Lindab przedstawił ostatnią w tym roku nowość produktową, która kończy roczny cykl „Premiery Lindab 2021”. Dwunastym premierowym produktem w 2021 roku jest uniwersalny system Lindab Ultra BT, który może zrewolucjonizować podejście do sterowania systemem wentylacyjnym i zdecydowanie poprawić komfort wewnętrzny w pomieszczeniach.

Ultra BT™ uniwersalny sposób sterowania wentylacją

Z pomocą Ultra BT™ można kontrolować system wentylacyjny w pomieszczeniu, a w szczególności można w łatwy sposób monitorować poziom CO2, przepływ powietrza, wilgotność oraz temperaturę. W skład systemu wchodzą zaledwie trzy elementy:

• regulator przepływu Lindab UltraLink®
• czujniki Bluetooth
• aplikacja na smartfony

Bezprzewodowa i bezproblemowa instalacja

Kontrola systemu wentylacyjnego za pomocą systemu Ultra BT™ może być wdrożona w każdym pomieszczeniu, a jego instalacja odbywa się bezprzewodowo i bez czasochłonnych i kosztownych remontów. Regulator Lindab UltraLink® montowany jest w istniejących kanałach wentylacyjnych a czujniki rozmieszczane są na ścianach. Wszystko jest połączone bezprzewodowo za pomocą Bluetooth i sterowane z poziomu aplikacji OneLink™, którą pobiera się na telefon. W aplikacji można ustawić swoje preferowane ustawienia dla komfortu wewnętrznego, jaki ma panować w pomieszczeniu i... to wszystko. Montaż zakończony.

Więcej informacji na Premiery Lindab 2021

Premiery Lindab 2021 to cykl prezentujący nowości, które firma Lindab przez cały 2021 rok wprowadzała do swojej oferty. Każdego miesiąca, na stronie Premiery Lindab 2021, odkrywane były nowe produkty, włączane do szerokiego asortymentu rozwiązań firmy. Produkty oznaczone logiem Premiery Lindab 2021 prezentowane były w dwóch kategoriach: dla branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz dla branży pokryć dachowych.


Data publikacji: 2021-12-17

Podobne technologie i poradniki


Idealny klimat o każdej porze roku Lepsza...
Czyste powietrze wewnątrz budynków jest kluczowe dla...
Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
"O gustach się nie rozmawia" - mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...