Garaże blaszane drewnopodobne – producent z doświadczeniem

Garaże blaszane w stylowych odsłonach

Budowane masowo u schyłku ubiegłego wieku srebrne blaszaki to przeszłość. Dostępne obecnie na rynku garaże blaszane drewnopodobne, akrylowe czy tynkowane w niczym nie przypominają swoich poprzedników. Dotyczy to w głównej mierze ich walorów użytkowych i wytrzymałościowych, jak i przede wszystkim designu. Garaże blaszane drewnopodobne dobre opinie zbierają również za korzystny stosunek jakości do ceny. Rozbudowany wachlarz garaży znajdziemy w ofercie firmy F.P.H.U. Blaszak Expert. Dostępne są garaże akrylowe (w wersji bez ocieplenia lub ocieplane) i garaże drewnopodobne. Producent jest ponadto jednym z nielicznych w Polsce, który oferuje garaże tynkowane, do złudzenia przypominające budynki murowane.

Garaże blaszane drewnopodobne, tynkowane, akrylowe

W kwestii garaży otynkowanych czy garaży blaszanych drewnopodobnych opinie są zgodne: rzetelnie wykonane są one atrakcyjnym dopełnieniem nieruchomości, w niczym nie ustępującym garażom murowanym. Co oznacza jednak „rzetelność wykonania”?

Otóż wybierając garaż blaszany, warto zwrócić uwagę na to, aby konstrukcja była wykonana w całości lub w większości z profili zamkniętych, zapewniających większą stabilność. Jest to konstrukcja dwa razy mocniejsza niż w przypadku standardowych blaszaków. Trwałość garaży zwiększa ponadto ocynkowanie czy zabezpieczenie farbą podkładową lub nawierzchniową. W takiej kombinacji konstrukcja jest zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych na okres czasu dwu, a nawet trzykrotnie dłuższy niż w przypadku samej farby podkładowej, którą stosuje wielu producentów.

Wysoka jakość komponentów używanych w procesie produkcyjnym zagwarantuje, że garaż blaszany drewnopodobny, otynkowany czy akrylowy będzie właściwie pełnił swoją podstawową funkcję, to znaczy – że ochroni samochód przed mrozem, słońcem, deszczem. Ukłonem w stronę wymagających klientów jest ponadto możliwość wyposażenia garaży w bramy segmentowe firmy Wiśniowski, a także w dodatki takie jak automat do bramy, rynny, okna, drzwiczki, flizelinę antyskropleniową i wiele innych – co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania garażu.

fot. Blaszak Expert

Estetyka drewna, trwałość metalu

Jednym z nowszych rozwiązań w ofercie firmy Blaszak Expert są garaże blaszane drewnopodobne. Producent stosuje blachę poziomo trapezowaną, która ma nieregularne kolory na całej powierzchni, co przypomina niejednorodne barwy drewna. Efekt potęgują ponadto przetłoczenia i rowki, które imitują fakturę naturalnego surowca. Z tego powodu garaże blaszane drewnopodobne na pierwszy rzut oka łudząco przypominają pomieszczenia, które wykonane są z desek. Warto pamiętać też o tym, że drewno jako budulec – choć nigdy nie przestało być modne – ma swoje wady, bo wymaga regularnie ponawianych zabiegów konserwacyjnych, aby nie utraciło swojego blasku. Jego minusem jest też dość wysoka cena. Garaże blaszane drewnopodobne są niekłopotliwe w eksploatacji, nie butwieją, niestraszne im szkodniki, a do tego są o wiele tańsze. Starannie wykonane mogą stać się niebanalną ozdobą posesji, która wniesie ciepły, naturalny rys.

Klienci firmy Blaszak Expert najchętniej wybierają garaże drewnopodobne, które są dostępne w kolorach złoty dąb i orzech – są to bardzo eleganckie i przyjemne w odbiorze odcienie. Ciekawy efekt można uzyskać zestawiając te dwa kolory ze sobą, np. złoty dąb na ścianach i orzechowe bramy lub odwrotnie.

W cenie garażu blaszanego drewnopodobnego od firmy Blaszak Expert znajdują się też okucia narożne i dachowe. Pierwsze skutecznie maskują łączenia konstrukcji na rogach, drugie stanowią estetyczne zwieńczenie dachu. Dbałość o detale dotyczy też np. stosowania nitów, które zawsze są w tym samym kolorze co garaż.

Garaż blaszany drewnopodobny – cena ma znaczenie!

Klienci, którzy dysponują nieco wyższym budżetem, mogą zdecydować się na garaż blaszany drewnopodobny ocieplany.

Zalety blaszanych garaży drewnopodobnych z ociepleniem trudno przecenić zwłaszcza zimą, gdy silny mróz przestaje być przeszkodą w odpaleniu samochodu. To również korzystne rozwiązanie dla tych klientów, którzy w garażu oprócz auta przechowują różne narzędzia czy sprzęty, którym mogłaby zaszkodzić niska temperatura.

Jeśli natomiast nie chcemy przechowywać akcesoriów ogrodowych w garażu, to doskonałym rozwiązaniem są drewnopodobne blaszane schowki ogrodowe oferowane przez Blaszak Ekspert. Ułatwiają one utrzymanie porządku na posesji, a dzięki dużej dbałości o estetykę wykonania, doskonale korespondują z garażem czy elewacją budynku.

fot. Blaszak Expert

Garaże blaszane otynkowane

Jeśli do zabudowy najbardziej pasuje garaż murowany, ale inwestor nie chce lub nie może sobie na niego pozwolić, to świetnym rozwiązaniem jest garaż blaszany tynkowany, który można dobrać do koloru elewacji budynku. Takie garaże dostępne są w wersji nieocieplanej oraz ocieplanej z płytą warstwową ze styropianowym rdzeniem o grubości standardowej 6 cm lub innej, dobieranej na życzenie klienta.
Rozbudowany wachlarz możliwości zarówno w zakresie kolorystyki, jak i dodatków pozwala skroić produkt dokładnie na miarę potrzeb i oczekiwań klienta. I tak na przykład do wyboru jest ilość stanowisk (garaże jednostanowiskowe i wielostanowiskowe), a także konstrukcja dachu (jednospadowy, dwuspadowy lub czterospadowy).

Z tradycyjnym garażem murowanym otynkowany blaszak wygrywa też błyskawicznym czasem realizacji inwestycji (zaledwie dzień lub dwa), z wyeliminowaniem długotrwałej budowy i związanego z nią bałaganu na posesji.

fot. Blaszak Expert

Tańszą alternatywą dla garaży otynkowanych i garaży blaszanych drewnopodobnych są garaże akrylowe. Producent daje klientom możliwość wyboru najlepszej dla nich opcji, oferując garaże akrylowe w dwóch liniach. Linia Premium ma wszystkie cechy garażu drewnopodobnego z tą różnicą, że cena garaży akrylowych Premium jest niższa z uwagi na zastosowanie blachy jednokolorowej, a nie imitacji drewna. Wzmocniona konstrukcja, okucia narożne i dachowe oraz przede wszystkim poziomy układ paneli – to cechy charakterystyczne garaży Premium firmy Blaszak Expert. Są one produkowane z myślą o kliencie, przy zastosowaniu wszystkich możliwych rozwiązań, pozwalających wyeksponować ich walory estetyczne. Drugą linią są garaże akrylowe Standard. Ich konstrukcja powstaje z kątowników zimno-giętych i blachy akrylowej (ocynkowanej, powleczonej kolorem). Dzięki możliwości doboru kolorystki z całej palety RAL, są one zdecydowanie bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem niż garaże standardowe ocynkowane.

fot. Blaszak Expert

Czym kierować się wybierając garaż? Z pewnością dla wielu inwestorów bardzo ważne są kwestie takie jak cena czy opinie innych osób. Nie wolno jednak zapominać o najważniejszym. Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakim celu stawiamy garaż i jaka ma być jego funkcja: czy ma to być jedynie przechowalnia narzędzi na działce, czy też garaż ma pełnić swoją podstawową funkcję, czyli zabezpieczyć samochód przed czynnikami atmosferycznymi. Jeśli ma stanąć w ogrodzie to pamiętajmy o tym, że automatycznie staje się on wizytówką posesji. Musi harmonijnie wkomponować się w otoczenie i pasować zarówno do budynku, jak i do jego otoczenia. Zwłaszcza w takiej sytuacji sprawdzają się garaże otynkowane czy garaże blaszane drewnopodobne, których kolorystykę można dopasować np. do okien, dachu czy ogrodzenia.

Jako producent garaży blaszanych drewnopodobnych, tynkowanych i akrylowych, firma Blaszak Expert pomaga dobrać rozwiązanie, które najlepiej zaspokoi potrzeby klienta – zarówno w kwestii estetyki, jak i funkcjonalności oferowanych produktów.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.blaszaki.com

34-625 Skrzydlna 188, Skrzydlna 188, woj. małopolskie
tel. 501 193 356, 660 530 286,


Liczba odwiedzin: 5144 | Data publikacji: 2020-02-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


10.01.2021 | Stolarka otworowa
Okna „gospodarcze” były jeszcze do niedawna synonimem...
Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia...
Kiedy na naszej działce chcemy postawić garaż,...
Nowoczesne domy zazwyczaj buduje się z uwzględnieniem...
25.03.2021 | Izolacje
Właściwy stan dachu to jeden z najważniejszych...
04.02.2021 | Energia ekologiczna
Inwestycja w odnawialne źródła energii (OZE) to...
10.02.2020 | Pompy
Nowoczesne systemy pompowe mogą znaleźć zastosowanie w...
28.05.2019 | Piece, kotły
Czy kotły c.o. na ekogroszek są ekologiczne?...
W związku z bardzo szeroką ofertą rynkową,...
18.12.2017 | Energia ekologiczna
Wszyscy wiemy, że zasoby naturalne gwałtownie się...
09.03.2017 | Pompy
Zakłady komunalne, oczyszczalnie ścieków, zakłady przemysłowe, spożywcze,...
23.11.2016 | Energia ekologiczna
Prosty rachunek ekonomiczny jest czynnikiem, który w...
07.10.2013 | Natryski pianki
Produkcja przemysłowa generuje wysokie koszty, dlatego właściciele...
28.02.2018 | Galanteria ogrodowa
Ogród bezsprzecznie kojarzy się z bezpieczeństwem i...
02.09.2015 | Domy drewniane
Potrzebujesz garażu, który zabezpieczy Twoje auto przed...
06.11.2019 | Energia ekologiczna
Odliczenie od podatku fotowoltaiki (w 2019 i...
Coraz więcej mówi się o inteligentnych domach...
Jeżeli jesteś właścicielem psa, który ma przebywać...
05.11.2014 | Automatyka domowa
Instalatorzy mogą obecnie przebierać w rozwiązaniach dla...
Jeszcze do niedawna zaprojektowanie własnego domu z...
Coraz częściej wybieraną alternatywą dla garaży tradycyjnych...
Budowa garażu w większości wypadków wiąże się...
Prawo precyzyjnie reguluje kwestie związane z montażem...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: taurustal, blaszak expert, blaszak, expert, twój garaż, garaże, garaż, garaże blaszane, bramy garażowe, hale i wiaty, kojce, kojce dla psów, schowki na śmieci, garaże blaszane drewnopodobne, garaże blaszane drewnopodobne opinie, garaż blaszany drewnopodobny cena, garaże blaszane drewnopodobne ocieplane,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy