Pompa ciepła Panasonic Aquarea All in One, seria J, R32

Ocieplanie klimatu wnętrza bez szkody dla świata

Ogrzewanie domu, biura czy innego wnętrza ma ogromny wpływ na budżet i środowisko. Dużą oszczędność zasobów naturalnych i finansowych gwarantuje pompa ciepła Panasonic Aquarea. To rozwiązanie dla wszystkich ceniących niezawodność i wydajność. Energooszczędna pompa typu All-InOne posiada również nowoczesny system chłodniczy. W zimowy wieczór pompa ciepła R32 rozgrzeje każde pomieszczenie. Zaś latem poprzez schłodzoną wodę pozwoli odpocząć od upałów. Ulga i komfort wewnątrz budynku i troska o środowisko – głoszą opinie użytkowników nowego systemu. A to tylko główne, ale nie jedyne atuty nowej linii pomp firmy Panasonic!

Pompowanie oszczędności

Coraz częściej odkrywamy, że rozwiązania ekologiczne są nie tylko najzdrowsze, ale jednocześnie okazują się tańsze od innych systemów. Pompa ciepła Panasonic All-In-One zgodnie ze swoją nazwą mieści w sobie wszystko. Nie potrzebuje zewnętrznych źródeł zasilania. Jej praca w całości opiera się na odnawialnym źródle energii, jakim jest obieg powietrza. Wprowadzona na rynek przez Panasonic pompa ciepła R32 posiada najwyższy możliwy współczynnik wydajności energetycznej SCOP, który określa poziom efektywności pompy w okresie trwania całego sezonu grzewczego. Jest to norma powiązana z rzeczywistymi warunkami klimatycznymi w danym miejscu i czasie. Pompa ciepła generacji J jest o mniej więcej 5% bardziej wydajna od swojej poprzedniczki z generacji H. Skok może pozornie niewielki, ale bardzo znaczący dla zwiększenia komfortu cieplnego użytkowników i mający bezpośredni wpływ na oszczędności, przez co produkt zdobywa niezwykle pozytywne opinie. Bardziej wydajne ogrzewanie jest po prostu tańsze i jeszcze bardziej samowystarczalne – może służyć pełnemu dogrzaniu większych powierzchni. Także funkcje chłodnicze sprzyjają uzyskaniu optymalnych warunków. Agregat chłodzi w razie potrzeby do 10˚C. Gwarancją jakości jest uznana marka Panasonic, która dostarcza najbardziej optymalnych rozwiązań na potrzeby prywatnych użytkowników oraz przedsiębiorstw już od ponad 60 lat!

fot. Panasonic Polska

Pompa ciepła Panasonic Aquarea – produkt wprost od lidera

Pompa ciepła R32 to gwarancja wysokiej jakości za sprawą producenta – firmy obecnej na światowych rynkach od połowy XX wieku. Panasonic to marka znana również doskonale Polakom – doceniana i wybierana powszechnie od pokoleń. Choć na przestrzeni ostatnich kilku dekad postęp technologiczny był olbrzymi, a na rynku pojawiła się ogromna konkurencja, Panasonic wciąż utrzymuje wysoki standard produktów, które idą z duchem czasu. W segmencie klimatyzacyjnym pompa ciepła AllInOne marki Panasonic należy do produktów pionierskich. Firma jest szeroko obecna w branży klimatyzacji już w 120 krajach świata. Systemy proponowane przez nią mogą być wykorzystywane w prywatnych domach i mieszkaniach, w przestrzeniach biurowych niewielkich firm, ale również w ogromnych gmachach przemysłowych. Wszystko to za sprawą wielofunkcyjności tego jednocześnie prostego w użyciu, intuicyjnego i łatwego do wdrożenia systemu.

fot. Panasonic Polska

Korzystne opinie na temat systemów grzewczych Panasonic to wynik przede wszystkim ciągłego rozwoju produktów. Jednocześnie marka jest wyczulona na potrzeby i dylematy współczesnego świata. Pompa ciepła Panasonic Aquarea to produkt, który odpowiada w jeszcze większym stopniu niż wcześniejsze modele na problemy zrównoważonego rozwoju, pozwala ograniczyć zużycie o 30% w porównaniu do poprzednich modeli, jest więc bardziej dogodna w eksploatacji, a jednocześnie nie emituje żadnych szkodliwych substancji. Wybór tego systemu to decyzja o korzystaniu z najwyższych standardów technologicznych, inwestycja w przyszłość pozwalająca na oszczędności, ale również wybór odpowiedzialny społecznie. Panasonic od lat regularnie przygotowuje raporty dotyczące stanu środowiska i zagrożeń wynikających ze stosowania udogodnień technologicznych. W odpowiedzi na te problemy poszukuje standardów, które nie tylko ograniczają emisję szkodliwych substancji, ale pozwalają aktywnie dbać o środowisko. Sprzyja temu także łatwość, z jaką pompa ciepła Panasonic Aquarea poddaje się recyklingowi.

Mądry wybór dla siebie i dla otoczenia jednocześnie – w tym wypadku, jak rzadko, staje się to realne!

fot. Panasonic Polska

Seria J – jeszcze dalej w bezpieczną przyszłość

Pompa ciepła generacji J pod koniec 2019 roku uzyskała oznaczenie A+++, które określa jego najwyższą klasę energetyczną. Wysokie standardy jakości produktów gwarantowane przez wymogi Unii Europejskiej to miara klasy towarów, w które warto inwestować pieniądze, ale również czas. Szybka i prosta instalacja nowego systemu sprawi, że pompa ciepła Panasonic Aquarea AllInOne generacji J z czynnikiem chłodniczym R32 stanie się także rozwiązaniem oszczędzającym czas użytkownika. Opinie wielu klientów dowodzą, że korzystanie z systemu nie wymaga żadnych skomplikowanych działań, jakie wiązały się z bardziej tradycyjnymi agregatami grzewczymi. Pompa ciepła generacji J to także system bardziej rekomendowany od swojej poprzedniczki – pompy klasy H. Poza zwiększoną wydajnością i jeszcze bardziej korzystnym wpływem na środowisko nowy produkt ma także walory estetyczne. Pracuje ciszej od pomp wcześniejszych generacji.

fot. Panasonic Polska

Głośna praca to częsty problem konkurencyjnych produktów, co jest istotne zarówno w prywatnym domu, jak i w miejscu pracy. Dodatkowo użytkownik może wybrać, jaki aspekt jest dla niego ważniejszy. Dostępne są dwa tryby pracy systemu. Pierwszy zwiększa komfort użytkownika, a drugi – wydajność systemu. To prawdziwie spersonalizowany system grzewczy, skrojony na miarę potrzeb cieplnych i estetycznych konkretnego klienta. Dzięki swojej konstrukcyjnej elastyczności pompa ciepła Panasonic Aquarea to oferta dla każdego. System sprawdzi się w niemal każdej możliwej przestrzeni, z dnia na dzień przynosząc oszczędność pieniędzy, ale również zasobów naturalnych!

O systemach grzewczych firmy Panasonic można przeczytać więcej na stronie: www.aircon.panasonic.eu

02-583 Warszawa, ul. Wołoska 9a , woj. mazowieckie
tel. 22 338 11 00,


Liczba odwiedzin: 1277 | Data publikacji: 2020-05-27

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Efektywne klimatyzatory domowe z serii Etherea pracują...
Dlaczego klimatyzator domowy Etherea jest wielokrotnym laureatem...
11.10.2018 | Pompy
Okres grzewczy spędza sen z powiek tysiącom...
22.03.2018 | Ogrzewanie
Rozwój technologii sprawia, że świadomie wybieramy takie...
Jak pogodzić ekologiczny styl życia z wygodą?...
Wybór klimatyzatora do domu jednorodzinnego lub mieszkania...
20.04.2016 | Ogrzewanie
Na coraz bardziej profesjonalizującym się polskim rynku...
30.10.2013 | Energia ekologiczna
W związku z rosnącymi cenami energii, stale...
11.06.2021 | Ogrzewanie
Jednym z najkorzystniejszych na rynku alternatywnych systemów...
Dębowa podłoga drewniana pod ogrzewanie podłogowe FINISHDESKA...
Pompa ciepła i jej montaż są tematem...
17.12.2020 | Ogrzewanie
Gdy ekolodzy biją na alarm, a zmiany...
08.10.2020 | Ogrzewanie
Ogrzewanie na podczerwień to dziś, w czasach...
02.09.2020 | Ogrzewanie
Oczekiwania, jakie nowoczesne budownictwo stawia dziś przed...
02.09.2020 | Ogrzewanie
Dostęp do własnej energii, wytwarzanej na przykład...
10.06.2020 | Ogrzewanie
Drogo – to pierwsze, co przychodzi na...
05.05.2020 | Piece, kotły
Nowoczesne kotły na pellet 5 klasy charakteryzują...
09.08.2019 | Ogrzewanie
Według potocznych opinii ogrzewanie podłogowe elektryczne to...
29.03.2019 | Ogrzewanie
Pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, panele fotowoltaiczne i...
Dobór rur do instalacji co nie wydaje...
ogrzewanie gazowe ze zbiornika
23.11.2018 | Ogrzewanie
Ogrzewanie gazem płynnym ze zbiornika niesie za...
21.05.2018 | Ogrzewanie
Daikin to firma, która zdążyła już nas...
18.05.2018 | Ogrzewanie
Elektryczne ogrzewacze pomieszczeń to doskonała alternatywa dla...
26.04.2018 | Piece, kotły
Wybór ogrzewania nie jest łatwą decyzją, ponieważ...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. zachodniopomorskie
woj. opolskie
woj. wielkopolska
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: panasonic, ogrzewanie, klimatyzacja, rozwiązania klimatyzacji, rozwiązania ogrzewania, ogrzewanie panasonic, klimatyzacja panasonic, ogrzewanie dla domu, systemy przemysłowe, klimatyzacje domowe, klimatyzacje przemysłowe, Pompa ciepła Panasonic Aquarea All in One, seria J, R32, pompa ciepła Panasonic Aquarea, pompa typu All-InOne, Pompa ciepła z serii/generacji j, pompa ciepła panasonic aquarea opinie,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy