Nawiewniki i dysze w kolorze RAL 9003 wkraczają na salony

Wymagania co do widocznych elementów systemów wentylacyjnych są coraz większe. Już nie tylko parametry techniczne są ważne. System wentylacji musi wyglądać estetycznie i odpowiadać na najnowsze trendy architektoniczne. Jednym z nich jest m.in. kolorystyka, która odpowiednio dobrana, idealnie dopełni styl wnętrza.

Eksperci Lindab śledzą bieżące trendy i odpowiadają na potrzeby swoich klientów, wśród których są również architekci wnętrz. W ofercie firmy, znajdą oni teraz anemostat kasetonowy wirowy SD-B i SD-C, anemostaty kwadratowe HB40 oraz dysze dalekiego zasięgu JNS w najbardziej pożądanym obecnie odcieniu bieli – kolorze RAL 9003. Teraz doskonałe parametry techniczne i jakość wykonania urządzeń Lindab idą w parzę z ich estetyką oraz kolorystyką!

fot. Lindab

Czy zastosowanie urządzeń bądź przedmiotów w różnych odcieniach bieli w pomieszczeniu naprawdę może wprowadzić do niego taki chaos? Dla klientów ceniących estetykę i spójność jak najbardziej tak! Biel wpadająca w kolor kremowy w połączeniu z zimną bielą może nieźle namieszać i o 180 stopni zmienić finalny efekt, który chciał uzyskać architekt. Możliwość wyboru wysokiej jakości urządzeń wentylacyjnych w idealnym odcieniu bieli, pasującej do pozostałych elementów w pomieszczeniu, to swoboda wyboru dla projektantów i pewność inwestorów, że uzyskają pożądany efekt w swoim domu, biurze czy restauracji.

Więcej o produktach:

dysza dalekiego zasięgu JNS »
anemostat kasetonowy wirowy SD-B »
anemostat wirowy SD-C »
anemostat sufitowy kwadratowy HB40 »

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2023-03-10

Podobne technologie i poradniki


„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...