Nieprzerwanie, od stuleci drewno jako materiał budowlany kojarzone jest z solidnością, trwałością  i naturalnym klimatem jaki nadaje budynkom z niego wzniesionym. Era betonu i stali niestety zepchnęła drewno na dalsze pozycje w rankingu najpopularniejszych materiałów budowlanych. Kiedyś dom drewniany był codziennością, dzisiaj jest przejawem indywidualnego oraz zdrowego i ekologicznego podejścia do życia. Najlepszym tego przykładem jest rosnąca popularność domów z bali.

fot. AFJ

Zdrowie i klimat
Jednak drewno to nie tylko legendarny materiał budowlany dzięki, któremu nasz dom będzie niepowtarzalny i odróżniający się na tle innych. Dom z bali to po prostu realizacja marzeń o tradycyjnym zaciszu, domowym ognisku, w którym domownicy czują się bezpiecznie i przyjemnie. Wnętrza domów drewnianych sprawiają, że otoczeni nimi wyczuwamy sprzyjający klimat – w przenośni i dosłownie. Ciepłe słoneczne barwy bez wątpienia wpływają pozytywnie na samopoczucie. Jednak są nie tylko ucztą dla oka. Przecież przede wszystkim powinniśmy dbać o zdrowie swoje i własnej rodziny. Zdrowy, ekologiczny i naturalny materiał jakim jest drewno sprawia, że domy z bala są przyjazne dla alergików. Naturalna klimatyzacja, energooszczędność i ekologiczność drewnianych budynków mogą jedynie wspomóc opisywane właściwości i poczucie, że zrobiliśmy wszystko co tylko możliwe żeby nasz wymarzony dom był przyjazny dla wszystkich.

Wyśnij swój dom
Kiedy stajemy przed wyzwaniem jakim bez wątpienia jest budowa domu, wydaje się nam, że w jego trakcie należy twardo stąpać po ziemi a sytuację należy oceniać realnie i bez zbędnych emocji. Nic bardziej mylnego! Co powiedziałbyś, gdyby ktoś zaproponował Ci budowę domu Twoich marzeń, domu wyśnionego? Zapomnij o typowych rozwiązaniach, daj się ponieść emocjom i ukrywanym pragnieniom, zgłoś się do firmy AFJ, specjalistów od budowy domów z bala.

 

fot. AFJ

Indywidualne podejście
Firma AFJ dysponujemy wieloma pomysłami na dom, wśród nich są domy małe i duże; klasyczne i nowoczesne; parterowe oraz piętrowe. W ofercie firmy znajduje się wiele gotowych projektów. Jednak AFJ nie zamyka się na „własnym podwórku” i dostosowuje do technologii domów z bali projekty tradycyjne, jednocześnie obalając mit, że koszt budowy takiego budynku jest duży. W porównaniu z domem  murowanym koszty są porównywalne.
– Wychodzimy z założenia, że nie tylko budujemy domy z bala, ale spełniamy marzenia. Nie chcemy ubierać klientów w ciasne, niedopasowane, acz wygodne z deweloperskiego punktu widzenia projekty. Każdy, kto myśli o budowie własnego domu z bala, ma jakąś wizję – mówi Jacek Kaczorowski – Chcemy aby klienci również uczestniczyli w procesie kreowania wyglądu nowego domu tak, aby urzeczywistniać marzenia – dodaje.

 

afj nagroda targi Drewood wroclawfot. Lider Budowlany

Masz marzenie, to je realizuj
Odrzucamy sztampę, typowość rozwiązań i nudne frazesy o wygodnych w realizacji projektach. Dlaczego w trakcie budowy domu mamy pójść na łatwiznę a potem stwierdzić, że nasz domy jest nudny i bez klimatu. Spójrzmy chociażby na tak ważną sprawę jak pokrycie dachu. Logicznym i najbardziej uzasadnionym rozwiązaniem, które powinniśmy wybrać na tym etapie jest decyzja o pokryciu dachu tradycyjnymi produktami jakimi są: dachówki, blacho – dachówki itp. Jednak Twój dom z bala może zasługiwać na więcej. Czy myślałeś kiedyś o tradycyjnym, drewnianym domu z dachem krytym trzciną albo drewnianym gontem? Jeżeli masz marzenie to musisz przynajmniej spróbować je zrealizować. Drugiej szansy możesz nie mieć, bo dom buduje się najczęściej raz w życiu.

 

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na www.afj.com.pl

52-314 Wrocław, Wałbrzyska 10/3, woj. dolnośląskie
tel. 717182623,