Kompleksowe prace remontowe
– Jako firma stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów z realizacji i kosztów, a także na estetykę wykonania prac. To oczywiście przekłada się na brak reklamacji – mówi Marian Szymański, właściciel firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, która ma już ponad 20 lat doświadczeń na rynku trójmiejskim i w jego okolicach oraz mnóstwo zadowolonych klientów w portfolio.

 

solidna ekipa remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Wybierając ekipę, która ma wykończyć wnętrza lub przeprowadzić ich remont, warto też zdecydować się na zlecenie prac firmie, która świadczy usługi kompleksowo – przede wszystkim dlatego, że pozwoli to nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. W takiej sytuacji nie musimy poszukiwać kolejnych wykonawców, którzy zrealizują dla nas daną usługę, ponadto znacznie przyspieszy to prace na danym obiekcie, które można lepiej rozplanować i usprawnić.

 

solidna ekipa remontowa solidna ekipa remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

– Coraz więcej osób poszukuje właśnie takiej firmy, która zajmie się wszystkim od „a” do „z”: położy instalację elektryczną czy hydrauliczną i tynki (dekoracyjne, gipsowe, strukturalne), zamontuje panele ścienne, podłogowe, wytapetuje lub pomaluje pokoje, wykona też na przykład sufity podwieszane, ścianki działowe, położy glazurę i terakotę – mówi Marian Szymański.
Obok prac wykończeniowych firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański wykonuje też różnego rodzaju prace remontowe, w tym również np. równanie ścian, gładzie gipsowe czy stawianie ścianek działowych.  

 

solidna ekipa remontowa solidna ekipa remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Remont i wykańczanie nieruchomości bez zaskoczeń
Co jeszcze może nas zaskoczyć podczas remontu nieruchomości? Często jest to cena, na ogół dużo wyższa niż to początkowo planowaliśmy. Również w tej kwestii profesjonalne firmy budowlane wygrywają z przysłowiową „złotą rączką”. Tego typu przedsiębiorstwa już na początku współpracy podpiszą z nami umowę i przygotują wycenę.
– Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy też kupować materiały budowlane po preferencyjnych cenach, co znajduje odzwierciedlenie w całościowych kosztach remontu ponoszonych przez inwestora – podkreśla Marian Szymański.

 

solidna ekipa remontowafot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

 

Przedsiębiorstwa budowlane – inaczej niż przypadkowi „fachowcy” – dysponują też profesjonalnym sprzętem, a dostęp do najnowszych technologii gwarantuje, że prace będą wykonane solidnie i na czas, pozwalając przez długi czas cieszyć się pięknie wykończonym wnętrzem.
Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański na stałe współpracuje z architektami, m.in. z Aleksandrą Nowakowską (Proste Studio), Joanną Morkowską-Saj, Joanną Gostkowską-Białek czy Anną Marią Sokołowską. Jest to szczególnie doceniane przez tych klientów, którzy nie mają pomysłu w jakim stylu zaaranżować przestrzeń.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański działa na rynku polskim od 20 lat. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku. Firma proponuje: usługi elektryczne; prace remontowe; prace wykończeniowe; usługi hydrauliczne; malowanie; tapetowanie; sufity podwieszane; panele ścienne, podłogowe; tynki: dekoracyjne, gipsowe, strukturalne; równanie ścian; gładzie gipsowe; ścianki działowe; glazura; terakota i wiele innych.

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,