Lindab poszerza portfolio produktów o kolejnego znakomitego światowego producenta w branży HVAC – litewską markę VENTMATIKA. Słynie ona m.in. z produkcji wysokiej jakości nagrzewnic elektrycznych oraz sterowników do systemów wentylacyjnych.

fot. Lindab 

Spółka VENTMATIKA UAB powstała w 2003 roku i od tego czasu stale rozwija ofertę produktów elektronicznych, elektrycznych oraz automatyki sterującej do urządzeń i systemów wentylacyjnych. Zakład produkcyjny oraz główna siedziba firmy znajdują się w Šiauliai na Litwie.

fot. Lindab 

Przez lata działalności firma zdobyła zaufanie i lojalność tysięcy klientów. Potwierdzeniem tego jest ogromne zainteresowanie czołowych europejskich firm z branży wentylacyjnej wysokiej jakości produktami VENTMATIKI. Obecnie firma eksportuje je do partnerów z Czech, Austrii, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Polski, Łotwy, Finlandii i Holandii, którzy z powodzeniem wykorzystują je w produkcji i handlu. Swoją działalność VENTMATIKA opiera na długoletniej i rzetelnej współpracy z największymi firmami z branży HVAC w Europie. Lindab Polska również dołączyła do tego grona.

fot. Lindab 

Szeroki asortyment produktów VENTMATIKI i ich poszczególnych komponentów, spełnia wszystkie wymagane normy jakościowe. Najważniejszym celem firmy jest nieustanne zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dobór najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych.

Więcej informacji o marce VENTMATIKA na stronie: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2022-09-26

Podobne technologie i poradniki


„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...