Lindab Sp. z o.o.Adres firmy:
05-850 Wieruchów,
ul. Sochaczewska 144,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 22 250 50 50
Email: [email protected]
WWW: www.lindab-polska.pl

Lindab Sp. z o.o.

O firmie


Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla wentylacji, klimatyzacji i budownictwa. Bliski dialog z klientami, płaska struktura organizacyjna, kompetentni pracownicy i silna kultura korporacyjna pozwalają nam opracowywać rozwiązania o mniejszym wpływie na środowisko naturalne i oferować klientom najwyższą wartość. Produkty Lindab wyróżniają się najwyższą jakością surowców, stylowym designem, łatwością montażu i zastosowaniem zaawansowanych technologii. Nasze wyroby posiadają wymagane certyfikaty, aprobaty techniczne i szczegółową dokumentację, którą na prośbę klientów wzbogacamy o deklaracje zgodności i inne dokumenty. Niezależnie od tego, czy realizują Państwo inwestycję w budownictwie przemysłowym, komercyjnym lub mieszkalnym – w Lindab znajdziecie produkty spełniające wymagania najbardziej skomplikowanego projektu.

Poza standardową ofertą mamy możliwość produkcji niestandardowych rozwiązań pod konkretną specyfikację dostarczoną przez klientów. Rozbudowana sieć ośrodków produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i centrów dystrybucji na terenie całej Europy pozwala nam efektywnie realizować duże zamówienia i stale oferować zaawansowane technicznie rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Lindab to jednak znacznie więcej niż producent i dystrybutor. Przez ponad 25 lat działalności na polskim rynku zbudowaliśmy zespół ekspertów, których wiedza i doświadczenie są dostępne dla naszych klientów. W ramach standardowej współpracy handlowej oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i projektowe na każdym etapie realizowanej inwestycji. Dla Klientów dobieramy optymalne produkty, przygotowujemy koncepcje projektowe w AutoCAD i udostępniamy kompleksową bazę danych zawierającą szczegółową dokumentację naszych rozwiązań. Chętnie pomagamy rozwiązywać niestandardowe problemy, a nasze rekomendacje popieramy symulacjami i obliczeniami.

Stalowe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima jako pierwsze na świecie zostały objęte prestiżowym certyfikatem Eurovent potwierdzającym zgodność procesów, maszyn, surowców, przyrządów pomiarowych ze standardami Norm Europejskich. Lindab posiada również certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Produkty i Usługi


Belki chłodzące
Belki stalowe
Blachy dachówkowe
Blachy płaskie
Blachy trapezowe
Centrale modułowe
Centrale rekuperacyjne
Czerpnie i wyrzutnie
Dysze dalekiego zasięgu
Elastyczne przewody wentylacyjne
Filtracja powietrza
Klapy przeciwpożarowe
Klapy rewizyjne
Kratki wentylacyjne
Materiały montażowe do wentylacji
Narzędzia
Nawiewniki
Obróbki i akcesoria dekarskie
Okragłe kształtki wentylacyjne
Płyty warstwowe
Podstawy dachowe
Profile ścian działowych
Profile ścian zewnętrznych
Prostokątne kanały i kształtki wentylacyjne
Przepustnice i jednostki pomiarowe
Rury Spiro
Skrzynki rozprężne
Stalowy system rynnowy
System wentylacji pożarowej
Tłumiki wentylacyjne
Wentylatory oddymiające
Zawory wentylacyjne

Artykuły o tej firmie


W czasach, w których każdego dnia wręcz...
XXI wiek to epoka, w której konsumenci...
Na polskim rynku standardem jest wciąż wykorzystywanie...
Wybór klimatyzatora do domu jednorodzinnego lub mieszkania...
Dach, obok elewacji, jest elementem wieńczącym dzieło,...
Dziś, gdy w internecie możemy znaleźć całą...
Klimatyzator ścienny TCL serii Elite to nowość,...

Słowa kluczowe: lindab, wentylacja, klimatyzacja, systemy dachowe, systemy elewacyjne