnikiem stylowego, modnego wnętrza.
Firma stworzona przez Agnieszkę Liniewską-Baran zajmuje się także kompleksowym nadzorem nad pracą ekipy remontowej, dzięki czemu na bieżąco kontroluje, czy wszystkie zadania realizowane są zgodnie z projektem. Powierzając zaaranżowanie przestrzeni projektantom z Intellio designers klient zyskuje więc nie tylko pewność spektakularnego efektu. Może być również spokojny o to, że każdy etap współpracy będzie przebiegał sprawnie, począwszy od uwzględniającej jego sugestie fazy projektowej, aż do oddania gotowego, w pełni wyposażonego apartamentu, w którym bogactwo faktur, detali, kolorystyki, sprzętów i mebli będzie tworzyło jedną, spójną całość, stworzoną ręką artysty.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.intellio.pl

 

30-418 Kraków, Zakopiańska 58, woj. małopolskie
tel. 604 534 123 ,