Producent garaży blaszanych, który chce więcej

Jakość i technologia. Ten cel przyświeca firmie Konstal od prawie 20 lat i sprawia, że produkty finalne są wytrzymałe, funkcjonalne, oraz bezpieczne dla każdego użytkownika. Rozbudowane zaplecze transportowe pozwala dostarczyć je w każde miejsce w Polsce i zapewnić najkrótsze terminy realizacji. Za darmo.

fot. PPHU KONSTAL

Konstrukcja garaży blaszanych

Prosta, a zarazem stanowiąca o ich wytrzymałości. Garaż blaszany ma konstrukcję wykonaną z kątowników lub profili zamkniętych ocynkowanych. Wypełnienie ścian garażu stanowią arkusze stalowej blachy trapezowej łączone na nity. Dach tak wykonanego garażu może być jedno- lub dwuspadowy. Wyposażono go w rynny. Garaże posiadają bramę, która podobnie jak cała konstrukcja może być wyprodukowana ściśle z wytycznymi klienta.

Garaże na indywidualne zamówienie

Garaż z blachy ocynkowanej, odporny na korozję może być ściśle zaprojektowany według wskazań inwestora. Ale nawet konstrukcje seryjne LINE czy PROLINE mają niezwykle oryginalny wygląd wykonanych w drewnie – okleina drewnopodobna – maskowanych konstrukcji.

fot. PPHU KONSTAL

Klient może oczekiwać więcej

I to nie tylko w kwestii projektu. Ale samego wykonania. Bramy można ocieplić. Wówczas w środku wypełniane są one styropianem, a od wewnętrznej strony wykończone panelami PCV. Przechowywany w ten sposób samochód, narzędzia, akcesoria są właściwie chronione przed zmianami temperatury.

Kalkulator czyli inwestor przewiduje koszty

Produkcja garaży blaszanych w Konstalu to również troska o korzystny stosunek jakości do ceny. Inwestor może oszacować wydatki związane z zakupem garażu lub bramy używając specjalnie przygotowanego kalkulatora. Konfiguracja opcji i wybór parametrów powoduje, że cena nikogo nie zaskoczy i nikogo nie ominie szansa wykorzystania nowoczesnych technologii. Oferta Konstalu pozwala idealnie zbilansować indywidualne potrzeby z gotowymi rozwiązaniami. Skutek tak czy inaczej jest jeden – należyta dbałość o majątek.

fot. PPHU KONSTAL

Produkcja garaży blaszanych to nie wszystko

Firma wytwarza ogrodzenia budowlane, wiaty, kojce dla psów, a także domki narzędziowe kontenery, funkcjonalne hale namiotowe, tunele foliowe – szklarnie, słupki i kształtowniki. A wszystko to w doskonałej jakości z profesjonalnym motażem oraz transportem na terenie całego kraju.

Więcej na www.konstal-garaze.pl

34-620 Jodłownik, ul. Krasne Lasocice 102, woj. małopolskie
tel. 183 321 437, 505 036 609 ,