Wysokiej jakości okna i drzwi PCV

Na co zwracać uwagę wybierając stolarkę okienną i drzwiową

Jakie czynniki determinują wybory konsumentów? Najczęściej na pierwszym miejscu jest cena, którą jednak cieszymy się bardzo krótko, bo tylko w momencie zakupu. Jeśli jednak pod uwagę bralibyśmy przede wszystkim jakość danego produktu, to z pewnością zadowolenie towarzyszyłoby nam przez długi czas. Taką dewizą kieruje się firma Jezierski Markowe Okna, która oferuje najwyższej jakości okna i drzwi PCV oraz stolarkę aluminiową.

Okna i drzwi – energooszczędność, trwałość i design
Dlaczego w przypadku stolarki okiennej i drzwiowej tak ogromne znaczenie ma właśnie jakość? Choćby z tego powodu, że wybierając produkt markowy mamy pewność, że posiada on świetne parametry techniczne, spełnia wszystkie normy i że wraz z nim w pakiecie otrzymamy wysokiej klasy obsługę i serwis. Wybierając konkretnego dostawcę okien musimy przede wszystkim pamiętać, że akurat tę decyzję zakupową podejmujemy raz na wiele lat, a wszelkie kompromisy i ustępstwa na rzecz jakości będą nas sporo kosztować. Dobre okna to przecież komfort wewnątrz pomieszczeń, a także oszczędność energii cieplnej, co w sposób oczywisty przekłada się na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie i klimatyzację, a tym samym na zasobność portfela inwestora.
Innym aspektem wyrobów dobrych jakościowo, jakie oferują renomowani producenci stolarki okiennej i drzwiowej, jest też wysoka estetyka wykonania z dbałością o każdy detal, jak również możliwość dopasowania danego rozwiązania do stylistyki konkretnego pomieszczenia i jego potencjału aranżacyjnego. Żaden wyrób z "dolnej półki" nie spełni w tym zakresie naszych oczekiwań.
– Jako jedna z nielicznych firm na rynku mamy własne oklejarki. Dzięki temu możemy wykonywać okna w nietypowych kolorach, a paleta możliwości jest w tym zakresie niemal nieograniczona: od oklein imitujących barwy naturalne i wiele gatunków drewna, aż po unikalne powłoki Schüco AutomotoFinish o wyglądzie i trwałości najlepszych lakierów metalizowanych – mówi Paweł Mazur, Dyrektor Handlowy w firmie Jezierski Markowe Okna.

 

okna i drzwi pcv jezierskifot. Jezierski Markowe Okna

 

Energooszczędne drzwi przesuwne i podnośno-przesuwne
Salon z ogromnymi przeszkleniami, w którym jednym ruchem można przesunąć drzwi i powiększyć przestrzeń o taras i ogród… To marzenie bardzo łatwo można ziścić dzięki systemom energooszczędnych drzwi przesuwnych i podnośno-przesuwnych HS Thermoslide Schüco.
Drzwi czy skrzydła okienne otwierane w tradycyjny sposób zabierają cenną powierzchnię użytkową. W przypadku drzwi przesuwnych lub podnośno-przesuwnych można jednym ruchem znieść granicę między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, a komfort użytkowania podnosi specjalnie zaprojektowana konstrukcja płaskiego, ergonomicznego progu, który eliminuje ryzyko potknięcia.

 

okna i drzwi pcv jezierskifot. Jezierski Markowe Okna

Oczywiście obok walorów wizualnych, wysokiej estetyki wykonania i możliwości dopasowania systemu HS Thermoslide Schüco do indywidualnego gustu domowników, ogromne znaczenie mają też parametry techniczne. W przypadku systemów drzwi przesuwnych i podnośno-przesuwnych Schüco Thermoslide współczynnik przenikalności cieplnej odpowiada standardom domów pasywnych, co stawia tę linię produktową w czołówce podobnych wyrobów. Wyeliminowanie tzw. "zimnego obszaru" w strefie przypodłogowej, najwyższej klasy uszczelnienia przed wiatrem i deszczem, świetna izolacyjność akustyczna oraz bogaty wybór typów otwarć, kolorystyki i dodatkowego wyposażenia sprawiają, że systemy Thermoslide Schüco zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
W ofercie firmy Jezierski Markowe Okna dostępne są również systemy podnośno-przesuwne HS z aluminium, zbudowane z trójkomorowych profili aluminiowych z przekładką termiczną. Profile te wraz z odpowiednim wypełnieniem pozwalają na osiągnięcie wysokich parametrów izolacyjności termicznej całych drzwi, z zachowaniem wygody i komfortu domowników.

 

okna i drzwi pcv jezierskifot. Jezierski Markowe Okna

 

Okna narożne bez łącznika
Na rynku dostępnych jest coraz więcej okien i drzwi, które pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty estetyczne, a także doskonale doświetlić pomieszczenia. Wśród nich znajdują się też z pewnością coraz popularniejsze okna narożne, co związane jest z poszukiwaniem przez rynek rozwiązań nietuzinkowych i unikalnych, przyciągających wzrok oryginalną formą. Takie okna mogą zupełnie zmienić ostateczny wygląd całego budynku, nadając mu lekkości i przełamując masywność bryły dużą powierzchnią przeszklenia. Jednak z uwagi na stosowanie przez producentów szerokich łączników, efekt ten nie zawsze jest pełen.
– Dla klientów, którzy nie godzą się na kompromisy w tym zakresie przygotowaliśmy energooszczędny zestaw okienny wykonany w technologii łączenia szyb zespolonych, który nie zawiera łącznika narożnego – mówi Paweł Mazur.
Efekt? Dużo większa widoczność, doskonale doświetlona przestrzeń, ciekawy efekt architektoniczny, mający wpływ na całą bryłę budynku – również dzięki możliwości indywidualnego doboru kolorystyki profili.

 

okna narożne jezierski okna narożne jezierskifot. Jezierski Markowe Okna

 

Żaluzje w szybie zespolonej
Połączenie szyb z hermetycznie zamkniętymi żaluzjami to doskonały pomysł na to, aby z jednej strony zabezpieczyć lamelki przed kurzem, brudem i niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, jak również sposób na zaoszczędzenie cennej przestrzeni. Żaluzje w szybie zespolonej sprawdzają się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale przede wszystkim w miejscach, w których obowiązują zaostrzone przepisy sanitarne, jak szpitale, przychodnie, żłobki czy obiekty gastronomiczne.

 

okna i drzwi pcv jezierskifot. Jezierski Markowe Okna

Oferowane przez firmę Jezierski Markowe Okna żaluzje umieszczone są w wypełnionej argonem szybie zespolonej, na aluminiowej ramce dystansowej o szerokości 22 mm. Minimalne wymiary żaluzji to 300×530 mm, a maksymalne 530×2200 mm. Mogą zostać też wykonane w szybie zespolonej z wykorzystaniem zewnętrznych szyb bezpiecznych lub w pakiecie 3-szybowym.
Klienci mogą wybierać pomiędzy czterema wariantami kolorystycznymi, a kąt nachylenia piór w prosty sposób ustawia się za pomocą umieszczonego po prawej lub lewej stronie szyby zespolonej suwaka magnetycznego.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.jezierski.com.pl

 

26-050 Zagnańsk k/Kielc , Lekomin 2 , woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 317 46 00, +48 41 317 46 01,


Liczba odwiedzin: 1220 | Data publikacji: 2015-08-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


15.10.2020 | Stolarka otworowa
Przed pytaniem o to, jakie okna PCV...
13.09.2019 | Stolarka otworowa
Ładne i energooszczędne drzwi wejściowe w korzystnej...
Jednym z elementów, które odpowiadają za największe...
23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...
Coraz częściej wybieraną alternatywą dla garaży tradycyjnych...
21.11.2017 | Domy drewniane
Domy drewniane są coraz częściej poszukiwane przez...
16.08.2017 | Kontenery
Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję,...
Energooszczędne rozwiązania, doskonale zaizolowane budynki, nowoczesne metody...
09.08.2019 | Ogrzewanie
Według potocznych opinii ogrzewanie podłogowe elektryczne to...
29.07.2019 | Stolarka otworowa
Klasyczny model okna rozwieralno-uchylnego, do wysokości 1,5...
jak montować okna
25.10.2018 | Stolarka otworowa
Okna dachowe stanowią duże wyzwanie zarówno dla...
okna
25.09.2018 | Stolarskie usługi
Właściwie przeprowadzony montaż okien pełni kluczową rolę...
01.02.2018 | Kontenery
Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie...
Okna i drzwi energooszczędne, okna ocieplane, coraz...
W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...
Stalowe, plastikowe, z włókna szklanego... jakie donice...
24.02.2016 | Domy drewniane
W epoce pięciogwiazdkowych hoteli wciąż wiele osób...
21.05.2015 | Wykańczanie wnętrz
„ W zdrowym domu - zdrowy duch”...
13.01.2015 | Stolarka otworowa
XXI wiek to epoka szczelnych budynków, okien...
Sprawą oczywistą jest, że aby drewno na...
19.08.2014 | Ogrzewanie
W miejscach, w których utrudniony jest dostęp...
09.10.2013 | Stalowe konstrukcje
Rozmowa z Robertem Rak, właścicielem firmy Dachsystem,...
09.11.2015 | Stolarka otworowa
W dzisiejszych czasach producenci okien z aluminium...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. opolskie
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. podkarpackie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podlaskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: okna pcv, drzwi pcv, stolarka okienna, stolarka drzwiowa
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy