Marka Direct Vent, doskonale znana klientom zagranicznym Lindab, oferująca asortyment wentylacyjny produkowany w fabrykach Lindab w Polsce i w Czechach oraz produkty dystrybuowane, teraz dostępna jest również w Polsce!

fot. Lindab 

Direct Vent to marka odpowiadająca na rosnące potrzeby rynku HVAC w zakresie asortymentu, który jest niezawodny i dostępny w przystępnej cenie. Produkty Direct Vent są nowoczesne, wykonane z materiałów i komponentów najlepszej jakości dzięki czemu spełniają wysokie wymagania Klientów. Dodatkową, niewątpliwą zaletą produktów Direct Vent jest ich duża dostępność w naszych magazynach. W związku z tym, klienci zainteresowani ich zakupem otrzymują je niemal od ręki, nie tracąc cennego czasu.

fot. Lindab 

Marka Direct Vent od ponad 5 lat oferuje najwyższej jakości asortyment do kanałów wentylacyjnych. Grupy produktowe, które znajdują się w jej ofercie to kanały i kształtki okrągłe, systemy rozdzielaczowe, nawiewniki, zawory, kratki, przewody elastyczne, materiały montażowe, akcesoria wentylacyjne. Różnorodność oferty Direct Vent sprawia, że klient w jednym miejscu może zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne mu akcesoria wentylacyjne. Ponadto, podobnie jak w przypadku pozostałej oferty Lindab Polska, otrzyma profesjonalne wsparcie  i doradztwo naszych ekspertów.

Produkty marki Direct Vent do tej pory były produkowane wyłącznie na eksport i zdobyły zaufanie klientów na całym świecie. Są eksportowane m.in. do Hiszpanii, Włoch, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, na Maltę czy do Nowej Zelandii.

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2022-05-24

Podobne technologie i poradniki


Idealny klimat o każdej porze roku Lepsza...
Czyste powietrze wewnątrz budynków jest kluczowe dla...
Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...