Obecnie na rynku materiałów budowlanych indywidualny inwestor musi nastawić się na oczekiwanie. Przede wszystkim w zakresie stolarki otworowej. Praktycznie nie ma możliwości zakupu drzwi od ręki. To prawda, ale są drzwi, które łączą w sobie wszystkie wymienione wyżej zalety, a do tego są łatwo i szybko dostępne. Firma Exim to doświadczony producent stolarki okiennej i drzwiowej, który oferuje najlepsze rozwiązania w bardzo konkurencyjnych cenach. Klient nie musi czekać miesiącami. Wybrany produkt, z możliwością szerokiego doboru parametrów, trafi do niego szybko, na terenie całego kraju.

 

Drzwi zewnętrzne PCV na wymiar łatwiej i szybciej

Dostępność towaru to nie wszystko. Należy pamiętać, że stolarka otworowa musi być dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta, który może otrzymać drzwi o wybranych parametrach i wielu zastosowaniach. Sprawdzą się one w domach, biurach, i równie dobrze, w sklepach czy domkach letniskowych na działkach.

fot. EXIM

Drzwi zewnętrzne PCV cennik korzystny, a inne zalety?

Krzywdzące opinie o nie najlepszych parametrach antywłamaniowych drzwi zewnętrznych PCV z przeszkleniem można włożyć między przysłowiowe bajki. Należy jedynie zwrócić baczną uwagę na to, co dokładnie oferuje nam producent. Grubość profilu 75 mm zapewni doskonałą wytrzymałość. Jeśli dodamy do tego jego 5 lub 6 komorową budowę to o komfort cieplny również nie musimy się obawiać. Przy zastosowaniu tworzyw sztucznych istotną rolę będą odgrywać stalowe wzmocnienia i właściwe okucie. Optymalny będzie w tym wypadku zamek listwowy z kilkoma ryglami. Natomiast zawiasy 3D pozwolą na bardzo dokładne dopasowanie skrzydła do ościeżnicy (jest to możliwe w 3 płaszczyznach). Nie trzeba tłumaczyć, że zwiększa to bezpieczeństwo jak i komfort użytkowania. Wydłuża też czas sprawnego funkcjonowania całej konstrukcji.

 

Warto pamiętać o możliwości pełnego dopasowania stolarki drzwiowej do aktualnych potrzeb pod względem wymiarów. Na tym jednak lista zalet się nie kończy.

fot. EXIM

Drzwi zewnętrzne PCV przeszklone opinie dobre i złe – dlaczego?

Wybór drzwi zewnętrznych PCV z przeszkleniem nie musi oznaczać kompromisów względem jakości i to dobra wiadomość dla wszystkich inwestorów.

Po pierwsze, powodem zamieszania wokół nich jest samo przeszklenie. Faktem jest, że może ono wpływać negatywnie na parametry cieplne i mechaniczne. Właśnie dlatego producenci decydują się na wzmacnianie szkła i stosowanie tzw. „ciepłych pakietów” (identycznych jak w oknach).

Po drugie do wyrobu stolarki PCV powinien być użyty pełnowartościowy materiał i dobrej jakości wypełnienie. Uznani producenci i dystrybutorzy nie opierają się na pół środkach i są gwarancją korzystnego wyboru.

To co tańsze nie musi być gorsze.

Ze szczegółową ofertą drzwi zewnętrznych PCV można zapoznać się na stronie: www.exim.com.pl

 

21-200 Parczew, ul. Włodawska 6, woj. lubelskie
tel. 889 444 889,