Nowoczesna kuchnia 2020

Gadżety czy nowości „must have”?

Życie rodzinne i towarzyskie toczy się najczęściej wokół kuchennego stołu i wspólnego gotowania. Zwykło uważać się, że to najbardziej magiczne miejsce w domu. Kwestia kuchni – jej wyglądu i funkcjonalności budzi wiele emocji. Nowoczesna kuchnia 2020 różni się od tej z lat poprzednich. Na szczęście kuchnia to pomieszczenie, którego wygląd i wyposażenie bardzo chętnie zmieniamy, co sprawia, że możemy sobie pozwolić na podążanie za modą i trendami, dodatkowo ulepszając oraz wprowadzając pewne rozwiązania i usprawnienia.

nowoczesna kuchnia 2020

Nowoczesna kuchnia 2020 – nierozerwalny związek funkcjonalności i designu

Kuchnia po prostu musi być ładna, schludna, ergonomiczna i oczywiście nie może w niej zabraknąć rozwiązań ekologicznych. Znajdują one swój wyraz zarówno w wykorzystanych materiałach, jak i konkretnym sprzęcie gwarantującym, np. oszczędność energii. Coraz chętniej również, zapraszamy do kuchni rożnego rodzaju gadżety i nowinki, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są w pełni praktyczne. Szczególnie polubi je nowoczesna kuchnia otwarta na salon.

Jak powinna wyglądać nowoczesna kuchnia? 2020 rok nadal lubi minimalizm

Pożegnanie z mnóstwem rzeczy w kuchni, a tym samym z niekończącym się bałaganem nadal jest cenne. Puste blaty i zamknięte szafki, a nawet spore szafy z przesuwnymi drzwiami skrywającymi małe lub większe spiżarnie to podstawa. Jeśli trzeba lub warto coś wyeksponować można to zrobić w podświetlanych witrynach. Jednak nie muszą one służyć jedynie prezentacji zastawy stołowej. Podświetlane meble kuchenne stwarzają dziś zupełnie nowe możliwości.

fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

Zielono mi – hoduj rośliny w kuchni

Regał z podświetleniem dla roślin to wymarzona propozycja dla tych, którzy nie mogą posiadać ogródka lub chcą mieć świeże zioła zawsze pod ręką. Uprawa roślin nie tylko staje się możliwa, ale i dziecinnie prosta, a kuchnia zyskuje zupełnie nowego charakteru. Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański we współpracy z NP Studio Natalia Pigulak w prosty i szybki sposób zaprojektuje i stworzy całą kuchnię z szafkowym mini zielnikiem. Co więcej nie trzeba się obawiać braku ogrodniczych talentów. Do wyboru pozostają bowiem rozmaite rodzaje oświetlenia sztucznego idącego z pomocą. Są to zarówno wysokoprężne lampy HPS i lampy sodowe, jak i energooszczędne świetlówki czy też systemy LED grow. To również wszechstronne lampy CFL, które można dobierać w wersji sprzyjającej kwitnieniu lub wzrostowi albo obu fazom jednocześnie. Są nie tylko energooszczędne, ale i wydajne dzięki odbłyśnikom. Co to? Odbłyśniki odbijają światło, zapobiegając jego padaniu na ściany i sufit, światło pada i dociera wszędzie tam, gdzie powinno, zamiast marnować się w strefach oświetlenia niewymagających. To ułatwia życie początkującym w uprawach i pozwala oszczędzać prąd.

fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

Nowoczesna integracja – wyciąg w płycie grzewczej

Nowoczesne kuchnie, szczególnie te otwarte na resztę domu wymagają również rozwiązań w zakresie efektywnego zatrzymywania zapachów w obrębie kuchni. Tradycyjne okapy nad płytami grzewczymi, estetyczne niekoniecznie pasują do wszystkich projektów kuchni. Dochodzi również kwestia płyt grzewczych instalowanych na wyspach – tam okapu powiesić nie można. Z pomocą przychodzi nowości w postaci indukcyjnej, płyty grzewczej, z polami o pełnej powierzchni i zintegrowanym wyciągiem oparów Bora X Pure. Ta ciekawa propozycja i jej profesjonalny montaż również znajduje się w ofercie firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański. Klient otrzymuje wyjątkowy produkt o wyjątkowej estetyce i zaawansowanych funkcjonalnościach, takich jak: intuicyjna obsługa sControl, eSwap, efektywne odprowadzanie zapachów, powiększona powierzchnia do gotowania na indukcyjnej płycie grzewczej, minimalistyczny design czy kilkustopniowa funkcja trzymania ciepła.

fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański

W jaki sposób jedna firma jest w stanie zaprojektować i stworzyć „pod klucz” nowoczesną kuchnię na miarę 2020 roku? Sprawić by technologia spotkała się z designem i potrzebami przyszłego użytkownika? Odpowiedzią jest również integracja. Współpraca z Joanną Gostkowską -Białek – architektem wnętrz, która jest w stanie wcielić w życie każde marzenie inwestora i z NP Studio, które indywidualne podejście i jakość ceni ponad wszystko.

Więcej szczegółów dotyczących oferty firm Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański oraz NP Studio odnajdziesz na stronach: www.szymanski-wnetrza.pl, www.npstudio.pl i www.joannagostkowskabialek.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,


Liczba odwiedzin: 2931 | Data publikacji: 2020-04-22

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


14.01.2021 | Wykańczanie wnętrz
Szymański Wnętrza to znana trójmiejska firma, która...
09.08.2019 | Remonty, renowacje
Remont przeprowadzony szybko, sprawnie, rzetelnie? Wielu z...
31.07.2017 | Wykańczanie wnętrz
Skandynawska prostota, rustykalna przytulność, nowoczesna surowość... niezależnie...
Inwestorzy nowobudowanych domów mieszkalnych oraz przeprowadzający remonty...
Prace związane z wykonywaniem czy serwisowaniem instalacji...
27.06.2021 | Chemia budowlana
Cienkowarstwowy beton dekoracyjny na schody wewnętrzne, podłogi...
Pandemia stała się dla większości przedsiębiorstw papierkiem...
26.08.2020 | Kruszywa
Remonty budynków to proces powtarzający się co...
Nie trzeba dziś nikogo przekonywać, że inwestycja...
24.06.2020 | Hydraulika
System OneFlow® WATTS to przyjazne środowisku rozwiązanie,...
Z prądem nie ma żartów – uczono...
Jak przełamać nudę w aranżacji łazienki? Odpowiedzią...
05.09.2019 | Natryski pianki
Właściwa izolacja termiczna domu to dziś nie...
Panele podłogowe winylowe, znane też jako panele...
14.12.2018 | Beton komórkowy
Szybko się go wylewa, jest mrozoodporny, niepalny,...
16.08.2018 | Kontenery
Zakup lub wynajem pawilonów gastronomicznych czy kontenerów...
14.06.2016 | Domy drewniane
Prefabrykacja konstrukcji drewnianych to metoda wznoszenia domów...
18.02.2016 | Stalowe konstrukcje
Duże przedsiębiorstwa przemysłowe nie mogą sobie pozwolić...
08.04.2014 | Wykańczanie wnętrz
Posiadanie własnego domu lub mieszkania budzi poczucie...
Firma Usługi Projektowe Budownictwo, Drogownictwo, Instalacje Paweł...
01.10.2013 | Natryski pianki
Źle zaizolowana „koperta budynku”, czyli zewnętrzna część...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: remonty, wykończenia wnętrz, prace wykończeniowe, Szymański wnętrza, prace remontowe, remont Gdańsk, remont kompleksowy, usługi malarskie Gdańsk, usługi budowlane,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy