Asortyment wentylacyjny najwyższej jakości – tak w kilku słowach można opisać portfolio nowej marki Vent4U, która od stycznia dołączyła do rodziny Lindab.

Marka Vent4U powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku HVAC w zakresie produktów, które są nie tylko niezawodne, ale także dostępne w przystępnej cenie. Nasze produkty są nowoczesne, starannie zaprojektowane, wykonane z komponentów najlepszej jakości dzięki czemu spełniają wysokie wymagania Klientów. Dodatkową, niewątpliwą zaletą produktów Vent4U jest ich duża dostępność w naszych magazynach. W związku z tym, Klienci zainteresowani ich zakupem otrzymują je niemal od ręki, nie tracąc cennego czasu.

Marka Vent4U oferuje najwyższej jakości asortyment do kanałów wentylacyjnych, wśród którego możemy wyróżnić następujące grupy produktowe: nawiewniki, zawory, kratki, przewody elastyczne, materiały montażowe, akcesoria wentylacyjne. Różnorodność oferty Vent4U sprawia, że Klient w jednym miejscu może zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne mu akcesoria wentylacyjne. Ponadto, podobnie jak w przypadku pozostałej oferty Lindab Polska, otrzyma profesjonalne wsparcie i doradztwo naszych ekspertów.

Lindab Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów Vent4U. Z portfolio produktów nowej marki można zapoznać się na stronie www.lindab-polska.pl.

Lindab Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku jesteśmy obecni już ponad 60 lat.

W Polsce działamy od 1992 roku, obecnie w 3 lokalizacjach – w Wieruchowie koło Warszawy, Szeligach i Brwinowie – zajmując 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Zatrudniamy ponad 350 pracowników.

Dbamy o środowisko. Bliski dialog z klientami, płaska struktura organizacyjna, kompetentni pracownicy i silna kultura korporacyjna pozwalają nam opracowywać rozwiązania o mniejszym wpływie na środowisko naturalne i oferować klientom najwyższą wartość.

Oferujemy sprawdzone produkty, wykonane z surowców najwyższej jakości. Produkty Lindab wyróżniają się stylowym designem, łatwością montażu i zastosowaniem zaawansowanych technologii. Nasze wyroby posiadają wymagane certyfikaty, aprobaty techniczne i szczegółową dokumentację, którą na prośbę klientów wzbogacamy o deklaracje zgodności i inne dokumenty. Nasze systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima jako pierwsze na świecie zostały objęte prestiżowym certyfikatem Eurovent potwierdzającym zgodność procesów, maszyn, surowców, przyrządów pomiarowych i produktów ze standardami norm europejskich. Niezależnie od tego, czy realizują Państwo inwestycję w budownictwie przemysłowym, komercyjnym lub mieszkalnym – w Lindab znajdziecie produkty spełniające wymagania najbardziej skomplikowanego projektu.

Wyprzedzamy standardy. Jako pierwsza firma na polskim rynku zaoferowaliśmy bezpłatną 10-letnią gwarancję na wszystkie okrągłe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima.

Wspieramy organizacje branżowe. Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Polska Wentylacja, Polskim Zrzeszeniu Inżynierów i Techników Sanitarnych, Ogólnokrajowym Stowarzyszeniu Wspierania Budownictwa Zrównoważonego oraz Europe’s Industry Association for Indoor Climate (HVAC), Process Cooling, and Food Cold Chain Technologies.

Więcej informacji o Lindab Polska znajduje się na naszej stronie internetowej www.lindab-polska.pl.


Data publikacji: 2022-01-28

Podobne technologie i poradniki


„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...