Klimatyzacja domowa z troską o środowisko
Niski wskaźnik GWP (Global Warming Potential), jakim charakteryzują się klimatyzatory Etherea, oznacza w praktyce mniejszy wpływ na tworzenie się efektu cieplarnianego. Tę ogromną zaletę klimatyzatorów Panasonic zawdzięczamy czynnikowi chłodzącemu R32.

Zdrowe oczyszczanie powietrza
Rozwiązanie marki Panasonic wyposażone jest w innowacyjny system Nanoe. Wyeliminowanie aż 99 proc. szkodliwych wirusów, pleśni i bakterii z powietrza, w tym również alergenów to prawdziwa ulga dla domowników, szczególnie osób wrażliwych, starszych oraz dzieci. Co więcej, ta nowoczesna technologia pozwala usunąć z powietrza 99,9% wirusów grypy. Dodatkową zaletą stosowania klimatyzatora powietrza Etherea jest uzyskanie środowiska o właściwościach nawilżających dla włosów oraz skóry, a także efekt dezodoryzacji. Klimatyzator Etherea pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z domowych tkanin, taki jak obicie sofy, dywan czy zasłony. Już po 120 minutach znika aż 90% nieprzyjemnego zapachu, np. dymu papierosowego.

 

fot. Panasonic

Oszczędności w eksploatacji
Czy możliwe jest ekonomiczne oczyszczanie powietrza w mieszkaniu? Zdecydowanie! Urządzenia Etherea marki Panasonic charakteryzują się klasą efektywności energetycznej A+++, dzięki czemu zarówno ogrzewanie, jak też chłodzenie pomieszczeń nie będzie obciążało domowników nadmiernymi kosztami. Ta przyjazna użytkownikowi technologia sprawia, że każdy może sobie pozwolić na użytkowanie klimatyzatora, nie tylko w najbardziej gorące dni, ale przez cały sezon. Wysoką wydajność chłodzenia uzyskano dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii inwerterowi oraz innowacyjnej sprężarki.

Inteligentny system
Zainstalowany w klimatyzatorach domowych Etherea system czujników Econavi kontroluje poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu jak również sprawdza obecność i aktywność osób, które się tam znajdują. Dzięki temu rozwiązaniu można obniżyć zużycie energii nawet do 38 proc. System rozpoznaje puste pomieszczenie oraz dostosowuje swoją pracę do aktualnego zapotrzebowania na ogrzewanie lub chłodzenie.

 

fot. Panasonic

Szybkie chłodzenie
Dodatkową technologią, która bezpośrednio wpływa na oszczędności w eksploatacji są niezależne żaluzje Aerowings, które kierują nawiew w stronę sufitu, co powoduje równomierne rozprowadzenie ochłodzonego powietrza. Z kolei wstępująca w urządzeniu funkcja chłodzenia z kontrolą wilgotności zapobiega gwałtownemu obniżeniu wilgotności w pomieszczeniu.

Wygoda wyboru i użytkowania
Klimatyzatory domowe Etherea występują w sześciu modelach. Ich moc może wynosić od 2 kW do 7,1 kW, dzięki czemu można bardzo precyzyjnie dopasować je do rodzaju pomieszczenia, w jakim będą pracować. Opcjonalnie urządzenia mogą być wyposażone w opcję sterowania za pomocą smartfona.

 

fot. Panasonic

Ponadczasowa estetyka
Smukła konstrukcja linii klimatyzatorów Etherea oraz możliwość wyboru pomiędzy modelami srebrnymi i białymi w połączeniu z ich niewielkimi wymiarami, sprawia, że są one chętnie wybierane do różnego rodzaju pomieszczeń. Doskonale współgrają z nowoczesnymi wnętrzami, jak też dobrze komponują się w klasycznych pomieszczeniach. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ekonomicznego i skutecznego oczyszczania powietrza. Ich bardzo cicha praca na poziomie 19 dB sprawia, że mogą pracować zarówno w salonie, domowym gabinecie, jak też sypialni. Klimatyzatory Etherea zostały ponadto nagrodzone w międzynarodowym konkursie iF Design Award, gdzie doceniono ich nadzwyczajne wzornictwo, jakość i funkcjonalność.

Więcej informacji na temat rozwiązań klimatyzacji marki Panasonic: www.aircon.panasonic.eu

02-583 Warszawa, ul. Wołoska 9, woj. mazowieckie
tel. +48 800 080 911 ,