Dom w 7 dni – cena na Twoje potrzeby

Korzyści z inwestycji w modułowe domy z prefabrykatów zadecydowanie przewyższają koszty ich zakupu. Nowoczesna technologia, która skraca czas budowy, uproszczone formalności, niezależność od bańki cenowej na rynku nieruchomości – to kilka z nich. Atutem jest także cena, którą, podobnie jak modułowe elementy domu prefabrykowanego, możesz dobierać i dopasowywać wedle swoich możliwości i potrzeb. Co bierzesz pod uwagę?

fot. CHS POLSKA

Metraż

O jak dużym domu marzysz? Mieszkasz solo, z rodziną? Macie zwierzaki? Potrzebujesz gabinetu, siłowni, sypialni na piętrze z niezakłóconym widokiem? W Comfort Haus System znajdziesz opcję dla siebie. Podstawowy wariant domu w 7 dni ma powierzchnię 35 m2 zabudowy. Najczęściej wybieraną przez inwestorów propozycją są domy o powierzchni 65 m2. Jeśli szukasz dużej otwartej przestrzeni, producent oferuje także wariant 198 m2 zabudowy, który powstanie na Twojej działce w niecały miesiąc (do 26 dni roboczych).

Model domu

W ofercie cenowej znajdziesz aż 6 różnych wersji obiektów dopasowanych szczegółowo do potrzeb całej rodziny. Wszystkie powstają z ciepłego drewna. Są wyciszone, ocieplone i usztywnione dzięki technologiom soft wave i hard-warm. Każdy projekt wykończenia realizowany jest w oparciu o życzenia zamawiającego. Wybierasz modele podstawowe, rozszerzone lub premium w klasach: basic, regular, standard, standard plus, comfort premium i custom.

Zobacz przykładowe wnętrze

Standard wykończenia

Cenę domu w 7 dni warunkuje również poziom wykończenia budynku. Tutaj też masz wybór. Jeśli szukasz domu do natychmiastowego zamieszkania, korzystasz ze standardu „pod klucz”. To opcja z wyższą ceną, ale masz z głowy malowanie, wyposażenie i meblowanie. Jeśli zależy Ci na samodzielnej pełnej aranżacji, wybierasz najtańszy stan surowy (otwarty bez okien i drzwi lub zamknięty ze stolarką). Trzecią opcją jest stan deweloperski. Dostajesz gotową stolarkę, instalacje (elektryczne, wod.-kan., grzewcze) i tynki, a wykończenie wnętrza realizujesz po swojemu.

fot. CHS POLSKA

Dom prefabrykowany – tani sposób na własne lokum

Proces budowy domu w 7 dni jest tańszy o minimum 20% w porównaniu z tradycyjnym modelem budowania. Co generuje oszczędności?

Budowa modułowa

Moduły wytwarzane są poza placem budowy niezależnie od pory roku. Specjalistyczny sprzęt pozwala tworzyć wystandaryzowane powtarzalne w każdym detalu elementy konstrukcji. Masz gwarancję, że wszystkie ściany, dach i podłoga domu będą rzeczywiście do siebie idealnie pasować.

Bez poprawek i usterek

Zamiast jednej ekipy od wszystkiego korzystasz z ekspertów dedykowanych do konkretnych specjalności. Od montażu modułów i dachu po instalację stolarki. Niwelujesz ryzyko poprawek i dopłat do ustalonej ceny domu.

fot. CHS POLSKA

Dom od ręki

Dzięki prefabrykacji znacznie skracasz czas budowy, a co za tym idzie cena domu w 7 dni spada w aspekcie kosztów pracy ekipy budowlanej. Budowa domu w 7 dni roboczych oznacza 4 dni kompletowania modułów na hali produkcyjnej i 3 dni montażu na Twojej działce. Za tak szybki proces produkcji odpowiada technologia fast track.

Lepszy od kampera

Domy oferowane przez CHS Polska są całoroczne. W cenie otrzymujesz niezbędną dla komfortu cieplnego i wodno-kanalizacyjnego infrastrukturę. Dodatkową zaletą obiektów prefabrykowanych jest prosty montaż modułów, co pozwala nie tylko na szybkie rozstawienie, ale także zmianę lokalizacji i ponowne ekspresowe złożenie domu.

Na czym oszczędzasz w eksploatacji?

Cena domu w 7 dni to nie tylko koszty procesu budowy, ale także wydatki na codzienną eksploatację. Jakie korzyści czekają tu na Ciebie?

fot. CHS POLSKA

Energooszczędność w standardzie

Ściany modułowego domu w 7 dni izolowane są szczelną pianą PUR. To rozwiązanie lżejsze od wełny, cieplejsze niż styropian, które nie chłonie wilgoci i jest bezpieczne dla alergików. Pozwala spełnić obowiązujące restrykcyjne normy budowlane w zakresie termiki obiektów. Możesz zapomnieć o stratach ciepła przez dach czy ściany, wynikających z tzw. mostków termicznych.

Ekologia w cenie

Domy polskiego producenta wykonane są wedle norweskich standardów jakości. Oznacza to także spełnienie warunków ekologicznej produkcji oraz budowę w oparciu o certyfikowane materiały. Konstrukcje tworzy drewno klasy C24. Elewacja i dach wykonano z wodoodpornej płyty OSB, najwyższej jakości membrany oraz blachy systemowej na rąbek stojący. System ogrzewania oparto na efektywnych podłogowych matach na podczerwień. Instalacja elektryczna bazuje na materiałach prosto ze Skandynawii.

fot. CHS POLSKA

Dom autonomiczny

Dom prefabrykowany to także świetny punkt wyjścia do zapewnienia sobie samowystarczalności w zakresie dostaw energii, ciepła i wody. Fotowoltaika, pompa ciepła i przydomowa oczyszczalnia, wraz z energooszczędną konstrukcją, dadzą Ci niezależność energetyczną i finansową w zakresie eksploatacji.

Własny dom prefabrykowany bez pozwolenia i z dobrą ceną– teraz to możliwe

Wybierając modułowy dom w 7 dni, skorzystasz z uproszczonych przepisów prawa budowlanego. Zamiast czasochłonnej procedury pozwolenia na budowę, wypełniasz jedynie zgłoszenie zamiaru budowy. Możesz więc postawić zarówno popularny dzięki swej niskiej cenie i krótkiemu czasowi budowy model do 35 m2, jak i rozwinąć skrzydła i wybrać większe moduły do 70 m2. Jeśli stawiasz dom całoroczny, obowiązuje Cię dostarczenie, wraz ze zgłoszeniem, pełnego projektu budowlanego, dlatego warto skorzystać ze wsparcia i gotowych rozwiązań architektonicznych ekspertów CHS Polska. Uproszczona procedura bez projektu też jest możliwa. Najpierw zgłaszasz budowę domu jako rekreacyjnego, a w dalszej kolejności zmieniasz jego status w budynek mieszkalny.

fot. CHS POLSKA

Nie daj się inflacji i postaw prefabrykowany dom w 7 dni

Krótki czas budowy, gotowe elementy kompletowane na hali produkcyjnej, niezależność od dostaw materiałów i warunków pogodowych sprawiają, że cena domu w 7 dni jest stabilna. Twoje wymarzone własne cztery kąty nie tracą na wartości jeszcze zanim się wprowadzisz. Wzmocnieniem opłacalności inwestycji jest także 10-letnia gwarancja producenta na poszczególne elementy oraz świadomość, że rynek nieruchomości nie zdąży zaskoczyć Cię żadnymi skokami cen.

Zobacz przykładowe domy modułowe CHS Polska